Daantje, je ziet het er aan dat ze groter is dan ons meisje wel een knapperd hoor (en leuk blousje, zeeman? )
En dan alleen voor de jongsten??? Ik kan daar voor Jil echt bijna niet meer slagen :S !! Heel soms eens wat leuks.. Rinze kwijlt en knoeit wat af, dus die shirts daar vandaan zijn ideaal ! Die kunnen dus als ze te klein zijn ook meteen weg !! Daantje, lekker meiske !!
ik spring nog geregeld bij mijn collega's binnen en heb bijna altijd iets bij, waaronder dat blousje dus
chris heeft heel erg veel van haar oudere nichtje overgenomen, dus ik koop tegenwoordig amper wat LOL
ik koop echt nooit wat voor donique of sydney bij de zeeman. vind de kwalitei toch minder. donique heeft heel veel van vingino . staat echt super en zit lekker om haar dunnen lijfje heen. en sydney heeft alles van donique hahahahahahaha daar heb ik weinig voor bijgekocht. winterjas gisteren gescoord van vingino superleuk . gaat donique leuk de winter in.
voor femke is er inderdaad weinig voor haar gaan we naar de v&d of c&a. vorige week ook weer 2 nieuwe winterjassen gekocht mooi roze voor Ciska hebben we nog niet gekocht weet niet wat voor maat ze dan heeft en we hebben nog van femke.
Kom weer even buurten, verveel me kapot thuis... Druk op zoek naar nieuwe baan, maar in deze periode is het erg rustig in vacatureland! en met dit onbetrouwbare weer ga je ook niet snel naar buiten.
Hey meiden! HoeIs het hier? IkWas begonnen met bij lezen, maar het was echt te veel, maar wel gelezen over de man van daantje, jeetje!! Wat een schrik en idd een hele grote engel! Hoe gaat het nu met hem en met jou? Dikke knuffel! @tipp: ook voor jou een dikke knuffel! @minnie: bbz lees ik.. Wat erg meid! knuffel! WijZijn weer terug van vakantie, 2e wk in italië geweest! Het was heerlijk met geweldig weer! Kids hebben het ook super naar hun zin gehad en het erg goed gedaan in de auto7
Och Racebabe en Minnie wat erg zeg Hele dikke knuffel voor jullie ! En hoe moet dat met jou gaan Minnie ?? Ik heb wel begrepen dat als je één eierstok mist dat de ander het allemaal overneemt. Echt heel veel sterkte !!! Racebabe en wat ga jij nu doen ? Wil je al naar de dokter om je te laten checken of heb je iets van nog één keer ? Knuffel
rebbel hier gaat het gelukkig goed manlief heeft alleen nog last van duizelingen meer niet. fijn dat je kleintjes zich netjes hebben gedragen in de auto anders was het wel een lange rit. racebabe jammer dat je nog geen baan hebt, ik hoop dat je snel iets vind.
Wat een lekker bol koppie!! Heerlijk meissie! Fijn dat manlief zich weer een stuk beter voelt. Maar duidelingen zijn ook heel vervelend.. Racebabe, verdikkeme wat balen zeg dat het nog steeds niet wil lukken met het vinden van een baan! Rebbel, hmm bella Italia!! Onze vakantie bestemming voor volgend jaar als het aan mij ligt! IK WIL ZON!!!
Voel me nog niet geroepen om de medische kant op te gaan. Heb met manlief overlegd en besloten om ongi af te wachten en dan opnieuw te beginnen. Mocht het die 3e keer ook misgaan dan kunnen we alsnog bloedonderzoek laten doen, gaf de assistente verloskundige aan (om te kijken naar stolling van het bloed en evt. afwijking in chromosomen, als ik het goed heb). Denk dat ik dan wel geloof dat het geen toeval is, maar een lichamelijk mankement. Maar ik ben angstig om aan het ziekenhuis te beginnen, vrees dat ik er dan niet meer weg kom...
Niets doen waar je niet achter staat Racebabe, hier duurde het ook lang eer we die stap zetten indertijd, wij vonden het ook maar niks. (maar idd zoals je zegt, als je een 3e mk zou krijgen,...)