Februari mama's 2010....Deel 9 !!!

Discussie in 'De mama's' gestart door 1Dondersteen, 30 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Foto va je mob...
    Ik doe dat op dezelfde manier als thuis op de comp.
    Ik zou het niet anders uit kunnen leggen.
     
  2. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.627
    9.138
    113
    Vrouw
    Rotterdam

    Hier ook regelmatig hoofdpijn nu, maar dat is volgens mij meestal omdat ik te weinig heb gedronken.
     
  3. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Dag lieverds :)

    Hier dan spammm!
     
  4. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Oh, dondersteen je arme mama! Beterschap!
     
  5. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Goede morgen lady s,

    Mooi meiske die renske, lekker gezond;)

    Ik probeer het ook zo te doen met mijn fotos op mijn mobiel, maar lukt mij niet:(

    Gup, gaat het dan vandaag gebeuren? Succes!

    Sm, knuffel voor jouw en jij komt er wel met je 2 kleintjes en vast nog weleens met een leuke vent!

    Oops, trein gemist, heb al gebeld dat ik 10 min. Later ben hihi

    Bel: heerlijk dat het zo goed gaat en is idd wel fijn om nog een keer een gesprek te hebben en sowieso om het afbouwen van de medicijnen.

    Meiden ik ga, zit nu in de trein... Tsjoeke tsjoek:)

    X
     
  6. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Goedemorgen

    @ Evenstar wat een zonnetje is Renske toch!!

    @ Mammamia werkse!!

    @ Donder leuke spam!!

    @ Hier even lekker opruimen, wassen draaien, kledingkast van me meiske uitzoeken. Marktplaats vullen met babyspullen/kinderkleding, kinderen hadden zoveel... dus wie weet kan ik er een ander blij mee maken!! Genoeg keuze iig!!
    Verder ff ruzie gemaakt op me werk, weer is salaris niet goed gegaan en moet ik terug betalen, komt er dus op neer dat ik voor niks gewerkt heb... maar ze hebben ontdekt waar de fout zat, mijn schooluren zijn als minuren geregistreerd, dus nu word alles uitgezocht, eindelijk!!

    Verder lijk ik vrede te hebben met mijn beslissing, denk dat het de juiste keuze is, ben rustiger en de kids zijn ook rustiger. Beter af zonder hem!!

    @ Lila binnenkort ff daten?? Enn miss als je zin hebt om weer even kapper te spelen ;) Offer ik me op hihih!!
     
  7. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    @ninja, gefeliciteerd met je meisje! gaaf! en fijn dat sem loopt!

    @leuke foto's!

    @hier: geen bloed meer verloren sinds gisteravond. Wel een aardig goeie nacht gehad gelukkig:) maar het ziet er niet naar uit dat ukkepuk vandaag wil komen:( Volgens mij kan ik beter een datum laten prikken voor keizersnee;)

    @wave voor daniel, ylva en lila! (die 3 toch?) 1,5jaar geleden kreeg ik over kwartiertje te horen dat het keizersnee moest worden! bizar. En nu zit ik weer te wachten tot er wat gebeurd...
     
  8. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Voor degene die even willen lachen:D

    Hoe douche je je als vrouw? Kleren uittrekken en sorteren op kleur en op het specifieke wasvoorschrift. Naar de badkamer gaan in een lange ochtendjas. Bij eventueel tegenkomen van echtgenoot ochtendjas goed dichttrekken en naar de badkamer rennen. Naar spiegelbeeld kijken en buik uitzetten. Klagen over vetlagen. Onder de douche gaan staan. Op zoek gaan naar washanden, een voor gezicht, boven- en onderlichaam,plus een scrubspons en een puimsteen, Haar twee keer wassen met komkommer / grapefruitshampoo met 83 extra vitamines. Haarconditioner met komkommer/grapefruitextracten en krokusolie aanbrengen. Vijftien minuten laten intrekken. Gezicht tien minuten met gekneusde abrikozenpitten scrubben tot het rood ziet. De rest van het lichaam wassen met bodygel. Haarconditioner uitspoelen, minimaal vijftien minuten, om te zorgen dat alles er echt uit is. Oksels en benen scheren. De bikinilijn bekijken en besluiten om die maar liever te harsen. Een keiharde kreet slaken als manlief het toilet doortrekt waardoor de waterdruk afneemt en het water heet wordt. Douche uitzetten. Alle tegels afdrogen. Schimmelplekken inspuiten. Uit de douche komen. Afdrogen met een handdoek die de afmetingen heeft van een tweepersoons laken. Hoofd in superabsorberende handdoek wikkelen. Hele lichaam inspecteren op onrechtmatigheden. Terugkeren naar slaapkamer in lange ochtendjas en met handdoek om het hoofd. Bij tegenkomen van echtgenoot: eventuele ontblote lichaamsdelen bedekken en naar de slaapkamer rennen om anderhalf uur de tijd te nemen voor het aankleden.

    Hoe douche je je als man? Kleren in bed uittrekken en op een hoop achterlaten. Naakt naar de badkamer lopen. Bij tegengekomen van echtgenote met seksgereedschap schudden en intussen `Waaaah!' roepen. In de spiegel kijken, buik intrekken en lichaam bekijken. Penis in de spiegel bewonderen, aan ballen krabben en aan vingers ruiken. In de douche stappen. Niet zoeken naar washand, is niet nodig. Gezicht wassen. Oksels wassen. Lachen om hoe hard scheten in de douche klinken. Ballen en omringende delen wassen. Achterwerk wassen, haar op zeep achterlaten. Haar wassen, maar geen conditioner gebruiken. Met behulp van shampoo hanenkam maken. Gordijn opentrekken om dit in de spiegel te bekijken. In de douche plassen, richten op de afvoer. Afspoelen en uit de douche komen. Niet letten op water op de vloer omdat het douchegordijn tijdens het douchen buiten de bak heeft gehangen. Zo'n beetje afdeppen. Zichzelf bekijken in de spiegel, spieren laten opzwellen en nogmaals edele delen bewonderen. Douchegordijn openlaten en badmat doorweken. Badkamerlicht en ventilator aan laten. Terugkeren naar de slaapkamer met handdoek rond middel. Tijdens passeren van echtgenote handdoek afgooien, seksinstrument beetpakken, ' yeah, baby ' roepen en met het bekken stoten. Twee scheten laten. Kleren van vorige dag aantrekken.
     
  9. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    :D:D:D:D:D:D:D:D:D


    whaaaaaaaaaaaaa..


    Het is een goeie:p:D
     
  10. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    je bent weer lekker bezig:D
     
  11. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    zo, even naar de winkel geweest. Eindelijk een gordijn voor op de babykamer gekocht. En een mand, wat ik er in ga doen weet ik nog niet, maar vind hem wel heel leuk:D En nu kan daniels gordijn ook eindelijk weer opgehangen worden. Haakje zit inmiddels ook op de badkamerdeur, in gangkast zitten haken. Grutjes, als we nog lang stilliggen komt alles nog een keer klaar hier:D
     
  12. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Hoi meis wachten duurt lang he:(

    Het komt er echt wel eens uit het moet gewoon.;)

    Hier alles oke. Heb wel wat bij gelezen maar reageer vanaaf wel denk verder.

    K is naar het kdv. Ze had idd gisteren nog koorts maar vanmorgen niet denk ik moet nog wat dingen doen dus. Ik breng haar gewoon. Als ze weer niet lekker is of word dan ben ik zo op het kdv.

    Helaas gisteren wel me cursus moeten afbellen. Omdat dat 24 van te voren moet en ik gisteren nog niet kon in schatten of k koorts vrij zou zijn helaas.

    Nu wel wat aan mijn huiswerk doen doe ik toch iets. En even wat ontspannen wat niet lukt met arun om me heen die wil heel de tijd op mijn pc. haha;) blij dat hij volgende week naar school gaat joepieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.



    O evenstar ja de verhuizing is achter de rug en mijn achtjarige word in november 11 jaar. Klein foutje;) Leuke foto van Renske trouwens.

    voor de rest een fijne dag allemaal en tot rustig aan doen ze:D
     
  13. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Hahaha!!! hij was natuurlijk 8 toen je net zwanger was van Karishma :)
     
  14. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Zo weer terug van de dentist! 0 gaatjes en een wortelkanaal afgemaakt!
     
  15. ladytijger

    ladytijger Fanatiek lid

    Eindelijk ben ik ongesteld geworden vanmiddag.:D
    Hopelijk heb ik nu wel dmv de clomid een eisprong dus een kans op een brusje voor Bram ;)
    Ik ga maar van een 32 dagen duurende cyclus uit want ook met een clomid kuur kan de cyclus duur verschillen van 26 tot 34 dagen.

    Gup hoe gaat het bij jouw vandaag?

    Bel geweldig dat douche verhaal:p:p

    Evenstar jullie gaan nu ook voor een tweede. Hopelijk word ons wachten snel beloond.

    Loontje hoe gaat het bij jouw? En wanneer mag je weer een test wagen.

    Iemand een idee hoe het met Laura gaat die zo af en toe nog eens met ons mee las.

    Pnir jammer dat je cursus niet door kon gaan. Wanneer heb je nu weer een cursus dag. In ieder veel plezier met je huiswerk.;)

    Ninja wat leuk dat je een meisje verwacht. Het lijkt mij ook wel erg leuk een meisje. Maar natuurlijk zou ik ook erg blij zijn met een jongen
     
  16. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.627
    9.138
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    #2056 nelta, 11 aug 2011
    Laatst bewerkt: 11 aug 2011
    Hoihoi,

    Ninja, wat leuk een meisje. Ben benieuwd of hier ook na een jongen een meid komt, zoals bij jou en Bellie. Maar ja nog 20 weekjes wachten ;). Al zou ik 2 ventjes ook super leuk vinden.
    En wat goed dat Sem loopt. Ineens hebben ze het door he.

    Evenstar, tijd gaat hard. Kan me ook niet voorstellen dat ik hier al weer over de helft ben. Deze zwangerschap vliegt echt voorbij.
    En super dat je boek af is. Wat ging je hierna al weer doen?
    Leuke foto van Renkse, wat heeft ze trouwens al een hoop tanden en kiezen. Hier hangt het al maanden op 8 tandjes.

    Supermummy, vervelend dat het met je salaris niet goed wordt geregeld.
    Mooi dat jij en de kids er goed bij voelen, het blijft toch een lastige beslissing.

    Bellie, lol :D
    En geen gaatjes goed hoor.

    Ladytijger, veel succes deze maand. Moet je nu gelijk me de clomid beginnen of pas later in de cyclus??

    Donder, Ylva is ook een lekker meisie hoor.
    Ik hoop dat het met de ogen van je moeder goed is. Meestal zitten die wel goed beschermt in de oogkas en valt het mee. Maar ze heeft niets gebroken???

    Hier lekker weekend, morgenochtend om half 9 eindelijk de 20 weken echo. Verder verjaardag van mn nichtje die wordt 2 en ik zou eigenlijk nog naar een vriendin gaan die ruim 39 wkn zwanger is, maar haar vliezen zijn vanmorgen gebroken, dus dat gaat hem niet worden. Krijg zelf ook gelijk zin om te bevallen (tenminste niet de bevalling op zich, maar die eerste momenten met de kleine en de kraamweek en zo; het is ook zo’n bijzondere tijd).
     
  17. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    @ Nelta makkelijk is het niet, maar het zat er al een tijdje aan te komen. Ben blij dat ik de knoop nu doorgehakt heb...

    Spannend morgen je 20 weken echo... willen jullie trouwens weten wat het word, of blijft het een verassingsbaby ;)

    @ Hier weer aantal dingen op mp gezet, doet wel beetje pijn om al die lieven schattige kleertjes weg te doen, maar ja... Tegen de tijd dat ik weer een kindje mag krijgen, kopen we het wel weer allemaal nieuw!

    Kindjes na het eten lekker in bad gedaan, en Devin leg ik net in bed. Lekker ventje word het! Jaylinn kletst zoveel en is zo gezellig... Ben echt super dankbaar voor me schatjes!! Zou ze voor geen goud willen missen!!

    @ Ladytijger hopelijk komt er nu snel een brusje voor Bram!! Succes enn vooral veel plezier :p

    @ Bel fijn dat alles weer goed was!!
     
  18. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.627
    9.138
    113
    Vrouw
    Rotterdam

    Het blijft een verrassing.

    Ik vergeet trouwens helemaal te zeggen dan Stijn sinds gisteren zinnetjes van 2 woorden maakt:D. Mama zitten of die lezen.
     
  19. ladytijger

    ladytijger Fanatiek lid

    Nelta op dag 5 tot en met dag 9 moet ik 1 tabl clomid slikken en dan moet daar een eisprong van ontstaan.

    Supper m dat plezier komt ook wel goed hihi ;)
     
  20. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.627
    9.138
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ok, heb je dan nog echo's tussendoor of is het gewoon een maand afwachten???
     

Deel Deze Pagina