Whahaha, oh meiden ik pies in mijn broek van het lachen hier! Wat een debielen heb je toch op MP *Rolt over de vloer van het lachen...*
Die van die vrouwenstring doet het ook niet meer Wie weet was het wel iemand van ZP die zich nu heeeel erg schaamt hihi
hahahahahaha,idd, zit je hier te kijken in dit topic, zie je je eigen advertentie langs komen, te erg gewoon, volgens mij zijn ze of verkocht, of verwijderd,kan ze namelijk niet meer openen!
Marktplaats.nl > Elektrische tandenborstel - Witgoed en Apparatuur - Persoonlijke-verzorgingsapparatuur toch zo goed als nieuw nou dan kan het best toch?..
Marktplaats.nl > WC Borstel Laaf aangeboden - Huis en Inrichting - Badkamer | Badtextiel en Accessoires de resten krijg je er gratis bij..
Als de body vd de tandenborstel te koop is, dan kan ik het nog wel begrijpen, maar die borstel zelf....jasses Haal dan dat ding er even af.. En 8 euro vind ik nogal wat om daarvoor te vragen.
Ik heb wel eens gehoord dat mensen met een voetfetish (schrijf ik dat zo goed?) er veel geld voor over hebben.... Misschien een handeltje haha.. Zo had ik laatst een paar hakken op mp staan, toen reageerde er ook zo n gek of hij langs mocht komen, hij gaf me dan 100 extra als ik met de hakken aan op een slak wilde trappen, en hij dat mocht filmen..... heb maar even gereageerd dat ik mezelf niet leen voor dat soort praktijken... echt een stelletje gekken hoor op mp!
Haha... ja klopt, ik heb er weleens van gehoord, van een voetenfetish. Wat een mafketels bestaan er toch.
Bah, vieze vent.. Er zijn idd mensen die een bepaalde fetish hebben voor gedragen kleding... Heel lang geleden zag ik een keer bij 'man bijt hond' een meisje; ze verkocht gedragen ondergoed als bijbaan en om haar studie te betalen.. Het handeltje liep destijds supergoed! (maar ik zou er zelf nooit aan beginnen hoor)
ik verkocht voedingsbhs (grote maat). er reageerde een man, die mailde me of ik het een probleem vond dat hij ze op kwam halen. Dus ik dacht nog voor zijn vrouw.... Toen ik een mailtje kreeg of ik het ook aan wide doen voor hem en andere oneerbare voorstellen. Ben ik toch maar afgehaakt, hahhahaa dus ik heb nog voedingsbh en zwangerschapsbhs te koop voor de liefhebber hahahaha alleen vrouw svp
Dit vind ik ook best wel vies Marktplaats.nl > ZACK toiletborstel - Huis en Inrichting - Badkamer | Badtextiel en Accessoires