ja wij hebben ook zo'n ding, moet alleen nog van de zolder gehaald worden . Wordt er ook soms moe van. Elke keer dat gehang, maar heb ook geen zin in gehuil de hele dag dus dan maar weer bij je pakken. Gister avond ook, finn bleef maar aan het huilen in de box, dus ik pak hem maar bij me.. daar was leon niet zo blij mee en ik moest niet zo stressen zei ie. Zei als jij eens een hele dag, nee een hele week met 1 kind thuis zit die de godganse dag bij je wilt hangen en aan het huilen is omdat ie niet bij je mag of kan.. dan ben je het echt wel een keertje zat hoor . nou en toen was het weer ruzie want ik stelde me aan
Haha, nee hoor! Daar hebben we geen ruzie om Want dat kan niet Omdat hij onmogelijk ruzie kan maken, om iets waar hij al steeds "ruzie" om maakt En ik weet wel wat een aannemelijk bedrag is enz, om dr aan te spenderen, had ik er nou een van 700 gedaan, dan was het anders geweest
Niels zei gisteren dat de inentingskaarten van Karsten zijn binnengekomen. En dat hij 1 dag voor zijn keelamandelen eruit gaan geënt moet worden. Ik zei al goh wat vroeg dat hij nu al moet want normaal is het pas bij 3 jr 9 mnd. Niels, wees blij dat ze een keer op tijd zijn. Vond het toch wel wat vroeg en zei dat hij het maat moest verschuiven naar het najaar. 's Avonds na het eten ging ik eens even die brief en inentingskaarten bekijken. En wat staat daar, dat het voor Sven is en niet voor Karsten. Meneer had dus gewoon niet goed gekeken wiens voorletters erop stonden. Toen viel bij mij het kwartje van ja logisch want Sven wordt over 4 weken 9. Enne Sven was not amused dat hij degene is die aan de beurt is.
finn viel met de fles drinken gewoon in slaap in de box! komt nooit voor! dus die was echt wel moe . Zo schattig.. ik draaide me om , zie meneer op zijn zij draaien, hoor tok dat de fles uit zijn mond valt en het blijft stil, kom ik eraan lopen schrikt ie wakker kijkt ie me aan met een duffe kop, til ik hem uit de box, gaat ie lekker met zijn hoofd op mijn schouder verder liggen te snurken (jaha hij snurkt) en leg hem boven in zijn bedje neer krijg ik een big smile van oor tot oor zovan mam dat heb je goed gedaan . En nu slapen ze allebei.. heerlijk!
Nou we gaan maar eens, Jor kwam op het idee, om verwen muffins te gaan maken. GOED plan, dan gaan we dat maar doen En heb Jip en Janneke ondertussen zo ver, dat de haren in de krul zitten, de tandjes blinken, en de sokken aan zijn YEAH punt voor mij!! Dus nu echt tot later!!
Wat bij mij altijd helpt is kauwgom kauwen. Dan gaat je bloedomloop in je mond sneller en is de verdoving sneller uitgewerkt.