PCOS/ ziekenhuis/ Clomid/ echo's pffff

Discussie in 'MMM clubs' gestart door riniti, 9 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dins

    Dins Actief lid

    4 aug 2010
    259
    0
    0
    NL
    Thanks dames!! :)

    Boeff: Jeej eisprong gehad!!! Oh ik hoop het echt voor je dat het raak iss!! spannend!!

    Saar: Ik voel me nu wel best oke, soms nog misselijk maar dat is af en toe;) gelukkig! Ja ik heb al zeker een buikje hahaha heel fijn om te zien :)!!! Enn jij nu aan de klus met je positieve ovulatie test!!! DUIMENDUIMEN!!!( voor boeff ook natuurlijk)

    Marion: jeejtje wat lastig zeg ik had ook echt last van die bijwerkingen meis, wat me echt hielp is dat ik af en toe leuke dingen ging doen bv shoppen, naar de park met manlief enzo..

    Nino: wat balen zeg dat je geen groeiende eitjes heb!! Ga je dan overstappen naar een andere behandeling?

    Liefs
     
  2. Nino

    Nino Bekend lid

    1 feb 2011
    863
    0
    16
    Pedagogisch medewerker
    Dankje Marion. Het is mijn eerste ronde clomid. Heb 50 mg geslikt.
    Primolut is inderdaad om een menstruatie op te wekken... Is Provera daar ook voor? Dan kan ik daar eens naar vragen. Misschien word ik daar niet zo beroerd van.
    Ze zei dat als de eitjes niet gaan groeien ik dan weer opnieuw primolut moet nemen en daarna clomid 100 mg. Zij doen echo tot cd 20 als er dan niets gegroeit is, gaat er vaak ook niets meer groeien. Weet alleen niet wanneer ik dan weer precies mag beginnen met primolut.
     
  3. Nino

    Nino Bekend lid

    1 feb 2011
    863
    0
    16
    Pedagogisch medewerker
    Dan word de clomid verhoogt naar 100 mg. Is nog maar mijn eerste ronde met clomid. Jij bent de 3e ronde clomid zwanger geraakt.... Hoeveel mg had je toen?
     
  4. saar28

    saar28 Fanatiek lid

    31 mrt 2011
    1.106
    0
    0
    Tilburg
    Hey Nino,
    Bij mij was het ook altijd echo's tm cd20. Dan kreeg ik die dag meteen weer de recepten mee voor de primolut en de clomid. Je kunt als je vroeg je echo hebt op cd20 diezelfde dag nog beginnen met slikken (ik moest altijd 3 tabletjes per dag, na elke maaltijd 1, dus als ik 's middags mijn echo had, kon ik pas de dag erna beginnen).
    Succes nog met deze ronde, en anders op naar de volgende! En ook als clomid helemaal niet gaat werken: geef de moed niet op! Zie mijn onderschrift! ;)
    XX
     
  5. boefff

    boefff Fanatiek lid

    3 jun 2011
    1.887
    22
    38
    Vrouw
    limburg
    ja de gyn had tegen mij gezegd vrijdag avond klussen (had donderdag morgen de pregnyl gekregen) dus dat hebben we ook gedaan. klopt inderdaad dat het eitje tot 12 uur naar de sprong het beste te bevruchten is en volgens mij ook de dag voor de sprong omdat inderdaad de zaadjes 72 uur kunnen blijven leven, die gaan dan lekker met zn allen liggen wachten tot het eitje springt:p
    zou wel echt lachen zijn als je nu meteen zwanger bent en dan ook op 5 mei uitgerekend bent,, dat zou echt toevallig zijn he!:D
    liefs
     
  6. marion83

    marion83 Bekend lid

    5 jul 2011
    624
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb maar 1 dag last gehad. misschien een staartje van een griepje of iets, of toch de bijwerkingen.
    en die leuke dingen?
    ik kon de bank niet af, want ik was duizelig, dus alleen ergens naar toe was niet handig. en tja, voor mijn man zit de vakantie er weer op dus die was aan het werk.
    maar ik ben vandaag lekker wezen shoppen.
    kwam veel babyspul tegen (was op zoek naar een cadeautje) en wilde nu al kopen voor mijzelf. toch maar niet gedaan. ik moet nog even wachten.
     
  7. marion83

    marion83 Bekend lid

    5 jul 2011
    624
    0
    0
    NULL
    NULL
    provera is idd ook om de menstruatie op te wekken.
    ik ben ook begonnen met 50 mg.
    dat hielp bij mij ook niet. (veel pijn, maar niks groeit)
    ook tot cd 20 bekeken.
    op diezelfde dag ben ik toen begonnen met provera. een dag of 7 was dat geloof ik (1 tablet op een dag, ik nam het altijd bij het avondeten.) toen een week wachten op mijn menstruatie. op cd 3 t/m 7 clomid 100 mg.
     
  8. saar28

    saar28 Fanatiek lid

    31 mrt 2011
    1.106
    0
    0
    Tilburg
    Das moeilijk he! De oma van mijn man ligt in het zkh waar wij onder behandeling zijn. Afgelopen maandag gingen we na mijn controle nog even naar haar toe. Dus stonden in de cadeauwinkel en zag daar allemaal babyspul en we hadden net goed nieuws gehad dat ik 2 eitjes had. Ik heb wel even gevoeld aan die zachte knuffeltjes, maar heb me ingehouden! ;) Meid, onze tijd komt nog wel! :D Komt vast helemaal goed!
     
  9. saar28

    saar28 Fanatiek lid

    31 mrt 2011
    1.106
    0
    0
    Tilburg
    Nou de pregnyl doet iig zijn werk! Mijn (.) (.) zijn zó gevoelig en heb ook pijn en krampjes in m'n onderbuik. Ik denk dus dat ik de eisprong goed heb berekend! ;)
    Nog 2 weken volhouden tot het testen...
    Ik kan me de laatste dagen op m'n werk echt niet meer concentreren. Zit hele tijd hier het forum in de gaten te houden en van alles op te zoeken over zwanger zijn, en uitgerekende datums en tweelingen... Erg he!

    Boefff: nog maar 1 weekje volhouden voor jou! :D
     
  10. Nino

    Nino Bekend lid

    1 feb 2011
    863
    0
    16
    Pedagogisch medewerker
    Dankje meiden voor je info. Maandag heb ik nog een echo op cd 18 en dan zal ik denk dus woensdag op cd 20 moeten komen en dan hopelijk meteen weer starten met de volgende ronde. Ik had idd ook 3 pilletjes primolut per dag bij de maaltijd.

    Dankje Saar al is het soms moeilijk om positief te blijven.Om de dag naar het ziekenhuis en dan blijkt t niet gewerkt te hebben is toch niet makkelijk. Ben ook vaak chagrijnig de laatste tijd en somber...
    Heb altijd al snel het gevoel van falen en kan het moeilijk een plekje geven dat mijn lichaam me in de steek laat.
    Heb eigenlijk geen recht van klagen, want zo lang zijn wij nog niet bezig.
    Ik ga maar is lekker heel t huis onder handen nemen. Poetsen is een prima en nuttige afleiding :)

    Saar: Fijn dat je je ei hebt gevoelt!!! Spannende tijd voor jou de komende 2 weken. Vind het niet gek dat je je niet kunt concentreren. Lekker verder zoeken naar leuke dingen en info. Je kunt maar beter goed voorbereid zijn he ;)

    Liefs x
     
  11. saar28

    saar28 Fanatiek lid

    31 mrt 2011
    1.106
    0
    0
    Tilburg
    Hey Nino,
    Je moet ook niet de werking van de hormonen onderschatten! Ik had ook heel veel last van de clomid, vooral dat je er depri van wordt. En dan heb je ook nog elke keer de teleurstelling erbij... Het maakt niet uit hoe lang of kort je bezig bent, van deze behandelingen word je sowieso wel sip...
    Maar dat neemt niet weg dat ze vast iets gaan vinden dat wel werkt! Ik geloofde dat ook bijna niet meer toen ik aan de clomid zat, maar toen werd Riniti meteen met de eerste ronde spuiten zwanger! Toen had ik weer hoop. En terecht! ;)
    Uiteindelijk komt het vast allemaal goed, meid! Blijven hopen en dromen, anders wordt je leven ook zo saai..! ;)
    Dikke knuffel voor jou!
     
  12. Nino

    Nino Bekend lid

    1 feb 2011
    863
    0
    16
    Pedagogisch medewerker
    Dankjewel meis voor je begrip en opbeurende woorden!
    Liefs xxx
     
  13. saar28

    saar28 Fanatiek lid

    31 mrt 2011
    1.106
    0
    0
    Tilburg
    Daar zijn we hier voor! ;)
     
  14. boefff

    boefff Fanatiek lid

    3 jun 2011
    1.887
    22
    38
    Vrouw
    limburg
    hey saar jij dus ook al van die bijwerkingen.. ik moet zeggen dat ik nu niet echt meer krampjes heb en mijn (.)(.) voel ik ook niet meer,, van morgen werd ik wel wakker met de ergste buikpijn ooit:S ik dacht zelfs even aan blinde darm ontsteking:S het brandde gewoon in mijn baarmoeder zo voelde het:S hopen dat dat positief was:D idd nog een weekje wachten,, verschrikkelijk zeg haha
    liefs
     
  15. saar28

    saar28 Fanatiek lid

    31 mrt 2011
    1.106
    0
    0
    Tilburg
    Ik las gisteren ergens op inet dat de innesteling rond dag 8 na de bevruchting plaatsvindt. Daar zit jij nu ongeveer, toch? Dus mss was het dat wel! :D
     
  16. boefff

    boefff Fanatiek lid

    3 jun 2011
    1.887
    22
    38
    Vrouw
    limburg
    klopt ja, ik zit nu op dag 7 maar ik heb dus net gelezen (haha) dat je van de innesteling zelf niks voelt alleen miss wat bloedverlies hebt..??? riniti heb jij de innesteling gevoeld? ik hoop natuurlijk dat het dat was maar ga er niet vanuit.
    liefs
     
  17. saar28

    saar28 Fanatiek lid

    31 mrt 2011
    1.106
    0
    0
    Tilburg
    Mss voel jij het wel omdat er 3 kindjes aan het innestelen zijn! ;):D
     
  18. Dins

    Dins Actief lid

    4 aug 2010
    259
    0
    0
    NL
    Ja ik ben bij de 3de ronde zwanger geraakt met 100mg clomid. Ik begon meteen met een verhoogde dosis bij de gyn. Hopelijk slaat 100mg meteen bij jou! Ik ga voor je duimen!
     
  19. boefff

    boefff Fanatiek lid

    3 jun 2011
    1.887
    22
    38
    Vrouw
    limburg
    hahahaha daar heb ik even niks op te zeggen::(
     
  20. Dins

    Dins Actief lid

    4 aug 2010
    259
    0
    0
    NL
    Hey Marion,

    Oeh jeejtje dus je kon niet van de bank af, kan me best voorstellen hoor want ik had ook momenten dat ik alleen zin had om te liggen en helemaal niks te doen. Aahh lekker geshopt duss, wel lastig om een babycadeau te kopen terwijl jij zelf bezig er voor ben. Maarrr ga maar ervan uit dat je niet veel moet gaan zitten wachten meis!;)
     

Deel Deze Pagina