15-29 Februari mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by jes4, Jun 8, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. miepens

    miepens Fanatiek lid

    Nov 24, 2009
    1,160
    2
    0
    onderzoeker
    Limburg
    @combinatietest. Ik heb de mijne pas aanstaande vrijdag. Ik ben dan volgens de gyn officieel 13 weken. Vrij laat, aangezien ze het eigenlijk echt rond de 12 weken willen doen. Maar ivm vakantie van de gyn/echoscopiste, kon het op zijn vroegst aanstaande vrijdag. Ik weet ook niet wat ik kan verwachten. Bloed mag ik echt pas later laten prikken. Wel vreemd, want dan moet ik na de echo pas bloed prikken en dan moet ik alsnog 2 weken wachten op de uitslag. Dus daar baal ik wel een beetje van. Maar blijkbaar is dat het beleid van het ziekenhuis.

    @Angelsound. ik heb op dit moment gemengde gevoelens over het ding. Ik heb afgelopen week het hartje al een paar keer gehoord, en zelfs eergisteren meteen toen ik het apparaatje op mijn buik zette hoorde ik een treintje. Vanochtend wilde ik weer een keertje luisteren, maar kreeg het niet gevonden. Vanavond is mijn moeder hier, dus die wil ik het ook laten horen. Nu ben ik toch een beetje ongerust dat het niet goed zit. Ik heb daar natuurlijk helemaal geen reden toe, maar het feit dat ik het hartje nu niet kon vinden en eergisteren meteen, geeft me toch een beetje zorgen. Ik zie de angelsound dus al een soort van rustgevend apparaat, zolang je het hartje kunt horen (en je het al een keer hebt gehoord). maar nu ik het niet kan vinden geeft het me wel iets meer onzekerheid.
     
  2. miepens

    miepens Fanatiek lid

    Nov 24, 2009
    1,160
    2
    0
    onderzoeker
    Limburg
    oja, net was ik ook wat extra bezorgd. Na mijn bezoek aan de wc, lag er ineens rood bloed in de pot. Dus ik meteen een beetje in de stress...nu bleek het niet vanuit mijn vagina te komen, maar bij het poepen. Dus helaas....de eerste aambeien zijn een feit :(
     
  3. Babyliciouss

    Babyliciouss Niet meer actief

    @Miepens... aambeien, dat hoop ik te mogen overslaan!

    Combinatietest, hier in het ziekenhuis is dus hetzelfde beleid, moet zeggen dat ik vannacht zo onrustig geslapen heb. En dat puur omdat ik mezelf dus in mn hoofd heb gehaald dat een nekplooi van 2,1mm toch net iets meer is als de rest van de uitslagen die ik hier voorbij zag komen... en nu moet ik dus nog 2 weken wachten op de uitslag. Merk dat ik er nu weer iets rustiger onder ben, maar dat ik er echt gerust op ben... nee! Wat dat betreft is het gewoon fijner om gewoon in 1x de gehele uitslag te krijgen ipv dat iemand (zoals ik dus) maar zelf gaat speculeren! En dit zullen vast meerdere meiden doen denk ik zo...

    Angelsound, ik heb m nu 3x gebruikt, waarvan ik de laatste keer ook wel ff wat tijd nodig heb gehad voordat ik t treintje gevonden had. Denk ook wel, dat het kindje nog lekker de ruimte heeft om weg te duiken als mama het weer nodig vind om toch eventjes te luisteren, hihi. Het zou natuurlijk wel leuk zijn als je je meoder vanavond ook even kan laten luisteren en jullie beeb zich dan toch ff wil laten horen!
     
  4. miepens

    miepens Fanatiek lid

    Nov 24, 2009
    1,160
    2
    0
    onderzoeker
    Limburg
    @babylicious, naar welk ziekenhuis ga jij eigenlijk, aangezien dat jij zei dat je in dezelfde regio als ik woont. Ikzelf ga naar roermond.
     
  5. Babyliciouss

    Babyliciouss Niet meer actief

    Ik in Sittard, woon nu in zuid-limburg. Vroeger woonde ik ook meer richting die kant, heb in Roermond op de middelbare gezeten, hihi. Mijn ouders wonen nog steeds in midden-limburg, we gaan er straks eten, maar eerst nog ff naar het outlet en de stad in Roermond! Ik hoop alleen dat het weer een beetje meezit!
     
  6. miepens

    miepens Fanatiek lid

    Nov 24, 2009
    1,160
    2
    0
    onderzoeker
    Limburg
    Ikzelf kom oorspronkelijk niet uit limburg, maar uit Tilburg. Ik woon en werk nu in limburg en dat bevalt me prima!
    Ikzelf ben niet zo'n fan van de outlet. Ik slaag er bijna nooit. Maar shoppen in roermond vind ik wel leuk, maar het komt er zo weinig van. In ieder geval veel plezier vandaag. Het is nu nog droog hier :)
     
  7. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    Apr 18, 2011
    2,753
    1
    0
    Friesland
    @Angelsound, juist om de onzekerheid heb ik hem niet gekocht, ik zou doodsbenauwd zijn als ik "opeens" een dag niks meer hoor, terwijl dan de beeb misschien anders ligt ofzo. Die onzekerheid wil ik mezelf niet aandoen. We zijn nu de 12 weken gepasseerd, het gaat goedkomen met die babies van ons!

    Ik ben wel blij dat het weekend is, al was ik weer om 7 uur wakker... (dat lukt me nou doordeweek bijna nooit...) Zal vanavond wel weer afgepeigerd zijn zoals de hele week. Ik slaap echt zoveel!

    @SR86, wat gaaf al een 3D echo!
     
  8. miepens

    miepens Fanatiek lid

    Nov 24, 2009
    1,160
    2
    0
    onderzoeker
    Limburg
    @Mopje, hoe staat het met alle voorbereidingen voor je terugreis. Het aftellen is zeker nu echt begonnen. Spannend voor je. Hopelijk voel je je vandaag niet zo misselijk als gisteren.

    Ik moet helaas nu nog wat uren inhalen voor mijn werk. ik heb ook niet goed geslapen vannacht, maar moet echt even wat werk inhalen. Gisterenmiddag heb ik bijna niets gedaan tijdens het thuiswerken. Maar nog een half uurtje en dan ga ik er mee stoppen. Dan vind ik het wel mooi en dan ga ik van het weekend genieten.
     
  9. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    Apr 18, 2011
    2,753
    1
    0
    Friesland
    Ja, het is veek geregel, maar gelukkig is mijn man thuis en regelt hij het meeste, hij is geweldig in onze spullen verkopen! Over 2 weken zijn we al een dag thuis...

    Werk ze nog even!
     
  10. Babyliciouss

    Babyliciouss Niet meer actief

    @Mopje, het zal inderdaad een heel geregel zijn! Jullie nemen dus niet alle spulletjes mee terug zo te lezen. Maar niet alles zal in koffers passen, of wel?

    @Miepens, ik ben zelf ook niet zo'n fan van t outlet, maar voor sportkleren en trainingspakjes voor zoonlief, slagen we daar eigenlijk altijd wel goed! Nu was het daar gisteren zo druk, dat we niet eens een parkeerplaats konden vinden, dus we zijn er weer snel tussen uit gepiept. Zijn wel nog ff de stad in geweest, totdat het uiteindelijk toch begon te regenen.

    En ondetussen regent t hier al de hele tijd... geen flauw idee wat we met dit weer moeten gaan doen! Denk dat t een pyamadagje gaat worden.
     
  11. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Ik heb dus samen met een vriendin een nieuwe angelsounds gekocht (samsam haha) en als ik er klaar mee ben, kan die door naar haar, en dan verkopen we hem weer (ook samsam:p)
     
  12. Babyliciouss

    Babyliciouss Niet meer actief

    Dat is inderdaad handig Mams!
    Ik heb me de angelsound aangeschaft toen ik zwanger was van ons zoontje, heb hem daarna aan een vriendin uitgeleend en heb m nu dus weer terug voor mezelf. Denk dat ik m hierna ook kan verkopen!
     
  13. miepens

    miepens Fanatiek lid

    Nov 24, 2009
    1,160
    2
    0
    onderzoeker
    Limburg
    @babyliciouss, ik heb gisteren nog aan je gedacht met al die regen. Wat een rotweer. Hopelijk klaart het vanmiddag op.

    @angelsound, gisteren ochtend kreeg ik het hartje niet gevonden. Dat was stiekem wel balen, maar ik was ook niet heeel ongerust hierdoor. Gisteren avond waas mijn moeder hier en die kende hat appartaatje nog niet. We hebben toen nog eens geluisterd en ik had hem heel snel gevonden. Misschien komt mijnn baarmoeder gedurende de dag wel hoger te liggen. Ik weet het ook niet, maar ik ben blij dat ik ons prulletje gisteren toch nog even heb gehoord. Mijn moeder vond het ook erg leuk.
     
  14. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Miepens ik denk dat dat misschien best mogelijk is.
    Hebben jullie ook nog dat jullie buik 'savonds een stuk dikker/boller is dan 'sochtends???

    Babylicious, het zijn ook echt van die dingen die je makkelijk samen kunt doen, of ff uit kunt lenen.
     
  15. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    Apr 18, 2011
    2,753
    1
    0
    Friesland
    Ja, ik merk dat ik 's avonds mijn broeken echt niet meer dicht kan, of zelfs uit moet doen.

    ik heb 2 (korte) broeken die ik nog aankan, maar maar 1 lange broek met een elastiekje erin. Hier is het nog korte broeken en jurkjes weer, maar ik zit nu wel te twijfelen of ik nog een positiebroek moet kopen voordat we vertrekken, in NL zal het wel geen kortebroekenweer zijn!

    Onze spullen gaan in delen terug, mijn vader vliegt voor zijn werk deze week naar de VS en komt "even" langs Washington, hij krijgt een doos en een koffer mee. Volgend weekend komt er een vriend van ons op bezoek (dat was al gepland) en hij neemt een extra koffer van ons mee. En de week erna gaan wij met beide 2 koffers en handbagage! Het verschepen van spullen is echt duur, en aangezien wij geen dure spullen hebben (lees Ikea en tweedehands) willen we daar geen geld aan uitgeven!
     
  16. Babyliciouss

    Babyliciouss Niet meer actief

    @Mopje, we handig als je vader even langs komt 'vliegen'! En nee, hier is t geen korte broeken weer nee... helaas!

    Ik heb ook al best een klein buikje en 'savonds inderdaad wat dikker. Ik ben benieuwd, want wij gaan over 3 weekjes op vakantie en weet nu dus niet meer of ik in mn maatje 38 korte broeken kom... ik betwijfel t ten zeerste! Maar was toch ook niet van plan nog echt kleren te gaan aanschaffen omdat we voor 11 daagjes naar de zon gaan, hoe ik dat ga oplossen weet ik nog niet eigenlijk!
    Verder nu wel 1 zwangerschapsbroek in gebruik, maar kan me ook nog wel met gewone broeken redden die iets groter uit vallen.
     
  17. zus01

    zus01 Niet meer actief

    Sorry dames dat ik niet zo actief meeschrijf, maar ik lees regelmatig de berichtjes. Goed om te lezen dat de combinatie-testen goed zijn.
    Her en der wat ongerustheden, maar ik weet zeker dat het allemaal goed komt!

    Ik ben zelf beetje druk met de aankomende vakantie. Dit wordt helaas een beetje overschaduwd door het feit dat het nu echt niet goed gaat met mijn tante (terminaal kanker, voor degene die dit nog niet wisten).
    Ik sprak mijn vader vandaag en zoals het er nu naar uitziet zal ze het einde van de dag niet halen.

    Het geeft allemaal een heel dubbel gevoel: het nieuwe leven dat nu in mijn buik zit, mijn tante die het einde van haar leven in zicht heeft....
    1 troost is dat mijn tante een lang(er) leed bespaard blijft. Ze heeft heel wat moeten doorstaan de afgelopen jaren en het is goed zo. Ik hoop dat ze niet veel lijdt en dat er op deze manier een rust gevonden kan worden. Voor haar, mijn oom en de rest van de familie.

    Spijtig genoeg zal ik dus waarschijnlijk niet bij de crematie aanwezig zijn. Onze vakantie gaat naar Amerika en dit kunnen we niet cancellen, maar ik geloof ook niet dat mijn tante dit zou hebben gewild. Vooral niet omdat ik mijn broer en nicht ga bezoeken en wij veel steun aan elkaar zullen hebben in deze tijden.

    Zo zie je maar; leven en dood liggen zo dicht bij elkaar...

    Sorry voor mijn enorme epistel. Maar ik wilde het even van me afschrijven... Dank voor het luisterend oor.
    Hopelijk geniet iedereen van zijn zwangerschap. Ik ga dat ook echt doen. Het leven is al kort genoeg om je druk te maken op pietluttigheden.
     
  18. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Zoooo ik ben ook weer terug.

    Echo was gaaf!! Lekker eigenwijs kindje weer want het "staat" rechtop in mijn buik ipv dat het ligt :p
    Moest dus een vaginale echo voor de nekplooimeting want anders kon ze het beeld niet goed krijgen.
    Nekplooi was 1,5mm dus harstikke netjes.
    Bloeduitslag enzo krijg ik volgende week met de post.
    Ook nog ff het hartje geluisterd, 152 BPM!!!
    Wat een sneltrein zeg :D Geweldig.

    Ben overigens exact zo ver als ik dacht en dus uitgerekend op 24 februari en niet de 29e zoals de 1e echo aangaf.
    Vrouwelijke intuitie he ;)

    Nu ff snel eten en mn kleine boef weer ophalen

    En nog wel een spammetje he:p
     
  19. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    Apr 18, 2011
    2,753
    1
    0
    Friesland
    En weer een goede echo!!!

    @Zus01 Wat naar dat je tante nu op sterven ligt terwijl jullie op vakantie gaan. Heb je haar wel verteld dat je zwanger bent? Probeer toch maar lekker te genieten van de vakantie!
     
  20. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Ik heb de andere echofoto's in mn album gezet ;)
     

Share This Page