Zo.. das idd een drukke dag.. hopelijk is iedereen blij met de kado`tjes, je hebt in elk geval je best gedaan wat leuks te verzinnen!
Wij (noord) hebben maandag nog drie, en volgens mij zijn wij de laatsten.. weet niet in welke regio jullie vallen? Ook noord denk ik dan? Hier hoost het blegh
zo weer klaar! Er is verder niemand.. haha. Gister naar drouwenerzand geweest met Noof, is voor haar een feest, en voor ons ook wel, na 15.00 6,50 pp en inc eten en drinken.. dus ach, daar kan je niet voor naar de mac En atracties enz, dus we hebben ons wel vermaakt. Verder nog niet echt plannen voor vandaag.. jah vanavond weer werken, maar verder is het een binnen zit dag ben ik bang..
Ben daar ook een keer geweest en heb mijn ogen uit staan kijken hoeveel de mensen zaten te schransen en een groot deel weer weggooide. Maar de kids vonden de speeltuin erg leuk.
Oma vindt het leuk dat we komen dus net even in korte tijd wat cakjes gemaakt om mee te nemen. Niet helemaal netjes afgewerkt, maar dat ziet oma toch niet. Bekijk bijlage 174550
Mooi sen!! Veel plezier bij je oma. KK fijn dat jullie het naar je zin hebben! Ling vertel, waarom durf jij je niet meer te vertonen Hier een lekker nachtje gehad. Madame die had wel een ongelukje gehad vanmorgen en had in haar bedje geplast...Nou is ze al een week of 6 zindelijk 's nachts en dit is het 3e ongelukje ofzo...En het was ook wel een beetje onze eigen schuld want volgens mij was manlief haar vergeten nog ff te laten plassen voor hij naar bed ging...Nou was ik dat ook al een keertje vergeten maar wonder boven wonder ging dat goed. Al met al niets te klagen dus.. Ik heb net ff schoongemaakt en zit nu met madame in de tuin. Ik achter de flaptop en zij is de fiets aan het wassen met een sopje Ze gaat 's avonds altijd een stukje wandelen/fiets/steppen met papa maar nou was de fiets zo vies...Ze gaan trouwens in weer en wind want als het regent vinden ze het alleen maar leuker om buiten te wandelen met een paparpluutje
Ah, ik heb eigenlijk altijd wel weer zin in het normale leven.. Ook met kids.. Gewone ritme weer enz..
klopt, er zitten mensen tussen.. Maar ze hadde nu ook sinaasappels en appels, en gelukkig zag ik die ook op veel tafels liggen!
Kan gebeuren! toch knap van indi Pff, hier is het echt geen weer om buiten te zijn.. je kan de fiets gewoon buiten zetten, is ie zo weer schoon..
IEEEUWW..Mevrouwtje is in de tuin aan het scharrelen, komt ze met een naaktslak aangelopen ''Mama, WAT is dit???'' Gadver de gadver... Kind is ook nergens bang voor...kikkers, wormen, spinnen ze pakt het allemaal zo op. Vorige keer had ze een kleine en een grote worm. Zegt ze met de kleine worm in haar hand ''Mama, deze is klein, ik maak hem wel groter'' en ze wil dat beestje zo uit elkaar trekken. Heb hem gelukkig net op tijd van zijn lijden kunnen verlossen..
Het is droog en het begtint zelfs warm te worden...voor zolang het duurt. Nee, de fiets is ze hartstikke zuunig op en mag ook zeker niet in de regen staan..
Hier begint het ook eindelijk wat bij te trekken, dus zo ook ff lekker naar buiten. Hier ook een, die SUPER zuinig is op haar fiets.. ze fietst het liefst de hele dag.