Ja een rode En die met de eend is zwart en daar staat 'kwaaaak kwak' op. De blauwe met de hond vond ik niet zo leuk en heb ik teruggehangen. babyshirt - HEMA De rest lees ik later bij. Ff m'n huishouden verder doen
Ahh vanmiddag op kraambezoek geweest.. 2700 gram en 48 cm.. Zo kleinn!!!! Wat is Xavi dan alweer groot zo....
Idem Heb er een tijdje gehad van bij Premaman hier in B, maar vind ze vrij duur en kan ze maar op 40° wassen... Rompers met lange mouw had ik vorige winter ook. Had geen dikke truitjes voor Ward, alleen shirts en dan vond ik dat net iets warmer. Of zoals funkie met een t-shirt met korte mouw erover. Ik kan ook niet veel geld aan kleren uitgeven. Voor mezelf ook niet hoor. Ik koop voor mezelf graag bij Zeeman en vind er voor Ward ook regelmatig iets. Gewoon omdat ik om de zoveel tijd eens binnen spring en dan weer iets nieuws zie. Geef m'n geld liever uit aan andere dingen, maar da's ieder z'n keuze. @ vogelinnetje: Au au, met die tandjes door de lip... Zielig he... Hier is dat ook vrij regelmatig het geval. Ward heeft vanavond een fishstick gegeten, ging vlotjes Eerst het paneermeel erronduit gegeten en vervolgens de vis
Ja he... Stagiaire is van de week met haar zoontje op bezoek geweest en idd, zo klein. Hoewel hij niet klein was bij de geboorte: 55,5 cm en 4,4.. kg. Kan al bijna niet meer geloven dat Ward ook ooit zo klein geweest is.
Heb weer leuke dingetjes voor bij zien komen hier! Heb echt zin om te shoppen haha. Hier is Stijn de hele dag al hangerig en wat huilerig, niets was goed. Vanmiddag wel 3 uur geslapen dus kon ik ook even plat haha. Met mij gaat het langzaam aan wat beter, loop niet meer om de 10 min naar de wc, maar nog steeds vaak, blijf ook erg moe. Vanmorgen uitgeslapen tot 11.00u en wilde vanmiddag proberen om eens niet te slapen, ben dus rustig in de tuin een boek gaan lezen, nou om 15.30 stond ik te tollen op mn benen en ben dus alsnog gaan slapen. Voel me echt net een bejaarde en ben nog vermoeider dan toen ik zwanger was haha. Funkie, wat een kleintje! Stijn is zelfs nooit zo klein geweest! Wat lijken ze dan ook breekbaar he, die pasgeborenen. Stond hier een leuk stukje in de krant, ik woon in de meest vruchtbare wijk van ons dorp, en nog erger in de meest vruchbare straat! Het is net een virus stond er... Nu nog 4 zwangeren en de afgelopen 3 weken 3 kindjes geboren, maarja wat wil je in een nieuwbouwijk met bijna alleen maar starters?
deacen heeft gister een paar stapjes los gezet helaaml trots op me ventje ik heb nog een paar rompers van de prental en voor de rest een een gewoon boxertje en een hempje vind het zo stoer staan ik geef ook niet zo veel geld uit hoor aan kleding hij groeide zo snel ik denk dat ik voor de winter 86/92 moet gaan kopen hij heeft nu ook al maat 80 of 86 aan maar denk dat hij nu niet zo snel maar groeid wat zijn die kleintjes dan al eer groot he als je zo baby ziet
Ik vind name-it ook een leuk merk, maar ik vind 70 euro voor een winterjasje wel heel erg veel. Wij wisselen lief!/name-it/bfc af met Prenatal, H&M en Hema, maar een t-shirtje moet wel heel bijzonder zijn wil ik daar 20 euro aan uitgeven. Rompers mogen van mij best 5 euro zijn, omdat die toch direct om het lijfje zitten en ik zelf fijnzittend ondergoed ook belangrijk vind. Zelf vind ik volwassen (sport)merken voor een kleintje niet zo leuk, dus voor mij geen adidas, nike, enz. Kleding moet voor mij (en dus voor Damien) vooral functioneel zijn en niet alleen voor het oog leuk eruit zien. Daarom hier ook nog geen schoenen, maar leren slofjes.
Hahaha, super Wel leuk voor Stijn dat er zoveel jonge kindjes in de buurt wonen. Kunnen ze fijn samen spelen als ze wat groter zijn. Fijn dat het al beter met je gaat. Wanneer vertrokken jullie met vakantie? Hopelijk ben je dan helemaal herstelt zodat je toch wat kan genieten. Hier hebben we een slaapkopje. Vannacht geslapen van 20u45 tot 7u15 (om 5u30 even tutje gaan geven) en nu ligt ie er al in van 10u... Was gisteren wel moe geravot. Waren op een oldtimermeeting geweest en daar stond een springkasteel met 2 grote voetballen. Ja, dat vond hij geweldig natuurlijk Niet dat hij ging springen, maar erop zitten en terwijl de andere kindjes sprongen vond hij al super.
Hier ook een fan van de stretch hema rompers! Mare heeft voor de rest ook best veel kleding van de hema maar de laatste tijd vind ik er niet zoveel leuks meer. Ook vind ik bakkaboe een leuk merk (verkopen ze hier bij de jola) en is ook nog wel betaalbaar. Maar soms heeft ze ook wel merkkleding aan, meestal wel gekregen dan of een seizoen later gekocht, als de helft eraf gaat. Maar gelukkig mag iedereen zelf bepalen wat ze zijn/haar kind aantrekt! De een geeft meer geld uit aan kleding de ander aan vakanties. Ieder zijn eigen keus toch? Ben wel benieuwd naar het moment wanneer Mare gaat protesteren over wat ik voor haar uitkies. Ook heb ik laatst een pakket kleding via marktplaats gekocht. Mare is hier vaak aan het knoeien met zelf eten of verven ofzo en dan krijg ik de vlekken er lang niet altijd uit. En dat vind ik wel zonde of het nu merkkleding is of een zeeman setje.
Heeejj Vanmorgen Xavi zijn oren en keel weer nalaten kijken en het is allebei nog steeds rood.. Geen kuur gehad, wel voelt hij op t moment erg warm aan, dus denk dat koorts de hoek om komt, kan evt ook van de bmr prik zijn.. De blousjes bij prenatal kosten net zoveel als van name it!! En wij kopen wat we leuk vinden! Ook soms bij de zeeman maar dan moet t wel erg leuk zijn.. Zo heeft ieder zijn eigen keuze qwa kleding!! Moet kunnen.. En Xavi loopt ook buiten dus hij moet wel echte schoenen aan!! Blegh zo eten maken echt geen zin in.. Zit nu lekker voorde deur terwijl papa Xavi in bad doet heerlijk...
Wilde met mijn opmerking geen discussie starten over merkkleding hoor. Dat het duidelijk is @ funkie: ik heb geen ervaring met blousjes. Ik zie wel dat een leuk roze shirtje met opdruk van Prenatal ongeveer 8 kost en zag zoiets van Noppies en die was 17,95. Dat ging me dus te ver haha. Zeker ieder z'n ding toch. @ schoenen: V loopt maar pas net, dus geen schoenen. Ik doelde met die eerdere opmerking van mij op mijn schoenen hahaha. Ze heeft nu nog slofjes e.d. Tot ze goed kan lopen dan kopen we goede schoentjes bij een schoenenwinkel die gespecialiseerd is in erg goede schoenen (komen mijn ook vandaan ivm de klachten die ik heb). @ dagdroom: ben het met je eens, Hema heeft niets bijzonders de laatste tijd. Wel jammer. En bakkaboe ben ik gek op, ze hadden nieuwe collectie binnen.. echt super leuk. En er volgt nog meer @ iedereen: hier geen bijzonderheden. V loopt telkens kleine stukjes, maar ze blijft het wel eng/spannend vinden. Oh en ze is weer wat aanhankelijker. Dus graag bij ons en zodra ze ons ziet wilt ze ons meteen knuffelen. Anders is het huilen. Verschonen blijft 9 van de 10 keer een ramp. Zodra we haar optillen om te verschonen en willen neerleggen spartelt ze al met haar benen en dan meteen huilen. Continu proberen snel om te draaien en te gaan zitten, etc.. lekker makkelijk dus En de driftbuien... tja. We negeren het zoveel mogelijk en we halen haar uit de situatie, etc. Maar pfffff ze blijft erg pittig en driftbuien volop. En nog heftiger als eerst (voor mijn gevoel dan). Hopelijk zal dat wel beter worden op korte termijn.
Prenatal voor de allerkleinste is idd best goedkoop, maar vanaf maat 74 dus niet meer. Bakkaboe ken ik niet, maar ik heb net even op google gekeken en het blijkt een meisjesmerk te zijn Sabse, wat ben je een volhouder met die pittige dame van je Zijn we regelmatig aan het oefenen met woordjes, zegt Damien ineens tegen een buurtpoes: pfs en gaat hem aaien en zegt 'aai, aai, aai'. Net dus de woorden die we NIET oefenen
Inderdaad, moet kunnen Hopelijk wordt Xavi niet opnieuw ziek... Hij heeft z'n portie al gehad he, arm ding. Gingen jullie nog eens naar een KNO arts gaan? @ sabse: Het aanhankelijker zijn herkennen wij hier ook. vaker op de schoot een boekje komen lezen, heerlijk! Maar heb al een knuffelbeertje, dus vind het super gezellig. Vind dat jullie erg goed met die driftbuien omgaan! Was vanmiddag nog bij C&A geweest hier in het winkelcentrum net over de grens, maar weer geen rompers in z'n maat Ga dus stilaan moeten uitkijken voor anderen want ze zijn echt wel krap.
Neee... ook jongenskleding hoor! Hangt hier bij ons centrum naast de meisjeskleding. Tenminste ik zie het altijd voor jongenskleding aan Zal nog eens goed kijken, maar zou zweren dat het jongenskleding is. Oh vind Prenatal nog meevallen en heb geshopt in maat 80 en soms 86 Haha volhouder.. tja wat moeten we anders Hahaha wat lief!! Zo schattig. Wij hebben dat ook.. ik zeg bepaalde woorden vaak en opeens zegt ze een woord dat ik niet vaak met haar oefen
Arme Xavi! Hopelijk knapt hij snel weer op! Maar ieder moet toch voor zich weten of je wel of geen merkkleding koopt? Hier momenteel even echt niet, willen namelijk een nieuwe auto kopen en je kan je geld maar 1 keer uitgeven he?! Vogelinnetje, grappig dat Damien woordjes zegt die jullie totaal niet oefenen! Heb ik ook regelmatig met Stijn gehad, wilde ik hem een woordje aanleren, weigerd hij dat en een paar uur later heeft hij opeens zelf een heel nieuw woordje geleerd! Leuk dat Damien ook echt wil aaien, hier wel eens een iets te enthousiast mannetje dat na het aaien gaat slaan. Gelukkig is onze kat dan zo verstandig om weg te lopen. Sabse, driftbuien hadden wij denk een week of 3-4 geleden, zijn vanzelf over gegaan, dus er is hoop! Zal wel bij de leeftijdsfase horen ofzo? Weet wel dat ik er echt gek van werd. Nijntje, kan je anders niet online rompers bestellen? Weet dat ze bij de wehkamp ook een c&a collectie hebben. Hier heeft Stijn voor het eerst pudding als toetje gezeten, nou dat was echt feest! Hij zat heerlijk te smullen, alleen zat hij erna helemaal onder, kwam denk doordat het frambozenpudding met bosvruchten saus was haha. Erna viel hij tijdens dat papfles al in slaap dus heb voor het eerst in maanden niet zn tanden kunnen poetsen, en dat na die pudding! Nouja neem niet aan dat zn tandjes vannacht al uit zn mondje zijn gerot.
Heb ook ergens gelezen dat ze rond de 14 maanden weer aanhankelijker worden.. hier klopt dat en bij jullie dus ook Nou ja. Word er wel eens onzeker van. Ik zie ze vaak al aankomen. Dan wilt ze per sé haar fotolijstje (met foto van haarzelf erin) pakken. Maar dat mag ze niet (want dan sloopt ze hem waarschijnlijk binnen een kwartier). Ze moet ook leren dat ze niet altijd alles mag en dat niet altijd alles kan. Maar dan staat ze daar en dan weet ik gewoon dat ze boos zal worden en gaat huilen. En ja hoor.. ze wordt boos, huilen en dan echt ja.. nou bijna stampen met d'r voeten. Echt op en neer gaan van woede. Pruilip erbij en huilen. En dan is ze niet af te leiden met een ander leuk speelgoed waarmee ze wel kan spelen. En dit gebeurt met verschillende situaties wel zo'n 10-15 keer per dag als het echt tegen zit. En natuurlijk negeren we het en als het moet haal ik haar weg uit de situatie, maar leuk is het niet. En dan twijfel ik soms aan mezelf (of mijn man en mijzelf). Doen we iets fout waardoor ze zo is.. waarom wordt het niet minder maar juist heftiger. Ze maakt zichzelf inmiddels ook slap en dan opeens spartelt ze zich suf (wanneer we haar ergens weghalen). Man ze is dan bijna niet vast te houden. En dan natuurlijk ook huilen.. en gillen bij het huilen. En soms slaat ze dan ook nog Maar goed ik denk dat het echt haar karakter is en dat kreeg ik van het CB ook te horen. Dus ik probeer de schuld niet bij mezelf te zoeken, maar we proberen het wel in de dammen. Wat tot nu toe niet lijkt te lukken Ik kan eens bij de C&A hier kijken voor je. Als je dat wilt. Welke maat zoek je en wat voor? Zonder mouw, korte mouw of lange mouw?
Wat voor auto willen jullie kopen? Welke bedoel ik haha Ik hoop het, het is nu al maanden zo haha. Maar ja, hoop doet leven Lekker hoor. V is gek op griesmeelpudding met frambozensap (of zoiets). En ook griesmeelpap is ze gek ok. Ach van één keer niet poetsen zal het niet opeens mis gaan. Toevallig vanavond bij ons ook niet gelukt, ze was zo moe. Voel me altijd slecht wanneer ik het een keer niet doe (door welke omstandigheden dan ook) haha, heb jij dat ook?
Hallo dames! Ben ik weer, pfff het is hier zo enorm druk af en toe. Op het werk is het druk en ik ben dan blij als ik 's avonds onderuit op de bank kan gaan liggen Wat grappig om jullie verhalen te horen over de kindertjes. En dan vooral dat ze nu een eigen willetje krijgen. Sam krijgt ook een eigen willetje, kan soms echt kwaad worden. Waar ik dan enorm om moet lachen en dan lacht ie toch maar heel hard mee. Echt zo grappig. Sam is dus nooit lang boos. Hij luistert ook nog best aardig naar nee, als hij het dan toch pakt dan pak ik hem vast en zet ik hem ergens anders neer met een strenge nee. Tot nu toe werkt het. Komt denk ik ook door zijn karakter, hij vindt het al snel goed. Hebben jullie ook dat die kleine helemaal verzot is van papa? Sam is gek op zijn papa. Hij springt in zijn kinderstoel op en neer als papa thuis komt. Zo leuk om te zien! Sam heeft afgelopen woensdag zijn prikken gehad. Hij heeft alleen bij de 2e prik in zijn arm een beetje gehuild. Tot nu toe heeft hij gelukkig nog geen last van de prik. Hij weegt nu bijna 11 kilo en is bijna 80 cm lang. Hier wat betreft kleding van alles. Zo heb ik een leuke winterjas gescoord bij de Zeeman en hij heeft ook nog een jas van Pointer. Verder veel van het merk Z8, dat vind ik zo'n leuk stoer merk.
Cin: dat zal Stijn vast naar meer smaken! Ik denk dat wakker houden voor tandenpoetsen schadelijker is dan 1 keer niet poetsen. Sabse: wellicht is het boek huilen - boos zijn - ruzie iets voor jullie. Maar ik denk dat jullie het goed doen, zo te lezen. Kleinesam: leuk dat je er weer bent. Ga je nu al voor een tweede of wachten jullie nog? Damien werd net weer krijsend wakker, badend in het zweet. Gisteren ook al, terwijl hij niet veel laagjes aan heeft. Nachtmerrie? Iets in zijn eten? Nu slaapt hij alweer een uurtje rustig.