Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad/deel 3

Discussion in 'Miskraam' started by Dreamz3, Jun 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    Apr 3, 2010
    11,110
    3
    0
    Dat ga ik wel proberen inderdaad. Wil gewoon weten waar ik aan toe ben. Ben zo jankerig nu...bah...beetje ontoerekeningsvatbaar...:)

    Denk 6 weken, maar dat moet ik nog overleggen. Als zij niet willen, dan kan ik de VK bellen hier, die heeft na de MA ook al het aanbod van een vroege echo gedaan. Schatjes daar...

    Herkent een van jullie een griepgevoel als symptoom? Ik heb het wel vaker gehoord, maar ken eigenlijk niemand die dat ook had.
     
  2. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Zeker doen Mykelti. Heb nooit zulke symptomen gehad, maar ik weet wel dat het een en ander heerst zoals diarree en de griep niet zo gek met dit weer.:(

    Succes meid hou je poot stijf.

    Geef je een dikke knuffel
     
  3. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Moet zo met manlief voor een echo van zijn buik/navel. Hij moet geopereerd worden zijn navel is gescheurd, zit een litteken van toen hij baby was hij had een knoop in zijn darmen. Wordt volgens planning een grote operatie.

    Maak me veel zorgen:(
     
  4. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    Aug 17, 2009
    1,850
    2
    38
    NULL
    NULL
    hij word wel donkerder.
    je moest toch vandaag naar het ziekenhuis??
    vraag anders even een hcg meting dan weet je iets meer.
    sterkte vandaag in het ziekenhuis.
     
  5. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    Apr 3, 2010
    11,110
    3
    0
    Jemig meis, dat is niet nix! Ik neem aan dat het onderhuids gescheurd is, zoals bij en navelbreuk?

    Heel veel sterkte! Ik duim voor jullie!
     
  6. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    Apr 3, 2010
    11,110
    3
    0
    Dank je wel. Ik ga inderdaad vragen om HCG en progesteron. Helaas zijn ze pas om 9.00 uur telefonisch bereikbaar en om 9.40 uur had ik mijn afspraak. Dus probeer ze wel eerst te bellen...
     
  7. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    Aug 17, 2009
    1,850
    2
    38
    NULL
    NULL
    o kijk ik had nog niet verder gelezen.
    9.40 duurd niet meer zo lang gelukkig inderdaad als je eerder belt kun je misschien nog bloedprikken voordat je de afspraak hebt dan hebben ze de uitslag binnen 1 uur
     
  8. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    Aug 17, 2009
    1,850
    2
    38
    NULL
    NULL
    jij gaat toch ook naar het mca??
    misschien kan je ook zorgen dat je er om 9:00 bent dan kan je het aan haar eigen assistente vragen en dan kan je als nog voor de afspraak bloed prikken.
    bij wie heb je een afspraak??
     
  9. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Nee hij ligt open er komt pus uit enzo.
     
  10. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    jeetje snelle wat erg.

    Myk succes
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik heb het ook vaker gehoord. Volgens dr. Beer zou het een symptoom kunnen zijn van een overactief immuunsysteem. Jij loopt niet bij De Sutter hè? Had je nou ooit prednison overwogen?

    Suus
     
  12. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Heftig Snelly, sterkte!

    Mimi, hoe is het met jou? Zet de bloeding door?

    Angel, hoe gaat het met spuiten?

    Meleka, hopelijk heb je wat beter geslapen vannacht. Ik vind het zo rot voor je.

    Lobi, wanneer moet jij nou weer naar het Geertgen?

    Hier gaat het weer een stukje beter na een wat rommelig weekend. De kleine was kennelijk erg moe en kreeg dus ook weer meer incidenten. Ze wordt wel lekker 'dik' (2225 gram).

    Liefs voor allen, Suus
     
  13. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Goedemorgen meiden.

    Ik heb vanochtend de gyn. gebeld en afspraak gemaakt. Kon niet eerder dan de 31e ivm de vakanties en als het goed is heb ik dan net zo'n beetje de eisprong gehad. Dus zullen deze ronde nog zelf moeten klussen, maar eind van de cyclus dus op CD 18 heb ik afspraak staan. Heb ik eerst in ieder geval gesprek en dan ben ik benieuwd hoe het verder gaat lopen.
    Ik kon ook 6 sept komen en dan was het hier bij de poli in de buurt, maar hoe eerder hoe beter en dan voor de 31e maar even wat verder rijden naar het zkh. Zal toch regelmatig naar zkh moeten, want op de poli hier in de buurt is alleen maar dinsdagmiddag spreekuur.

    Nou, ik ga nu eerst even koffie drinken.
     
  14. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Suus oh heerlijk dat ze dikker wordt

    Het spuiten is deze ronde wel zwaar, maar ik wil niet klagen.
    Ben vooral moe moe moe en het prikken is gevoelig. Morgen weten we meer
     
  15. maja246

    maja246 Fanatiek lid

    Oct 7, 2009
    1,468
    30
    48
    Mykelt: gatver wat rot die onzekerheid. Daar ontkomen wij natuurlijk toch al niet aan, maar gewoon een goede streep zou wel helpen natuurlijk. Ik vind die van vanochtend er trouwens goed uitzien hoor.
    Prettig dat je al een afspraak had, ik neem wel aan dat je hcg geprikt kan worden.. kleine moeite

    Suus: fijn dat je meisje goed aankomt, wel balen van de dips, nog blijven volhouden dus...

    Angelica: kop op meid! Lijkt me ook echt zwaar al die hormonen en wat je dat aan lichamelijke ongemakken oplevert
     
  16. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Pfff zwaar zeg. Je hebt het natuurlijk ook nog eens heel druk op je werk, en al zo'n zware periode achter je. Morgen naar Gent voor echo dus?
     
  17. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    ja bij de s, ze zat vol en ze wilde me zelf zien. Mijn folikels waren te groot voor cyclus dag 3 dus dat vond ze wel goed en bijzonder.
    ga je zo naar het zkh of ben je er al
     
  18. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Fijn dat je wordt 'voorgetrokken'. Ik hoop op veel en groot! Ze wachten langer met aanprikken daar hè? Dat maakt de kans op een goede bevruchting groter. Hoeveel embryo's vriezen ze daar eigenlijk in per rietje?

    Ik ben alweer terug uit het zknhs. Einde middag weer. Ga twee keer per dag een paar uur.
     
  19. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    4,056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Klinkt inderdaad niet best, kan me voorstellen dat je je zorgen maakt. Hopelijk verloopt alles goed vandaag en kunnen de zorgen weer op zij.
     
  20. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    4,056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    @hier:
    Ik ben ondanks de hevige na bloedingen in Italie, niet schoon:(:(. Ik heb aangegeven dat ik indien mogelijk liever niet gecurateerd wil worden.
    HCG is geprikt en die moet volgende week weer worden geprikt, als ie dan niet voldoende gezakt is, moet ik alsnog worden gecurateerd.
    En de Gyn vertelde er ook nog even dood leuk bij dat hoe langer resten blijven zitten, ze vaak vaster gaan zitten en er meer risico is op schade bij curretage:$!
    Ik ben er behoorlijk verdrietig en boos van, had zo gehoopt dat ik deze tweede miskraam na vandaag af zou kunnen sluiten.
     

Share This Page