september mama's 2010 deel 4 !!!!!

Discussion in 'De mama's' started by Popkoorn, May 15, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    haha ja dat zal het zijn, maar jij bent naturlijk ook nog heeeeeeel jong haha;)
     
  2. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    vanmorgen uitgeslapen met een migraine aanval. om 9.30 werd denny wakker. was speciaal voor mama blijven liggen denk ik. hij ligt nu op bed dus ga ik zo even dat vette haar wassen. dat krijg ik altijd van migraine, erg vervelend. voel je je rot en dan zie je er ook nog uit als een vieske
     
  3. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    Sep 7, 2006
    4,277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    goeiemiddag meisjes!

    stond vanmorgen heel erg gaar op, ben me een potje aan het hoesten geweest vannacht bah..
    vanmorgen boodschappen gedaan met de kindjes, madelief voor t eerst in de winelwagen , ze vond het helemaal super

    gister is mn ''vriend'' nog geweest, we hebben weer een gesprek gehad, best wel een emotioneel gesprek geweest, en heb gezegd dat hij me echt even de rust moet gunnen en niet elke dag sms'en met gevoelens enzo..

    valentij breng ik zo naar mn ouders want die gaat daar logeren en wij blijven gelijk eten

    slaapjes madelief gaat tussen 18 en 18.30 naar bed en vanmorgen om 8.30 weer wakker, heb haar om 11u op bed gedaan en ze slaapt nog! ga haar zo maar eens waker maken

    mejojo wat een verschrikkelijk irritante schoonmoeder heb je zeg! bah! zo 1 heb ik ook alleen nog erger..
    je man moet daar maar echt mee om de tafel gaan, die van mij vertikte dat altijd met als gevolg dat ik helemaal geen zin meer heb in haar..( en nu ineens kan hij het haar wel allemaal duidelijk maken)

    derde kindje? hier in ieder geval niet haha... als je dat wil en hij ook, lekker voor gaan zou ik zeggen! dan maakt het toch ook niet uit of je vrienden maar 1 kindje hebben

    blinky wat vervelend dat je migraine hebt zeg..hopelijk gaat het nu wat beter

    uhmm voor de rest weet ik t ff niet meer sorry

    madelief stapt nu ook langs de bank en kruipt ook een beetje , vond het tygeren er ook wel leif uit zien hoor haha

    ga kleine meid s uit bed plukken, slaapkoppie

    ijscowagen staat voor de deur...toch maar niet doen haha
     
  4. Alita

    Alita Niet meer actief

    ja ik ben zooo jong hahahaha.

    Nee maakt ook helemaal niks uit....ach we zien wel toch?

    Goed van je anne dat je dat hebt gezegd, ik hoop dat hij het ook zal doen nu...is je gevoel nog veranderd in de tussentijd of?
     
  5. Alita

    Alita Niet meer actief

    Trouwens even over dat helpen van papa...
    hij doet ook de luier en wassen en aankleden enz...is niet dat hij hier niks doet hoor...zou ik ook niet "goedvinden" maar toch ben ik diegene die thuis is en dan vindt ik het wel normaal dat meer meer doe...
     
  6. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    Sep 7, 2006
    4,277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    rustig hier...

    cindy mn gevoel zit in een achtbaan...

    papa die meehelpt? hij deed valentijn wel douchen meestal en hem altijd boekje voorlezen
    verder niks..alleen als ik het hem vroeg/opdroeg
     
  7. fafje

    fafje Niet meer actief

    klote zeg, is het nog wel over gegaan!?
     
  8. fafje

    fafje Niet meer actief

    heh bah ziekjes, voel je je al wat beter!?
    Goede dat je aan hebt gegeven mee tijd en ruimte nodig te hebben, hoe is je gevoel nuj? dubbel zeker nog heh...gelukkgi prsten jullei nog wel...hopelijk maaktd at alles wat makkelijker, qua beslissingen of overwegingen..
    Leuk ook aan het stappen! Hier was het geen tijgeren maar zeehondje haha,dat was ehct een grappig gezicht, maar zodra ie het kruipen onder deknie kreeg, jeetje als een speeer!
     
  9. fafje

    fafje Niet meer actief

    Papa doet hier redelijk vaak de poepluiers :D:D....badje amper, en naar bed nooit!:$

    Verder alles wel wat ik vraag, maar moet zeggen dat ik het ook wel "vergeet" om hem dingen te laten doen...

    Hij werkt best veel altijd overwerken enz. en is lachemlijk ook belastend, dus laat hem altijd uitslapen, maar hij had 2 weken vakantie en issie wel paar x sochtend sopgestaan ...das wel fijn :)

    Maargoe dik vind het totaal niet erg alles te doen, ik wil het vooral allemaal doen, volgens mij is dat een btj nadelig van mezelf...heb nogal een probleem met het loslaten of overlaten aan anderen, maa niet alelen met die kleine ook met adere dingen...IK weet het altijd wel het beste en heb overal zo mijn maniertjes :p:p
     
  10. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    Sep 7, 2006
    4,277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    fafje madelief doet ook meer zeehondjes na...en af en toe een klein kruipje er tussen door (valentijn heeft nooit gekropen)
    mn gevoel en gedachten zijn net een achtbaan op t moment...
    ik vind het ook moeilijk om kluesje omtrent inderen los te laten hoor, maar ik denk dat als je dat vanaf het begin samen hebt gedaan, je het ook beter kan handelen zeg maar..ik doe het in ieder geval met alle liefde en plezier!

    voel me wel wat minder verrot dan vanmorgen, maar echt lekker ook weer niet
     
  11. fafje

    fafje Niet meer actief

    anne, ja idd...ik ga dat ff anders aanpakken met een 2e :D

    Ja kan me voorstellen een achtbaan, gelukkgi had je laatst afleiding met je vriendinnen enz...

    @hier, kleintje ligt net te slapen, had em iets langer opgehouden, vandaag wassie al 0730 wakker, 8u opgestaan..maar 11u helemaal doodop en maar tot 13u geslapen...dan wordt ie ehct heel moe rond 16/17...dus hopelijk slaapt ie mrogen ietsjelanger, dan doet ie ook een beter dutje
     
  12. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    Sep 7, 2006
    4,277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    dat is niet veel aan slaapjes...

    nou ik heb net codeinetablet ingenomen voor het hoesten, hopen dat ik makkelijk in slaap val
    laat babyfoon aan vannacht, dat geeft me een veiliger gevoel dan
    nog ff daten in het donker afkijken en dan lekker naar boven
     
  13. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    he meiden. sorry, heb weer even geschitterd van afwezigheid hier. Flink slechte dagen gehad en dan ga ik alles een beetje verwaarlozen. De meesten heb ik wel op hyves geloof ik en heb daar wel wat gelezen.
    Kreeg vanmiddag het nieuws dat mn gastouder stopt met de opvang van de kids. Ze vindt het te zwaar om naast overdag ook nog mijn dames een deel van de avond op te vangen. Dat wordt dus weer zoeken. Baal er zo van want dit was gastouder nummer 3 al in een tijdsbestek van 2 jaar en een paar maanden. En bepaald makkelijk zijn ze niet te vinden die ook in de avond opvangen. Erg funest voor je stemming zo'n bericht. Maarja, die was toch al niet al te zonnig:)
     
  14. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    Sep 7, 2006
    4,277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    klote zeg!
    kan je er geen tweede bij vinden dan??
    lastige situatie toch weer

    madelief had een vol gepoepte luier en haar hele billen zijn knal rood en pijnlijk..arm kind
    ze liet verder ook niets merken hè..kleine gup

    nou ik ga poging doen tot slapen, codeine lijkt te werken dus ga ik gebruik van maken

    tot morgen!
     
  15. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    ik werk altijd de avonden dus dat zijn de enige tijden dat ik opvang nodig heb. Daarom ben ik ook voor een gastouder gegaan.
    Hoop dat je lekker slaapt
     
  16. fafje

    fafje Niet meer actief

    Sann, dat is rot zeg, en wat klote dta het zo moeilijk te vinden is!!!...

    anne, ahh gossie,hie rhelpt bepanthen altijd erg goed! truste! ik ookzo
     
  17. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    oh wat een lekker slaapkoppie:).
    mijn migraine is redelijk te hebben deze keer gelukkig.
     
  18. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    lefert doet ook van alles met Denny, maar ik moet hem overal op wijzen. ik moet hem vertellen wanneer hij een schone broek moet geven. het badje zal hij ook nooit uit zichzelf doen en de planning van de dag is ook altijd aan mij. daar heeft ie echt geen kaas van gegeten. als de planning van het weekend van hem af zou hangen, dan kwamen we uit bed, gingen we eten als we honger kregen en gingen we ´s avonds weer naar bed. en dat was het dan;)
     
  19. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    nee het is niet overgegaan, maar het is deze keer wel te verdragen. ik heb er altijd zo´n ontzettende spierpijn van, das onbeschrijfelijk. zelfs typen doet me zeer. hopelijk morgen weer wat beter. woensdag lekker met mijn moeder naar de stad. ik heb zo dringend kleren nodig, want alles hangt als een hobbezak om me heen. nou krijg ik ze van mijn moeder voor mijn verjaardag:D
     
  20. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    dat laatste is heeeeeeeel herkenbaar;)
     

Share This Page