bloempje wat zei je tante eigenlijk van heel het voorval met jullie hondje? Voor het zelfde geld had ie sam gegrepen... @ hier sem heeft 2 dagen gelopen maar nu gaat ie weer kruipen op zijn knieen? is dat nomaal...
tis alleen zo vervelend dat de laatste dagen langer duren dan de eerste dagen En dat je wacht, maar niet goed weet waarop en voor wanneer. Maar het is van de week of volgende week. heb het nr van bellie en donder en nog 1 volgens mij dus komt goed
@ Belliebel, wat een leuke spam. Idd nu gaan de eierstokken nog harder rammelen. We wachten nog maar even.....zucht..... @ Bloempje, jee zeg. Die hond zou ik echt niet meer toestaan in de omgeving van alles wat je dierbaar is. Moet ze hem maar naar buiten sturen. @ Hier, Britt lekker in bed en ik even achter de laptop. Vanmiddag werken. Heb helemaal geen zin.......ach ja..... Gisteren naar de Kermis geweest. Erg leuk. Britt vond het geweldig. In de draaimolen en zweefmolen en op speciale botsautootjes voor kleintjes. Ze heeft erg genoten. Ben er vandoor. Misschien tot vanavond!!
Middag! Hier goeeeed geslapen! Fabiënne kwam pas om 5 uur voor de fles, dus heerlijk om die uren lekker door te kunnen slapen. Ze doet het nu al 3 dagen achter elkaar dat ze rond 22.30 de laatste fles krijgt en dan pas tussen 5.00 en 05.30 komt voor een flesje! Ik = blij hihi Net een (ex) collega over de vloer gehad. Was gezellig! Cheffie is bevallen met 31 weken van een meisje Lotus! Naar omstandigheden gaat het goed met het meisje. Gelukkig! Maar vind het maar net goed dat dit cheffie overkomen is! Eindelijk is ze een keer goed hard met d'r kop tegen de muur gelopen. Hopelijk leert ze hier wat van dat ze niet altijd meteen een oordeel klaar moet hebben als het met iemand niet goed gaat! Ik begreep van me collega dat ze dat zelf ook al had gezegd dat dit misschien wel goed is voor haar dat dit haar is overkomen. Ze wordt opeens een stuk milder en softer zeg! Had ze eerder moeten doen! Pnir, van mij hoef je ook niet weg hoor! Het is een forum, en iedereen kan en mag zijn ei kwijt! Je moet niet meteen aan jezelf gaan twijfelen! Misschien moet je leren om juist met dit soort dingen wat sterker in je schoenen te staan. Back: groot gelijk dat je je meisje niet mee geeft aan hem als je niet weet waar ze heen gaan! Eeeehm heb ik verder nog wat bijzonders gelezen... Gup: Ik dans me te pletter voor je hihi. Maar ga gewoon door met dansen!
Ja dat waren we ook van plan en voor die tijd ging het ook goed. Tijdens de vak hebben we behoorlijke woorden wisseling gehad, omdat meneer het eengewoonte vind als ik mijn mening geef om dagen/weken niks te laten horen of zeggen. Dat was uitgesproken en toen werd het een andere vakantie, hoewel hij nog niet echt iets deed uitzichzelf. We dachten dat we door alles beetje uit elkaar gegroeid waren en dat we als we meer tijd voor elkaar vrij zouden maken we het wel zouden redden!! Dat doet ook ontzettend veel pijn... wou dat t allemaal anders gelopen was. Ik hou verdomme heel veel van hem en dan doet ie dit... Miss hadden we in therapie moeten gaan... ik weet het ook allemaal even niet meer
@ Gup word tijd dat je gaat bevallen meissie!! Begrijp heel goed dat je er nu wel klaar mee bent hoor!! Mocht ik zwanger zijn, in de toekomst, dan wil ik ook echt niet over die 40 wkn heen, maar komt meer omdat ik nu heel veel meer weet dan ervoor!
bellie, dans jij nog maar lekker even verder hoor is goed voor je lijn Wel lekker zeg dat fabienne zulke nachten maakt! Hier zit ik wim er al helemaal op voor te bereiden dat wij een nachtbraker krijgen en zijn reactie: nou en, zodra jij alles zelf weer kan hoor ik het toch niet meer! tja...
ja dat is zo'n leuk "voordeel" van de opleiding Helaas heb ik mn bekkie meestal zeer slecht bij en krijg ik dus ook niet zoveel voor elkaar als ik zou willen. Vraag me af wat we verkeerd hebben gegeten! Daniel heeft al 3x gepoept vandaag en ik kon toenet ook weer rennen Naja, liever dat het er nu uitkomt dan straks tijdens bevallen
Hoihoi, Supermummy, ik vind het echt top hoe je het allemaal doet. Zelf voor 2 kindjes zorgen, opleiding. Petje af hoor. En de prins op het witte paard komt ook voor jou hoor Ben je vandaag al weer een beetje opgeknapt? Lekker zo verwend op je werk. Bloempje, das ff schrikken. Bellie, leuke spams. Wat lijkt Fabienne op dr broer zeg. En wat een super foto van Dinand achter de loopwagen. Evenstar, spannend hoor dat jullie ook bezig zijn voor een tweede beebje. Pnirmal, van mij hoef je ook niet weg hoor. Gup, ik snap ook niet dat mensen een hond nemen; heb er zelf echt helemaal niks mee. Succes morgen bij de gyn. Hoe laat moet je? Ik hoop voor je dat ze je gelijk houden dan. Hier, vandaag gewerkt. Wel lekker wat afleiding. Morgen om half 9 moeten we al in het EMC zijn; vind het wel fijn zo vroeg anders zit je heel dag in spanning. Ik hoop dat het allemaal meevalt, maar ik hoop sowieso meer duidelijkheid te krijgen, want die onzekerheid nu vind ik nog het meest frustrerende. Vanavond nog ff wat vragen opschrijven.
@ Nelta ben verkouden maar valt nog wel mee! Thnx!! ik heb vorig jaar heel bewust voor de opleiding gekozen, en kijk waar ik nu ben. Bijna klaar en een goede kraamverzorgende, nu al... hihih!! Het gezinnetje is echt super lief! Echt werken is t ook niet hihih!! Ach die halve dagjes zijn zo slecht nog niet op t moment, net voldoende om even van huis te zijn en toch de rst van de middag met de kids te zijn Hier kids net in bed, vanmiddag na mijn werk ff een bobbycar voor Devin gekocht, hij vind hem helemaal geweldig, de schat! Natuurlijk vind zijn zus hem ook leuk dus samen op te auto hihih!! Ach ja zo is t met alles, met alles spelen ze samen en overal ruzieen ze om hihih, echt broer en zus! Zeker nu Devin voor zichzelf op komt heeft ze het soms best zwaar!! Nelta heel veel succes morgenochtend! Hoop dat je duidelijkheid krijgt en antwoord op je vragen!! Zal schelen als je duidelijk hebt hoe erg t is en wat er wel dan niet mogelijk is! Knufff
hello! Nelta: indoorspeeltuin is super leuk en ik kan er best een beetje rekening meehouden maar het moet niet uit de hand lopen snappen jullie SM: meen het!
bel: leuke foto's! SM: ik sluit me bij de andere aan. en iets wat me vader mij vertelde: mensen evranderen niet. en dat heb ik de laatste tijd telkens bij gehouden. het is waar.
bloem: knuf! Pnirmal: je moet het niet opersoonlijk opvatten denk ik maar misschien voor jezelf denken waarom je het persoonlijk opvat. knuf!
zo, ff lekker stukkie gelopen. Straks nog ff bed opmaken en misschien nog ff was vouwen/strijken. En lekker filmpie kijken op de bank. Wim en zusje zijn Witse aan het kijken (politieserie) en zo af en toe kijk ik ff aflevering mee
Zeg guppie, ik heb hier ook nog wel een strijk liggen. Zelf het strijkijzer en de strijkplank staan al klaar, dus je kan zo beginnen hihi. Fabiënne poept ondertussen haar broek vol, en Dinand heeft nog geen zin om te gaan slapen. Was de afgelopen 2 dagen feest! Zaterdagavond natuurlijk al een latertje(21.45 lag hij op bed) en gisteravond was het 20.30 omdat het nog zulk lekker wer was en hij voor met de buurmeisjes aan het spelen was. Mja, dat wilde hij net weer! Nee meneer vanavond niet, tijd om weer optijd naar bed te gaan. Ach, ik laat hem wel even lekker jengelen. Kan er erg goed tegen gelukkig hihi. Deur van de woonkamer dicht, en zo lekker gaan strijken! Durf te wedden dat hij binnen nu en 30 minuten slaapt.
Goedenavond, @sm: dikke knuf. @back: dikke knuf. @nelta: heel veel sterkte morgen en hoop dat het allemaal meevalt. @gup: kleine guppie schiet nou eens op joh!!! @pnir: van mij hoef je ook niet weg!!! @hier: dagje alleen thuis geweest. Vannacht al wat last van mijn buik en vanochtend alles eruit gegooid. Etienne is naar mijn schoonouders gegaan en ik heb tot half 3 op bed gelegen. De rest van de dag niet veel gedaan dan beetje lezen en tv kijken. Morgen nog een dagje vrij genomen van mijn werk. Hopelijk kan ik er dan donderdag weer tegenaan, woensdag ook nog vrij, dus dat scheelt... Fijne avond allemaal! XxX