@woezeltje: ja, het is zo spannend ( maar het went ook snel ). Maar super dat hij daar zo op zijn plek zit. Dat is toch wat je wilt voor je kind, dat hij/zij gelukkig is, en het naar zijn/haar zin heeft.
Tesske heel de dag gewerkt en zit net alles te lezen tjee dat is niet niks met je dochter denk dat dat inderdaad een aparte aanpak nodig heeft en niet zo werkt als bij andere kindjes ik hoop dat jullie in de toekomst tegen niet al te veel problemen opbotsen ik vind de maatschappij altijd erg hard met dit soort dingen we zijn maar veel te snel geneigd te denken dat overkomt mij niet en als het je dan wel overkomt......zal je er mee om moeten leren gaan. heel veel succes daarmee wij kunnen nog wel eens botsen.... maar wat dat betreft mag ze blij zijn met een mondige mama.
zie je dat wou ik ook nog zeggen alweer vergeten woezel de kop is eraf dus nu weet je dat ie het fijn en leuk heeft
meiden misschien kunnen jullie mij helpen. ik ga binnen kort naar batavia stad en nou las ik een tijdje geleden dat ze een bengh outlet hadden maar op de site zelf kan ik hem niet meer vinden onder het kopje merken. dus mijn vraag zit hij er nog en zoja waar??
Meiden, wat lees ik nou? Gaat Pointer ermee stoppen? OOh dat is balen zeg dat is mijn lievelingsmerk.. daar heb ik heel veel kleertjes van.
Zo, had 3x een zelfde berichtje geplaatst vandaag zag ik. We hebben een beetje problemen met internet. ZP loopt hier heel vaak vast. Soms denk ik wel eens dat mijn man de boel saboteert hahahah Meiden met kindes met "problemen" ik neem mijn petje af voor jullie. Ontzettend knap hoe jullie er mee om weten te gaan. Ik heb trouwens nog een oude tip gevonden (volgens mij van Mirell) over La Roche Posay bij eczeem, nou het werkt super! Dankjewel.
bloempje> heb ik ook standaard thuis staan Werkt super! En voor droge benen bij mama Hahahahaa internetshoppers...waaar????
@ Tesske en Woezeltje Een hele dikke knuffel lijkt me erg moeilijk om erachter te komen dat je kindje iets heeft! Maar ik heb heel veel respect voor jullie!! @ Miekje Mooi manneke zeg!!!
nou volgens mij na 3 weken word mijn olliewood bestelling vandaag afgeleverd wat nou geen geduld.............
ik heb gewoon mijn laarsjes nog steeds niet... en op de site van h&m staat er nog steeds alleen bij post.nl aangemeld... misschien dat ik even bel vanmiddag.
Goede tip! Zou het ook goed zijn om je buikvelletje vet te houden bij zwangerschap? Ik kreeg er trouwens een tube douchewash gratis bij.
geen id bloempje. debby> ja soms is het zo vreemd daar. Komt uit polen he...zegt genoeg denk ik zo :-s
Er zijn nog best wel veel wintercollectie´s niet op i-net ,nietwaar. Meestal begin augustus dat het meeste al wel te zien is? Voor mijn gevoel duurt het allemaal zo lang...zal wel aan mij liggen.