September mama's 2011 DEEL4 !!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door lydia1986, 9 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tab

    Tab Bekend lid

    12 okt 2010
    733
    0
    0
    Zoetermeer
    sterkte smile!!! hopelijk gaat alles voorspoedig!

    Ukkie, hopelijk valt het mee. Misschien onbewust wat ongerust? je mag een paracetamolletje of heb je die al ingenomen? genoeg suiker/zout/vocht/koffie binnen?

    ik was gisteren zo beroerd en zag alles draaien. vandaag weer zo'n onbehagelijk gevoel, kind dat me onpasselijk maakt met allerlei rare bewegingen. die kan rock en rollen als ie eruit komt pfffff.

    rustig dagje dus, en ook nog 's zonloos.... bleh bleh bleh. ga maar babykleertjes wassen :)
     
  2. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    gooodmrninggg! Ik dacht op hyves.. Huh wat bedoelen ze nou met R die gaat bevallen.. En lees het nu! Indd de beebjes vinden augustus veel leuker! Zet m op smile ! Lottie. Ja gelezen whahahaha vond t al zo grappig dat jij t nog steeds klussen noemde whaaha! Verkeerd gelezen dus :p
     
  3. Cos

    Cos Fanatiek lid

    5 feb 2011
    2.687
    0
    0
    Jeetje Smile ... Wat schrikken zeg. Heel veel suc6 met de bevalling en hopelijk doet de kleine man het goed !!

    Ukkie jeetje wat raar dat ze zo afwijzend doen. Ik zou als ik het echt niet vertrouwde gewoon nog een keer bellen hoor.

    Ik heb geen KS Litteken maar wel van meerdere operaties aan mijn buik die doen ook veel meer zeer nu. Dat zal er wel echt bij horen
     
  4. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    @ Ukkie
    Wat ik al schreef, kamervragen over stellen :(
    Ik vind het vreemd hoor, dat zkh-en zo verschillend reageren.
    Waarom zijn er in NL geen éénduidige protocollen die niet anderzijds kunnen worden geintepreteerd.
    Wel zo fijn voor de patient?
     
  5. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    3 jul 2010
    2.284
    0
    0
    Rotterdam
    Hi meiden, ben net weer wakker geworden. Ik zag dat ze 2 uur geleden had gesmst dat de arts nog druk was, de CTG was helemaal goed. Nu afwachten maar.
     
  6. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    spannend hoor!
     
  7. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    We horen het vandaag wel :D
    Spannend!!
     
  8. babyleeuwtje

    babyleeuwtje Niet meer actief

    @aichaatje, succes vandaag !!!

    @smile, woow voor jou ook spannend !! maar goed dat we nog geen echte poule hebben gemaakt over wie baby 3 gaat krijgen hihi

    @ukkie2009, ik snap dat je boos bent ! sjonge jonge wat is dat nou voor kleine moeite om iemand gerust te kunnen stellen door even de bloeddruk op te meten !!

    @mezelf.... ga vandaag de babykleertjes maar is wassen ! het is hier lekker weer dus dan kunnen ze mooi buiten drogen.

    @slapen, pfff van 3 tot 4 wakker gelegen... daarna gelukkig wel weer in slaap gevallen (moet weer wennen aan het alleen slapen door de weeks :( )
     
  9. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    3 jul 2010
    2.284
    0
    0
    Rotterdam
    Ze had best al een tijd buik en rugpijn. Vorige week vroeg ze op het forum ook of de gyn gaat kijken of je ontsluiting hebt bij een controle. Dat vraag je toch ook niet zomaar denk ik nu.
    Iedere zwangerschap en ieder gevoel bij ons allemaal is anders. Zo zie je maar dat je bij twijfel toch moet bellen.
    Ze moest eigen as do op controle.
    Ik smste dr gister, joh je kan beter gewoon gaan en dan voor 'niks'. Schrok me wel rot. Op zich is ze al ruim 35 weken..dus hoop dat het allemaal goed komt.
     
  10. Friesland90

    Friesland90 Fanatiek lid

    21 jun 2010
    2.661
    5
    38
    Wat spannend hier zeg.. Al 2 bevallen en de 3e ook al op komst.. Dat gaat een stuk sneller dan verwacht. En maar hopen dat alles goed gaat..

    @Lydia, mag ik ook op de lijst? Ik ben 29 September uitgerekend..
     
  11. rinke

    rinke Fanatiek lid

    9 okt 2010
    2.224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    zo.. hihi word je wakker en dan lees je dat nr 3 er ws aankomt vandaag!! nou smile!! suc6 !!!

    mik bedankt voor het op de hoogte houden :)

    verder ukkie, heb je niet gevraag of de vk even je bloeddruk konden meten? of zeiden hun meteen dat dat morgen wel gebeurde?? anders gewoon nog een keer bellen hoor dat je echt even langs wil komen!!

    Ik ben zelf de 19de uitgerekend maar mijn vriend zegt al vanaf het begin dat het eerder komt.. Ik hoop zelf niet al augustus maar begin sept vind ik geen probleem! (hoorje dat kleine ;))
    mijn ouders komen ook pas rond de 30ste terug van vakantie dus hoop dat ze nog ff blijft zitten.....
    maar zo als je bij de andere al lees... je weet maar nooit.

    ik ga zo maar ff aankleden en aan de poets hier in huis.. :S
     
  12. Smile82

    Smile82 Fanatiek lid

    29 nov 2010
    1.023
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    Ha meiden, hier even een berichtje van mij. Weeen zijn even gestopt. Ze willen kijken of die zich op de natuurlijke manier oppakken. Ik zal het ziekenhuis niet meer uitkomen. Elke dag dat de baby langer blijft is beter. Alles gaat nu goed met me, gister was ik echt even helemaal uit t veld geslagen. Me man mocht gelukkig bij me slapen in t ziekenhuis. Nu is het alleen nog maar afwachten...............bedankt voor jullie berichtje.
    Mik probeer jij nou ook goed te slapen jehebt t nodig, maar bedankt voor het op de hoogte houden aan de meiden.
    Aichaatje, het is nu voor ons allebei spannend.
     
  13. becky

    becky Actief lid

    12 jan 2011
    283
    0
    0
    huismama
    Waddinxveen zuid-holland
    Whaaaa, jeetje zeg, gaan we nu gewoon verder met de aug beebs??
    Smile, veel succes vandaag!!!!
    (hier ook spannend of mn ma er wel is, want die gaat eind volgende week op vakantie met mn oma op de boot door duitsland en komt 2 sept pas terug)

    Hier is vanmorgen de school begonnen (gisteren studiedag hmmm) wel weer wennen hoor hahaha en ook voor het eerst de overblijf niet. Gino boos want die is dat zo gewend tussen de middag op school eten dat het heel raar is voor hem. Lift was vanmorgen in onderhoud (stond sticker op heel knap voor een lift die pas 2 weken is om nu al onderhoud te moeten hebben) dus met de trap gegaan en was gelijk gesloopt.
    Wel 2 kleine ieniemienie beebs gezien die pas geboren zijn in de vakantie, wat klein weer zeg, vind het ook wel weer heel raar dat ik zelf over een paar week (hoop ik dan) ook weer zo'n kleintje heb

    Voorweeen heb ik ook niet gehad van beide, wel harde buiken maarr dat heb ik nu ook geregeld. Begin nu wel bij elk dingentje van oooh gaat het beginnen???
    (Heb al tegen hub gezegt dat ik niet meer goed weet hoe de weeen voelen maar we zijn er beide van overtuigd dat zodra ik ze krijg weer precies weet hoe ze voelen hahahaha)

    Mn buik is ineens erg gezakt, hebben jullie dat ook al???
    (is dat een voorteken?? Weet dat eigenlijk niet meer)
     
  14. kleindraakje

    kleindraakje Niet meer actief

    Hallo Meiden,
    Hier vanmorge op controle geweest bij de verloskundige. Kleine uk was een klein beetje ingedaald dus dat drukkende gevoel kon toch echt zo zijn dat het bezig is met indalen. Verder hebben ze alles opgemeten om een schatting te maken van hoe zwaar het is.... Nu zijn de lede maatjes kort maar wij zijn allebij ook niet groot dus opzich niet veel raars. Wel moeten we voor de zekerheid maandag naar het ziekenhuis voor een groei echo..... Ben er wel een beetje van geschrokken maar goed daar komen we wel weer overheen. Ik moet me gewoon niet te druk maken.... Iemand ervaring om in het ziekenhuis een groeiecho te laten maken?

    Strepen: Zijn hier (nog) niet zichtbaar, smeer 2x per dag maar das denk ik meer voor me gevoel dan dat het echt werkt. Heb wel eens gehoord dat bio oil heel erg goed is.
    Mama: Wat balen zeg dat je op het laatste moment toch niet naar huis mocht, maar gelukkig ben je nu thuis. Hopelijk mag Aron snel naar huis.
    Sopie: We gaan duimen meid dat S. dan mee naar huis mag. Nog even donderdag afwachten.
    Mik: Spannend voor Smile..... Hou ons maar goed op de hoogte......Ben benieuwd..
    Ukkie: Wat vervelend zech dat ze je niet serieus nemen..... Gewoon blijven bellen hoor als je het niet vertrouwd...
    Smile: Zet hem op meid!!!!! Ik ga voor je duimen......
     
  15. Loepie

    Loepie Fanatiek lid

    15 jul 2010
    1.180
    0
    0
    Smile wat spannend allemaal! Hopelijk mag de kleine nog even bij je blijven!

    Achiaatje: succes vandaag, voor jou wordt het nu ook spannend zeg ;)

    Ik heb sinds gisteren ook zo'n krampen/buikpijn gehad, was aan een stuk en werd gelukkig minder na een warme douche ;) dus zal wel met indalen te maken hebben ;)
     
  16. Loepie

    Loepie Fanatiek lid

    15 jul 2010
    1.180
    0
    0
    @ukkie: gewoon blijven bellen als je het niet vertrouwd! Ik heb iemand verloren aan zwangerschapsvergiftiging die met extreme hoofdpijn op bed ging liggen! Dus liever 10 x te veel laten checken dan 1x te weinig
     
  17. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    3 jul 2010
    2.284
    0
    0
    Rotterdam
    Smile heeft gesmst; ze willen eerst afwachten of de ontsluiting op natuurlijke wijze doorzet. Elke dag dat de baby langer blijft zitten is beter. Ze gaan er wel vanuit dat dr vliezen gescheurd zijn, dus ze wordt goed in de gaten gehouden. De ontsluiting is ruim 5 cm.

    Ik heb haar nu gevraagd of die waterige afscheiding bij haar dan misschien toch vruchtwater was/is.
     
  18. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    3 jul 2010
    2.284
    0
    0
    Rotterdam
    @Achiaatje, succes vanmiddag. Ben heel benieuwd!!


    Yeahhhh na lang zoeken...het trouwboekje gevonden en in de ziekenhuistas!
     
  19. chantelle

    chantelle Bekend lid

    3 aug 2010
    669
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo meiden .

    Ik zal 3 september uitgerekent zijn . Maar mijn kleine man besloot eerder te komen,en 11 Augustus ben ik bevallen van een zoontje Mailo.

    Ik wil jullie veel succes wensen met de laatste loodjes :)

    liefs Chantelle.
     
  20. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    Jeetje wat ontzettend spannend voor Smile..
    Kan me ook wel voorstellen dat je nu zo iets hebt van laat het kindje dan maar komen.. Nu is het maar spanning en afwachten...

    ZO de boodschapjes zijn weer in huis. Brood, eten voor vanavond-- rode kool-- en wc papier ;) !
    Ik heb weinig puf vandaag om iets te doen.. Ook nergens echt zin in...
    Kleintje is lekker met de zandbak aan het spelen, als hij zo naar bed gaat ga ik ook ff plat.. Heerlijk!!
     

Deel Deze Pagina