1 t/m 14 Februari Mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Pomm, Jun 1, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mw21

    mw21 VIP lid

    Oct 24, 2010
    5,173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    [/QUOTE]
    Mw, wat ben je verwend zeg met al die leuke cadeautjes. Wat leuk ome r een foto van te makr![/QUOTE]

    Ja he! Heb m op de computer vergroot en erbij geschreven van wie ik wat heb gehad! Deed me mams van ons vroeger ook
     
  2. mausyi

    mausyi Fanatiek lid

    Jul 4, 2011
    1,452
    0
    36
    Hoop dat alles goed gaat met de dames? Hier gaat het nog steeds goed.

    laatste weekje Italie. Dus nog even genieten :D Vind het alleen niet zo leuk als de vorige keer. Wandelingen kan ik niet meer :( (berg op/af etc.) De hond is sinds gister idioot aan het doen :( Nou had hij al iets langer last van waaksheid, maar niet zo erg :(

    Het autorijden in de bergen (denk aan haarspeldbochten), is ook niet echt prettig :(

    voor de rest vermaak ik mij wel hoor :D
     
  3. Pomm

    Pomm Fanatiek lid

    Nov 23, 2010
    4,554
    116
    63
    Ik tel 4 :( en 2 :D! Haha! ;)
     
  4. LieveKylian

    LieveKylian Bekend lid

    Mar 27, 2009
    830
    0
    0
    interieurarchitect
    Gelderland
    Goedenavond meiden,
    leuk dat ik weer wat info van "afwezigen" lees...
    Hier goed weekend gehad, mijn neefje alweer twee jaar! Er zit 17 weken tussen hem en zoon. Dus dat gaat hard...
    Zoon heeft alleen krentenbaard te pakken. Immens besmettelijke bacteriele infectie. Gelukkig zit het op zijn lijfje, scheelt weer wat doorgeef mogelijkheid...
    Mijn buik is zoineens flink gegroeid, echt giga zwanger. Vind hem wel minder mooi als bij zoon. Terwijl ik zelf 10 kilo lichter ben. Zal snel een keer buikfoto's plaatsen...
    Ga even wat oprommelen boven en optijd 't bedje opzoeken (zoon moet om één uur z'n volgende ab dosis - moet om de acht uur)
    Fijne avond, tot snel. Liefs Lieve
     
  5. mausyi

    mausyi Fanatiek lid

    Jul 4, 2011
    1,452
    0
    36
    :D :D nee ik vermaak mij wel hoor
     
  6. Pomm

    Pomm Fanatiek lid

    Nov 23, 2010
    4,554
    116
    63
    mw. Bij ons ook niet maar omdat ik nu ''ineens'' op een andere afdeling werk heb ik een kutrooster. Vanaf september alleen maar vroege diensten :D

    Leuk idee om de namen erbij te zetten! Mijn moeder heeft dat toen ook bij mijn broertje gedaan, erg leuk!!
     
  7. Pomm

    Pomm Fanatiek lid

    Nov 23, 2010
    4,554
    116
    63
    Goede morgen!!
     
  8. mw21

    mw21 VIP lid

    Oct 24, 2010
    5,173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    Ook goedemorgen!
    Hier weer naar t werk. Morgen is er een kantoordag voor me ingepland fijn!

    Donderdagavond pretecho! Zin in!
    Nee geen geslachtsbepaling haha
     
  9. AnneThamar

    AnneThamar Niet meer actief

    Zooo mw, dat is al een flinke kast vol :)
    Ik heb welgeteld:
    2 mutsjes,
    2 p sokjes,
    1 rompertje kleinste maat,
    1 rompertje wat groter
    1 heel groot rompertje
    knuffel
    vestje

    Straks de rest maar aanschaffen!

    Gisteren dus naar de vk geweest, mooi hartje horen kloppen:D, bloeddruk was mooi laag, en het voelde allemaal goed daar.
    Dus dat was een fijne controle! Over 4 weken weer, dan gaat ze ons uitleg geven over de 20 weken echo en wat we kunnen verwachten. Maar voor nu helemaal blij met een mooi hartje!!!!

    @Lieve, hier gaat de buik ook ineens best hard, had gisteren een tuniek aan en je zag het er doorheen.
    Het wordt nu ook meer een babybuik dan een extra grote ahum vetrol zeg maar ;)

    @Mausy, geniet nog even lekker van je vakantie!
     
  10. inkerbell

    inkerbell Fanatiek lid

    Oct 24, 2008
    1,905
    0
    0
    Hoge Noorden
    Goedemorgen
    Hoe is het weer bij jullie? Hier bagger zeg......

    Leuk om te lezen hoe iedereen met de baby bezig is. Kleertjes, cadeautjes, buikfoto's etc.
    Moet eerlijk zijn dat het er bij mij echt op de 2e plaats komt nu ik nog een kleintje heb.
    Hele andere dingen zijn belangrijk ofzo.....
    Moet nu ook echt eens een buikfoto gaan maken zeg.....

    fijne dag meiden...ik moet weer voor het eerst aan het werk vanavond....
     
  11. Foxymama

    Foxymama Niet meer actief

    Net terug van de HA, doorverwezen naar de fysio voor me rug.
    Moet ook een aangepaste stoel op me werk regelen en dan hopen dat het minder wordt.

    Kleertjes:
    genoeg rompertjes en dergelijke van de vorige. Als het een jongen word, hoef ik helemaal weinig aan te schaffen, bij een meisje weer wel :p

    Ben op marktplaats lekker aan het speuren voor een kinderwagen.
    Box heb ik geregeld met een andere dame van het forum hier. Zij krijgt een zak met kleding voor haar zoon en ik haar box :D
     
  12. Pomm

    Pomm Fanatiek lid

    Nov 23, 2010
    4,554
    116
    63
    Inkerbell. Hoezo gaat het bagger dan? :(

    Foxymama. Fijn dat je een verwijzing hebt!
     
  13. AnneThamar

    AnneThamar Niet meer actief

    Ik had het vermoeden dat inkerbell het weer bedoelde?
     
  14. PamPapilio

    PamPapilio Fanatiek lid

    Dec 16, 2008
    4,736
    1
    0
    Anna Paulowna
    Zooo was ik ook weer s ff.. heeeeerlijk saaie dag vandaag! :) achja..

    Gister een goed poging gedaan op een leuke middag met mn zoon, kon eigenlijk vrij weinig en kon niemand verzinnen om heen te gaan dus kleine man mee naar de donkere duinen (grote kinderboerderij iets) nou leuk joh..

    Komen we er eindelijk na een omleiding staat er meteen een bord.. "In verwachting???" mag ik dus niet bij de schapen en geiten in de buurt, zeker niet als er baby's zijn door t risico en moet van t stro, t voer en eigenlijk alle beesten afblijven..

    Oh.. naja.. toch doorgelopen. ff aan denken.

    Kom ik daar, hebben ze 3 vogelvoillieres en een grote bak met wat konijnen erin.. en de rest was alleen een geitenverblijf waar je bij mocht (kan je ertussen lopen en eten geven) en serieus wel 15 babygeitjes ofzo!!! :):)

    Dus kleine man over het hek laten kijken en erdoor en toen konden we weer weg.. mama mocht nergens bij ;)

    Dus ik denk, haal ik ff ijsje.. zit best ver van winkels ofzo dus ik ging er blind vanuit dat er wel een pin zou zijn.. nou niet dus. en natuurlijk net weer s geen losgeld mee. dus kon weer omkeren en naar de auto.

    Wat was dat een domper zeg!

    Daarna wel lekker bij mn ouders gegeten (ZUURKOOL!!!! YEAH! :D ben deze zwangerschap verslaafd aan zuurkool. leuke is, was mn oma ook toen ze zwanger was van mn moeder :D hihi)

    Vandaag weer dezelfde dienst dus ik zit vanaf nu tot vanavond 11 uur alleen.. op zich niet erg maar binnenzitten gaat ook vervelen he, zeker als mn kleine meneer geen zin heeft om te luisteren ;) hij is nu lekker in de box aan t spelen dus mag mama met de laptop spelen :p en dan zien we t zo wel..

    Over spulletjes voor de kleine: hier nog niks.. 1 pakje gehad van mn schoonzusje.. simpel grijs broekje (wel lekker zacht! :) ) en een shirtje wit met donkerblauw een hondje erop ofzo.. vond t wat jongensachtig :) en verder heb ik ook niks.. wij gaan pas shoppen als we weten wat t is en dan ga ik los! :D dan pakt mama de uitzetlijst erbij en een tekening van de kamer en gaan we aan de slag ;) haha

    Dus nu al zin in volgende week :p

    doe soms stiekem wat babykamer ideeen op maar wil echt volgende week afwachten..

    Zit te denken aan een kraamfeest ipv alles los (heeft me de vorige keer gesloopt omdat ik zon pijn had en baalde echt van al die visite elke dag toen! ) maarja, tis feb. ff lekker iedereen naar buiten zit er niet in.. dus hoe ga ik dat in mn huis krijgen?! ;) verjaardagen gaan hier al in tweeen omdat ik anders plek tekort kom :p haha

    Ach verwacht toch minder mensen als de vorige keer. :D

    Ook gaan we eind deze maand geregistreerd partnerschap aan (geen idee of dat al gezegd had???) zonder poespas, in spijkerbroek ff heen en tekenen zodat alles goed geregeld is voor onze ukjes, en dat is gratis. zou willen dat we het geld voor een bruiloft hadden maar dat is helaas gewoon niet zo :) dus dan maar zo.
    Ik ben iemand van of ik ga trouwen en dan groot! of niet. ik ben niet van de bruiloft met een simpel jurkje en het tuinfeest, weet dat ik daar spijt van ga krijgen dus dan liever niet he..

    Verder geen moer te melden.. sorry :D
     
  15. PamPapilio

    PamPapilio Fanatiek lid

    Dec 16, 2008
    4,736
    1
    0
    Anna Paulowna
  16. inkerbell

    inkerbell Fanatiek lid

    Oct 24, 2008
    1,905
    0
    0
    Hoge Noorden
    soepkip ik bedoelde idd het weer. Het was hier regen en nog eens regen. Nu ik richting werk ga is het mooi......
    Verder voel ik mij goed hoor........

    Pam leuke romper hoor.....

    Het valt me op dat iedereen nu minder bezig is met de pijntjes en de steken onderin.... Stond het forum er eerst vol van zijn we nu in spanning van de 20 weken echo en het geslacht.
     
  17. Pomm

    Pomm Fanatiek lid

    Nov 23, 2010
    4,554
    116
    63
    Pam. Hier ook een kraamfeest ipv los bezoek. De buren hebben dit vorig jaar ook gedaan het was hun goed bevallen. Zo kon ze er zelf ook van genieten dus wij doen het ook!
    Gefeliciteerd met je voorgenomen ''geregistreerd partnerschap''! :D Prima oplossing toch zo!
    Schattig rompertje trouwens!
     
  18. AnneThamar

    AnneThamar Niet meer actief

    Ik lees over een kraamfeest, nou heb ik daar een vraagje over. Wij zaten ook te denken om een kraamfeest te organiseren.
    Ik ben nogal op mijn rust gesteld en heb ik niet zo veel zin in heel veel bezoek in het begin.

    Maar voor wie organiseer je dat feest dan? Want ik neem aan dat ooms en tantes enz enz toch al wel eerder komen :)
     
  19. PamPapilio

    PamPapilio Fanatiek lid

    Dec 16, 2008
    4,736
    1
    0
    Anna Paulowna
    Voor iedereen die je wilt, hier een kleine groep mensen die wel los mogen komen dan maar die zijn er ook met zn allen al de eerste dag meteen ;) dat is echt onze naaste familie!

    En mn oude oma (overgrootmoeder van mij, dus overovergrootmoeder van de kleine :D ) die vind een kraamfeest te onpersoonlijk en niet leuk dat weet ik van haar, dus voor haar plannen we lekker een middagje op een andere dag en misschien ook wel voor mn partner zn omas.

    Onze ooms en tantes die verder staan, buren, vrienden noem maar op.. er zijn er vast een hoop die we graag zien die gewoon apart komen maar het is meer de mensen die je nooit ziet, een supergrote groep, die nu ineens allemaal in de eerste 3 weken willen komen! en dan ook veel nog allemaal tegelijk in de weekenden.
    Daarvoor doe ik dan een groot feest en zal ook aangeven dat als ze niet kunnen dat het dan pech is. klinkt misschien hard maar mn vriend heeft vanaf de geboorte 3 weken vrij en daar wil ik ook van genieten!!

    Nu hadden we de eerste dagen toen ik me goed voelde niemand gezien van verder af of vrienden. niet erg maar iedereen wilde daardoor komen in de 2 weken dat mn vriend nog vrij was en ik doodziek met pijn op een bed lag in de woonkamer! nou, veel dagen heb ik ze vervloekt en weggekeken bijna hoor.. wat waren de avondjes als ze weg waren me dierbaar.. ff filmpje kijken met vriendlief tussen de voedingen door.. wat was dat ZALIG! ;)
     
  20. mw21

    mw21 VIP lid

    Oct 24, 2010
    5,173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    ff ego yeeh straks kinderwagen kijken van marktplaats!!
    Op t plaatje staat de maxi cosi alleen niet dus hoop wel heel erg dat die erbij zit!
     

Share This Page