April 2011 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Vica86, 2 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    poging 100, effe alles terug lezen en reageren:)
     
  2. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @ minime.... hij heeft er niets voor gehad, we moesten afwachten en alles even ankijken, ging t niet snel over werd ie aan de puffer gezet, maar volgende dag was t gelukkig al een stukkie beter!

    @ fb... fijn dat je nu een zwaardere pil hebt!
    whahah en idd volgende zwangerschap.... hier effe een aantal jaar niet maar daarna zeker wel

    @ bramtim... grappige avatar trouwens!
    wat een ellende met bekken heh? hier ook nog veel last ervan!
    vooral als ik wat meer en verder fiets of gewoon teveel op een dag doe

    @ vica.... soowww die is snel met zn tandjes :)

    @ babbelen en lachen hier volop!! vooral naar zn zus toe
    t is net zon wauwelaar als zn zus :)

    @ minime.... wat jammer dat je de eertste keer hebt moeten missen!! maar helaas valt dat ook zonder opvang niet altijd te voorkomen..... ik stond de eertste keer in de keuken, dat ik manlief ben gaan vragen heb jij hm omgedraait?

    @ FB... LOL onze meis konden we uren zoet houden met politieke debatten op tv :p

    @ dagdromer.... welkom terug!

    @ mikija....ach meis!!! naast de meiltjes die je niet krijgt heb je gewoon weleens gekke weken dat je nergens aan toe komt laat staan forummen!

    @ alieke.... ow jeetje de waterpokken! ons meis had t op dr eertste verjaardag :(

    @ vica... bha wat klote van t provoceren en ben benieuwd wat ze ervan zeggen

    @ cvm... wat een heerlijke foto.... hopenlijk is jullie meis snel gewent aan t nieuwe ritme met werken!

    @minime... nee nu je t zegt, erg stil rondom luckey.... ook op hyves.... is ze niet met vakantie?

    @ luckey... whahah daar ben je
    heb je t naar je zin gehad? ahh lees t al! fijn! jammer dat t onrust werd toen rest van fam kwam
    en heerlijke foto!

    @ minime... whahaha was een stille hint van je hubby ;) hier alle positiekleding in kelder maar overgrote deel kan ik weg doen omdat ik zo krankzinnig veel ben afgevallen
    hier vond ze erwtjes overheerlijk, zijn beetje zoetig ;)
    sperzieboontjes kan je ook al proberen

    @ bijvoeding hier nog steeds volledig BV en ivm allergieeen wil ik t echt volhouden tot 6 mnd
    wel merk ik dat idd probeert mee te eten en te kwijlen als wij eten
    hij wilt er ook bij aan tafel
    verder gewoon zo als bij ons meis
    10 uur fruithapje en savonds groenten, te zelfde van groente wat wij eten alleen gepureerd.... en zo steeds meer en hop lekker met de pot mee

    @ haar uitval.... bij mezelf vreselijk veel niet normaal! t lijkt ook maar niet weg te gaan
    ons manneke heeft een klein kaal plekkie op achterhoofd
    verder lijkt ie iets donkerder te blijven dan ons meis

    @ kinderstoel.... kan je gebruiken als ze goed zitten beginnen met korte periodes ect
    wij hebben voor ons meis meegroeistoel van de kv
    vorige kinderstoel hebben we weg gedaan
    voor ons manneke wil ik gaan kijken voor zon stoffe met groot blad

    @ jojoki.... jeetje meis wat vreselijk naar! hoop dat de therapie goed wilt helpen!

    @ vlekken... effe in week met ariel vlekverwijderaar ideaal spul! of de vanish van kv eigen merk



    ik ben dr!!!

    hier alles goed!
    druk in de weer
    kleine man afgelopen week weer luchtweg infectie en ontstoken amandelen..... louise-faye enorm verkouden geweest/grieperig
    we zouden naar scheveningen gaan maar bij afslag r'dam kotste louise-faye de auto onder dus dat werd afslag schoonfam en auto uitsoppen en terug naar huis uiteindelijk
    manlief moest t weekend werken, daarna ging ie vissen, misverstand met vergunning en hop boete
    en aaaaahhh alles ging gewoon mis whaha
    ach nieuwe week nu
    hehmmm pooh verder uiterard hoop gebeurt

    stiefzus van manlief is zwanger van een ander (3mnd) maar is weer terug bij dr man

    uitslag van mn nichtje is binnen
    Van de week is DE brief van t umc bij mn zusje op de mat gevallen
    en ze heeft het DOOR sydroom
    er zijn 32 geregistreerde gevallen bekend
    en32% (1 op de 3) overlijd voor 2e levensjaar
    zowel mn zusje als dr vriend hebben een gen dat samen botst wat dit syndroom veroorzaakt (autosomaal nog iets)
    heeft grote impact op fam laat staan voor hunzelf

    bij ons zelf gaat t echt goed, steeds beter echt grote sprongen vooruit
    ben langzaam aan mn eigen dingen ook weer aan t oppakken
    dus ben ook weer lekker aan t freubelen geweest en weggeweest

    Louise-Faye maakt echt hele grote sprongen en dat gaat niet zonder frustraties....wat een bijdehandte wijsneus
    en absoluut niet op dr mondje gevallen
    mathieu-dareau gaat ook zo hard..... beetje jammer ;)..... hij zit elke keer wat langer los nu en ook zon babbelaar
    en houdt zn zus continue in de gaten en vind dr helemaal geweldig en visa versa... onze jut en jul
    hij ligt nog wel heerlijk in de wieg naast me te slapen

    verder nog steeds om de 2 wk aan t vloeien ondanks cerazette.... klote pco
    sinds vandaag weer aan t vloeien en gister en vandaag dus regeldagen met de bv
     
  3. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Musty, jeej heftige tijd achter de rug dus!

    @Jojoki, bah wat een naar nieuws! Hopelijk helpt de therapie goed straks.

    @Kinderstoel, wij hebben de chicco polly en Vince zit er al in. Hij heeft 3 standen dus kan ook bijna liggen. Alles van plastic, makkelijk schoon te houden, leuke kleurtjes, handige verkleiner en je kan hem in hoogte verstellen. Superhandig ding!


    Hier gaat het redelijk met Vince, vannacht vanaf 01.30 uur regelmatig wakker en om 03.30 uur was hij definitief wakker. FIJN!!!
    Verder spuugt hij continu hele grote golven en heeft dunne ontlasting. Fles van net ging wat minder, wel opgedronken maar met tegenzin een beetje.

    De bouwvak is ook weer voorbij en ja hoor... gelijk aan het slopen beneden. Wat een kutherrie zeg!!
    Ze zijn nu de gevels aan het slopen.
    Ook krijgen wij een nieuwe tussendoor in de hal die op slot kan. Dit om te voorkomen dat Rebecca daar straks naar buiten probeert te gaan en dus naar beneden kuukelt.
    Onze voordeur gaat eruit en er komt enkel een spaanplaatje voor. De gallerij wordt van de week ook afgebroken.. Wat een herrie zal dat zijn zeg! Ik ben vrij dus hopelijk kunnen we dan even wat leuks doen samen (kids en ik) want hier zitten met de herrie is ook niks waard.
     
  4. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.107
    0
    36
    Jojoki: wat een naar nieuws!! Ook al had je het misschien verwacht, je hoopt natuurlijk iets anders. Succees met het halen van je doelen. Ik duim voor je.
     
  5. Mir1984

    Mir1984 Fanatiek lid

    8 aug 2010
    1.299
    0
    0
    Filiaalmanager, drogisterij
    Asperen (Gelderland)
    Hallo dames, ik spring vanaf hier weer in!

    @Jojoki: wat een vervelend nieuws zeg, hopelijk gaat therapie helpen.

    @Vica: jammer zo'n onrustige nacht.

    @Musty: heerlijk dat je nu weer langzaam aan jezelf kunt gaan denken na zo'n heftige periode. Super schattig dat je kleintjes zo gek op elkaar zijn. Heftig nieuws van je nichtje :(.

    @Hier: ontzettend drukke week/weekend gehad. Vriendlief zou eigenlijk vorige week nog heel de week vakantie hebben om de tuin af te maken, maar uiteindelijk moest hij toch zo'n 30 uur werken :s.
    Gelukkig heeft hij de tuin nog op tijd af kunnen krijgen, want zaterdag was ik jarig :D. Naja de poort moet nog, maar verder is het af! Super leuke maar drukke verjaardag gehad. 20 eters en s' avonds nog meer visite erbij. We hadden een hele grote partytent opstaan, dus we hebben heerlijk droog in onze nieuwe tuin kunnen zitten :).

    Ohja en donderdag (11-8) met kleine man naar CB geweest. De KA was ontzettend tevreden over hem. Hij is goed gegroeid (7600 gr en 66 cm) en hij doet het verder prima. Hij kreeg z'n derde en voorlopig laatste prikje.. mama is trots... kleine gaf geen kik. Leek er verder ook geen last van te hebben :D. Ik mag volgende maand al beginnen met bijvoeden. Heb van de week een afspraak bij de diëtiste om het over het bijvoeden te hebben.

    Verder vorige week 3 dagen gewerkt en nu pas weer donderdag ochtend te werken. Kan ik weer even bijtanken van de drukke week.
     
  6. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    hoi hoi,

    jojoki, vervelend zeg, dat het niet meer over gaat! Hopelijk krijg je goede tips om er mee om te gaan.

    Musty; heftige week! Hopelijk deze week wat luchtiger voor je!

    Vica: Aiii wanneer zijn de verbouwingen over?

    Mir: Groot ventje heb je al! Fijn dat hij geen last had van de prikjes. En nog gefeliciteerd :)

    Hier: jeeej mn voortuin is af. Hubby heeft er het hele weekend aan gewerkt en gisteren hebben mijn broer en zwager geholpen, die zijn beide hovenier :) Heerlijk om nu uit mn raam te kijken haha. Vandaag is hubby jarig en hij heeft er nog n dagje vakantie aangeplakt zodat we vandaag eindelijk een dagje met zn drieeën zijn. Kids zijn sinds het weekend na drie weken weer bij hun moeder, klinkt lullig maar ik ben blij toe. De oudste was de laatste week niet te genieten en dan is het best zwaar als je de hele dag gewerkt hebt voor het eerst in maanden en er zit een dwarse puber te zaniken terwijl je alleen maar lekker wil bijkomen met je baby.
    Hubby heeft straks motorrijles, een proefles voor zn verjaardag :D Van mijn pa, want die is rij-instructeur! kan helaas niet mee om te kijken, Livje ligt heerlijk te slapen en wil haar niet meeslepen, deze week word al druk genoeg. Morgen voor het eerst een lange dag kdv, boehoehoe. Dus heb net in de uitverkoop een leuk bolerootje van bakkaboe en hele gave kniekousen voor de gehaald hahaha.
     
  7. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Het helpt als ze je zelf iets in handen geeft (een lepeltje?) om mee te spelen, zodat ze niet naar je hand grijpen. En als je met rechts voert, kun je met links zijn rechterhand vasthouden en met de pink/zijkant van je rechterhand zijn linkerhand 'afweren'. Veel vlekken zijn op die manier te voorkomen. Hier ging er ook nog wel eens een theedoek als 'slab' over kind+wipstoel heen om vlekken op te vangen.
     
  8. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Oooh wat rot voor je! Ik vind dat je heel sterk overkomt in hoe je je reactie geschreven hebt, hoop dat je je inderdaad zo sterk voelt. Hele dikke knuffel meid en ik duim voor je dat je toch nog wel vooruitgang kunt boeken door die therapie.
     
  9. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Poeh wat heftig! Ongelofelijk... :( Hoe oud is je nichtje nu? En wat voor klachten heeft ze? Ik heb het proberen te googlen maar kan er niets over vinden :(
     
  10. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @ vica... hoe is t verder gegaan vandaag?

    @ mir... nog van harte proficiat! wat is je manneke weer goed gegroeid!

    @ cvm... hopelijk heb je snel een ritme te pakken icm werk... succes morgen voor t eerst de hele dag op t kdv

    @ chatico... in t nederlands is er idd zo goed als niets te vinden over t syndroom
    t beste kan je op t engels googlen en de beste omschrijving tot nu in een beetje leken taal te hebben we gevonden op Colin's Sugar Bears - Home
    mn nichtje is exact 2 mnd jonger dan ons meis
     
  11. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    nog even een spammetje van onze beer
     
  12. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    en nog heerlijk in de wieg:):D
     
  13. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Jeetje Musty wat heftig van je nichtje :( :( heb die website zitten lezen.
     
  14. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Musty, jeetje wat heftig zeg!

    @Cvm, fijn dat je voortuin af is. En hoe is de motorrijles van hubby gegaan?
    De verbouwing is eind van het jaar af als het goed is.

    @Mir, fijn dat je mannetje zo goed groeit! Leuk volgende maand al beginnen met bijvoeden!


    Hier is het gisteren iets beter gegaan met Vince, veel onrust wel en spugen. Maar geen verhogin/koorts en ook geen diarree meer.
    Sinds gisteren de flessen weer aangepast ivm het spugen.
    Hij heeft namelijk echt flessen van 240+8 nodig om 4 uur te redden. Nu ben ik terug naar 180+6 en dan om de 3 uur. Hierdoor spuugt hij iets minder. Vannacht steeds wel veel huilen, maar niet zo erg als gisteren en veel huilen was in zijn slaap.

    @Verbouwing, morgen gaan ze de gallerij verwijderen.. Ga dus morgen maar over een beetje op visite haha. Geen zin om in die herrie te zitten.
    Nog een paar maanden en dan zou het af moeten zijn...
     
  15. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Vica: Zal jij blij zijn als de verbouwing klaar is.... pfff heel vervelend
    in de herrie zitten. Zeker met 2 jonge kids:(

    Musty: Heftig zeg van je nichtje, pfoee je zou maar zou een bericht krijgen!

    Hier: Druk bezig met voorbereidingen voor de vakantie. Zaterdag gaan we weg.
    Nu Jesley flesje geven en dan moet ik helaas weer gaan werken.
    Gelukkig is vriend thuis, dus das wel fijn!
    Heb alleen zó geen zin!!

    Ben de laatste tijd een beetje weinig hier, maar lees wel elke dag mee.
    Alleen ben even mn tijd in mn gezinnetje aan t stoppen;)

    xx
     
  16. Me2

    Me2 VIP lid

    30 mei 2006
    6.888
    0
    36
    #4276 Me2, 16 aug 2011
    Laatst bewerkt: 16 aug 2011
    Musty: jeetje wat heftig van je nichtje....poeh...is wel wat zeg...
    Fijn dat het bij jullie goed gaat en je weer een beetje dingen oor jezelf kan doen!!

    CVM: hoe was de motorrijles?? Ben benieuwd hoe het met Liv is gegaan op d'r eerste lange dag!

    Vica: heftig zeg die verbouwing! Inderdaad zwaar ** om met 2 kleine kids in de herrie te zitten!
    Hopelijk met Vince weer opgaande lijn!

    FB: bijna vakantie!! lekker hoor!

    Ik ga vanavond weer even naar Nederland voor ene bespreking morgen en kom dat morgenavond weer terug. Guus blijft voor het eerst hier met mijn man en heb dus flink gekolfd voor de voorraad:D Zal mijn kleine schatje wel erg missen! Gelukkig komt onze hulp even om mijn man vanavond te helpen met de kids want hij heeft nog nooit de 3 kids alleen gehad na een lange dag werken en dan is het nogal veel als je Guus ook nog een flesje moet gaan geven etc.....Ik ben het inmiddels gewend maar mannen zijn avak minder praktisch hahahaha
     
  17. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Me2, ik geloof direct dat je je kleine man gaat missen. Voor het eerst echt uit elkaar?

    @FB, werkse.. nog even en je hebt vakantie :D.

    Hier net gebeld door de Kinderarts. Morgen alsnog melden in het ziekenhuis. De bloedtest was ook negatief voor kma. Echter de ontlasting was een probleem.

    Ondanks 6 weken Friso Allergy Care (voor ernstige kma) en 6 weken Neocate (voor zeer ernstige kma en andere darmaandoeningen) waren er nog altijd problemen te zien in zijn ontlasting.
    Tekenen van erge irritatie, lekkage en ontstekingssymptomen.

    Hoe erg het ook is, maar hij krijgt dus alsnog de dubbelblinde provocatietest zodat hun kunnen beoordelen of de symptomen dichter bij een kma horen of wat anders. Ook wordt het ontlastingsonderzoek weer een keer herhaald.

    Voorlopig dus nog wel wat onderzoeken en hij mag nog niet van de Neocate af (door de darmproblemen) of het nou kma blijkt of niet. Eerst moet er een nieuwe uitslag zijn van de ontlasting en indien nodig darmonderzoeken..
     
  18. Me2

    Me2 VIP lid

    30 mei 2006
    6.888
    0
    36
    Vica: poeh he.....zit het waarschijnlijk toch meer in de hoek van zeer onrijpe/lastige darmen dan van kma, dat zou fijn zijn voor zijn toekomstige voeding (allergie-technisch dan), maar leuk is nu natuurlijk anders met al die onderzoeken en onrust....

    JA voor het eerst echt weg want zelfs met zienenhuis opname ging ik om 23.00 uur nog voeden dan even thuis slapen en dan zat ik er weer voor de ochtend voeding. De andfere 2 en mjijn man mis ik nnatuurlijk ook maar die zijn het onderhand al gewend dat ik wel eens een nachtje weg ben voor mijn werk.
     
  19. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ja tuurlijk mis je de rest ook ;). De eerste keer is altijd het ergste he..

    Ja ze zei al, als de symptomen direct verschijnen is het vaak een teken van een allergie.
    Verschijnen de symptomen pas wat later (na 1 dag) dan denken ze eerder aan een ander darmprobleem door de uitslag van de ontlasting.

    De afgelopen week kwamen de klachten pas op het eind van de 2e dag.

    We zullen zien.
     
  20. Jorietje

    Jorietje Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.149
    688
    113
    Zuid-Holland
    Ik lees hier eigenlijk nooit mee (ben dan ook een maart mama haha, maar daar lees en schrijf ik ook niet mee), maar zie nog veel bekende namen uit het bevallingslijst april 2011 topic..

    Wil even een fotootje spammen van onze kleine meneer die inmiddels alweer 5 maanden is :D
     

Deel Deze Pagina