Mykelti, wat een k*t nieuwsHeel veel sterkte! Snelly, De test ziet er goed uit.. ik zag de streep gelijk, nu hopen op een mooie echo. hier, De zenuwen beginnen hier erg op te spelen voor aanstaande donderdag.. je weet dat het nu echt gaat gebeuren, en ik ben zo benieuwd naar de uitslag. Mijn gevoel zegt dat er nog restweefsel zit, dit omdat ik bij elke menstuatie allemaal rotzooi erbij heb zitten en dit lijkt me toch niet normaal?
Mykelti, ik heb bij DS wel een opmerking gehad over mijn BMI, maar volgens mij beginnen ze daar alleen maar over als ze verder niks kunnen vinden. Ik heb nog nooit problemen gehad met mijn cyclussen door mn gewicht en ik moet zeggen dat 4 zwangerschappen nou niet echt helpen om slank te blijven. Toen ik de eerste keer zwanger was, was ik 20 kilo lichter. Ga nu wel afvallen, maar niet omdat ze zeggen dat het beter is, maar omdat ik het zelf wil!
Als ze alles onderzocht hebben en ze kunnen dan nog niets vinden...ach..maar niet van tevoren al roepen...de gyn waar ik was in B'wijk zei dat als ik 12 kilo afviel, ik dan zo zwanger zou zijn...uhhuh.. Hoe hoog is jouw BMI dan als ik vragen mag?
Geeft toch nix meis, ik kom van 41,6 af... Als je wilt weten wat ik gedaan heb, dan kun je me rustig PB-en. Het is geen hongerdieet, ik eet me suf en het is gewoon de rest van je leven te doen en mag je ook doen wanneer je zwanger wilt worden itt de meeste andere diëten. Ik ben hiervoor bij een orthomoleculair diëtist geweest, die je niet weegt, maar naar de persoon zelf kijkt...zo'n eye opener! En ja, die zwangerschappen maken het er niet makkelijker op!
Dankjewel! Ik ga eens kijken of dat wat voor me is! Ik wilde eerst weightcare gaan doen, dat gaat ook wel goed! Maar voor 's avonds willen we wel gewoon een warme maaltijd. Maar eens even in verdiepen!
Beste mevrouw, Ja, natuurlijk, u kan zeker Pregnyl gebruiken, dat is geen probleem. Het uur van injectie maakt niet uit. Mvg, HET MAG YESSSSSSSSSSS
Suus hoe is het met je mooie meid VOlgens mij wil mijn verzekering alles vergoeden als ik het goed lees
ik moet even goed nadenken hoe ik het ga aanpakken. Vanavond even romantisch maken en donderdagavond dat kan toch wel