Trouw-topic

Discussie in 'De lounge' gestart door brabbel1988, 11 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tulip

    tulip Niet meer actief

    bedankt hoor meiden! Met de zenuwen gaat het goed hoor, valt allemaal reuze mee. Het enige waar ik aan denk is of het voor ons moppie allemaal niet te spannend is. We hebben iig tussen de middag een rustmoment met slaapje ingelast, dus dat moet wel goed komen.
     
  2. Zomerbloem

    Zomerbloem Niet meer actief

    @Tulip; komt vast wel goed met jullie meisje!

    Wij hebben eigenlijk helemaal geen rustmomentjes voor onze kids, dan 1.5 en 3.5.
    Het zijn vrij makkelijke kinderen en slapen overal. Als ze moe zijn, kruipen ze vast wel bij opa, oma, oom of tante op schoot.
    s`Avonds bij het feest kunnen ze in de kinderwagen in een rustig hoekje in een andere zaal slapen, die zaal staat wel weer in verbinding met de feestzaal dus kan er zo bij.
    Oppas hebben we namelijk niet die dag, die zijn ook op het feest!
     
  3. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    #1863 Manuela79, 15 aug 2011
    Laatst bewerkt: 15 aug 2011
    Setti; wow wat zagen jullie er ontzettend mooi uit!! Ben ook benieuwd naar een 'verslagje' van jullie dag. En stiekem ben ik ook heel benieuwd van welk merk jouw jurk en die van je meisje is!

    Tulip; heeeeeeel erg veel plezier morgen! Hopelijk hebben jullie mooi weer en verloopt alles zoals jullie graag willen.

    Ik ben zaterdag bij Covers Couture in Utrecht geweest. Prachtige zaak! Erg goed geholpen (o.a. door mevrouw Covers zelf) en heb er de 24e een vervolgafspraak staan omdat ik twijfel tussen 2 jurken (een ervan hadden ze niet in huis en wordt nu door de leverancier naar hun gestuurd). Ik kan ze dan allebei passen en een keuze maken. Maar ik denk dat ik al weet welke het wordt ;)
     
  4. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    @Tulip: Heel veel plezier vandaag!!!

    Wij hebben vanmiddag een afspraak staan om locatie 2 te bekijken en dan gaan we een keuze maken.
    Verder hebben we een fotograaf gevonden, die ons wel aanspreekt, dus zijn we een beetje aan het onderhandelen over de prijs. Hij is nogal prijzig....Maar aangezien vriendlief zelf ook fotografeert, wil hij daar niet op bezuinigen ;)

    Heb nu voor 3 sept een afspraak staan bij een bruidszaak om eens te kijken en te passen, zin in! Heb nog geen idee wat ik wil qua jurk...
    Als ik die heb uitgezocht, kan ik de jurken voor de meisjes er op uitzoeken en het pak voor vriendlief.

    Dan kijken wat er overblijft voor de taart en bloemen...dat zijn voor ons de minst belangrijke zaken, dus dat wordt echt low-budget.
     
  5. nessa88

    nessa88 Bekend lid

    3 sep 2010
    891
    57
    28
    Den Haag
    @tulip: ik hoop dat je een heerlijke dag hebt vandaag! Heel veel plezier!


    Wij zijn afgelopen zaterdag locaties wezen kijken. Van de 3 opties is er 1 afgevallen. Nu dus nog een keuze maken uit een van de 2 overgebleven opties. Wat nog best lastig is. Gelukkig hebben we inmiddels goed nieuws gehad op familie gebied. Schoonzus kan optijd terug komen uit australie voor onze bruiloft dus dat scheelt weer een hoop stress en een familieruzie :p
     
  6. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    mijn jurk kwam bij mijndroomjapon vandaan en hij staat ook op de site maar dan zonder kraag die heb ik erop laten zetten. en het jurkje van mn dochtertje is van suitsyouwell.nl
     
  7. Springboon

    Springboon VIP lid

    9 okt 2006
    8.278
    1.834
    113
    Vrouw
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    setti, daar heb ik ook de trouwjurkhes vandaan van onze meiden .
    tip: wel paar weekjes laten uithangen ivm kreukels (trekken er zo mooi uit)
     
  8. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    We hebben vanmiddag de 2de locatie bekeken, viel goed tegen.
    Kwam helemaal niet prof. over. In ieder geval niet zoals wij het willen hebben. Degene waar we de afspraak mee hadden, stond buiten met een sjaggie op ons te wachten.

    Hij rekende 4 drankjes per persoon per uur :cool: Vriend en ik durfden elkaar niet aan te kijken....4 drankjes per uur? Dan is iedereen ook stom dronken en hebben we een rij voor de wc's.

    Dus locatie 1 wordt het....daar kwamen ze erg prof. over en hadden ze allemaal leuke ideeen enzo.
     
  9. Loe

    Loe Niet meer actief

    Wij worden hier ook al een beetje zenuwachtig hihi. Vanavond komt de trouwambtenaar van de gemeente, ben benieuwd wat hij allemaal gaat vragen.
    Verder zijn onze decoraties voor de auto ed gekomen (Bedankt voor de tip van de site, weet even niet meer wie die gegeven heeft!). Mooi gastenboek waar ze wat in kunnen schrijven en helemaal niet zo duur, 15 euro, echt handgemaakt.

    Verder hoef ik eigenlijk alleen nog maar tussen twee kettingen te kiezen dieik omdoe. WEet niet of iemand hier bekend is met trouwjurken van het merk Rembo styling, maar da's redelijk veel met kraaltjes en pareltjes enzo. Laat het nou zo zijn dat ik een prachtige armband daarbij passend heb gevonden bij de kruidvat! Nu nog de ketting dus.....


    Jee, vier drankjes pp per uur zeg! Allemachtig. Tja, het is al de uitstraling hoe ze over komen he, of je je feest daar wilt houden. Bij ons hebben er inmiddels behoorlijk veel mensen afgezegd ivm vakantie, erg jammer. Dat wordt heel wat taart in de vriezer (niet heeeeeeeeeeel erg hihi)
     
  10. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    Moet heel eerlijk zeggen dat ik niet schrik van vier drankjes in het uur, ligt er misschien wel aan wat voor drankjes...een glas bier hou je geen half uur in je handen, wijn daarintegen wel. Leeg is bij ons weer vol :D

    Schiet ook al op Loe ;) ...jammer van de afzeggingen, risico van in de zomervakantie trouwen.
     
  11. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    @ Tulip: hoop dat je een leuke dag hebt vandaag!

    Ik vind 4 drankjes per uur ook wel veel. Maar ik denk dat er genoeg mensen zijn die het wel halen.

    Wij zijn vorige maand naar een bruiloft geweest waarbij er elke keer als het glas aangeraakt was (al waren er nog maar 2 slokken uit) er al een nieuw glas neergezet werd. Er werd ook niet gevraagd wat je wilde drinken (alleen de eerste keer) daarna kreeg je steeds wat je daarvoor ook dronk. Ik zei meteen tegen mijn vriend: Dit wil ik dus niet!!! Mensen moeten niet een hele tijd zonder drankje staan, maar 2 drankjes is toch wel weer het andere uiterste.

    Morgen over een week hebben wij een afspraak bij onze feestlokatie om te bespreken welke arrangementen en dergelijke we willen. We zijn er al wel uit, we willen alleen wat aanpassingen doen, die we willen bespreken. Leuk! :D
     
  12. Kim84

    Kim84 Niet meer actief

    Ik heb geen idee of 4 drankjes per uur veel is. Zoals al is gezegd, de één haalt dat makkelijk en de ander doet met 1 drankje een uur. Ligt er ook aan wat diegene drinkt. Mijn ervaring is dat bier sneller weggetikt wordt dan wijn of een mixdrankje.

    Maar wordt de drank geturd? Is het niet makkelijker om een vast bedrag af te spreken? Of het bedrag per persoon wat omhoog te doen. Wij trouwen volgend jaar juli en betalen € 38.50 per persoon. Dat is voor een feest van 20.00 uur tot 00.30 uur. Daarin zit verwerkt 6 hapjes en onbeperkt drank, binnenlands én buitenlands gedestilleerd.
     
  13. zwangerevrouw

    zwangerevrouw Fanatiek lid

    22 jul 2011
    2.115
    222
    63

    wow! maar sla je ook je broers/zussen en ouders over???
     
  14. zwangerevrouw

    zwangerevrouw Fanatiek lid

    22 jul 2011
    2.115
    222
    63

    wat een lieve man heb jij, dat ie dat heeft geregeld!!
     
  15. tulip

    tulip Niet meer actief

    hoi hoi,

    bedankt allemaal voor de gelukswensen. We hebben echt een schitterende dag gehad. Zodra ik een paar foto's doorgemaild heb gekregen laat ik hier wat zien.
     
  16. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Loe Leuke bedankjes. Die ga ik zeker onthouden! Alleen met de Meric-chocolaatjes maak ik me gelijk weer druk of die niet gaan smelten??
    Setti Wauw wat een prachtige foto’s!
    Loe Jammer van de afzeggingen. Wij willen om die reden ook echt vroeger dan gebruikelijk is de uitnodigingen versturen. (volgend jaar trouwen we).

    4 drankjes in het uur; Nou dat is nogal wat! Kan me niet inbeelden dat dat er bij ons doorheen gaat, maargoed ben die dag ook helemaal in de wolken dus zal me niet bezig houden met drankjes tellen;)

    Tulip Fijn dat je zo’n superdag heb gehad. Ben benieuwd naar de foto’s!

    Ego Mijn aanstaande kwam maandagmiddag thuis met een prachtige bos rode en witte rozen en ging opnieuw op zijn knieën, met de vraag of ik met hem in ondertrouw wilde gaan haha. Wat is het toch een schat! Gisterochtend zijn we in ondertrouw gegaan en hebben we het trouwboekje uitgekozen. Daarna een lekker gebakje gehaald bij de bakker en direct wat info opgevraagd over bruidstaarten. Nou ze vroegen €4,50 per persoon (wat ik vrij prijzig vind omdat het bij ons zo gaat zijn dat de taart niet 200 tot 300 euro moet gaan kosten). Later bleek dat ze de hele maand juli op vakantie zijn, ze kwamen ook niet echt vriendelijk over. Zo van nou dan moet je maar niet in de zomer trouwen..

    Vrijdag een afspraak staan bij Babouche bruidsmode in Bergen op Zoom. Ben benieuwd of daar wat moois te vinden is. Anders gaan we naar Anastasi in Nieuwegein of Astrids Bruidsmode in Castricum (wat beiden meer dan 1 uur rijden is, dus hebben er wel wat voor over haha)

    Heb echt zin in vrijdag:D
     
  17. Crazycat

    Crazycat VIP lid

    21 nov 2009
    8.849
    1
    36
    belgie
    hee misschien een goede tip
    kijk eens bij mensen die zelf hun taarten maken
    mijn moeders buurvrouw die maakt altijd zelf taartene
    en die zijn zooo mooi !
    nu gaat ze ook mijn trouwtaart maken :)
     
  18. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Lovepeet Daar zijn we ook al flink naar opzoek geweest. In de omgeving en via i-net maar weinig taartenbakkers hier in de buurt.

    Dus als hier toevallig een taartenbakker voorbij wipt; het staat je vrij mij te PB-en!! :D
     
  19. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Hallo dames!

    Tulip ik ben erg benieuwd naar jullie dag!

    Bij ons zit de bruidstaart bij het arrangement in van de locatie. Hij wordt gemaakt door banketbakker Remy uit Blaricum, schijnt een hele goede/bekende bakker te zijn.

    Hebben jullie ook al ringen uitgezocht?
     
  20. nessa88

    nessa88 Bekend lid

    3 sep 2010
    891
    57
    28
    Den Haag
    @tulip ben benieuwd naar de foto's.
    @Loe. Vervelend al die afzeggingen. Vriendin van mij had dat ook. Van de 100 gasten die ze had uitgenodigd kwamen er maar 23! Lijkt me echt vervelend!


    Wij hebben inmiddels een locatie gekozen en vastgelegd! Dus ik ben helemaal gelukkig. En ga 17 september jurken passen! Heb er nu al zin in!
     

Deel Deze Pagina