Shop-a-holic topic deel 4

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Lynn77, 27 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Glimlachje

    Glimlachje Niet meer actief

    thanks voor het weer welkom heten.....
    soms.. heel soms moet je even op alle gebieden in het leven een stap terug doen ;) vandaar dat ik ff uit the picture was.
     
  2. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    @slc, ja ik vind die leggings ook super, maar wel duur! Maar ze blijven idd erg mooi en hebben een mooie pasvorm!
     
  3. Glimlachje

    Glimlachje Niet meer actief

    @debby... dat setje van C&0 is gaaf, en idd. met antraciet van een andere winkel moet het ook heel goed kunnen.

    ben hier toen straks bij 3 filialen van brouwers mode geweest... maar nergens hadden ze de dingen die ik hier voorbij heb zien komen en graag wilde hebben grrrr.
     
  4. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    ik vind dat ook een gevaarlijke moeilijke kleur....debby.

    glimlach> hoop dat je naam er nu eer naar doet :)

    zo79> op een bepaald moment gingen de leggings is de sale van 60%!! Dus..ik wacht op de 60% van de chaos and order zomer. :D koop ik alvast een maatje groter.
     
  5. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    @Debby, ik denk dat die kleur van de Bakkaboe bolero iets donkerder grijs is. Maar een klein beetje kleurverschil moet kunnen. Wat ook kan is alleen het rokje met een shirtje met lange mouwen en een legging!

    @slc: goed idee! Hou er wel rekening mee dat die legging uit de zomercollectie 3/4e zijn he?
     
  6. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    glimlachje dan vraag je het toch gewoon bij brouwers mode? Zij kunnen in de computer zien welk filiaal het nog wel heeft in de goede maat en dan bestellen ze hem voor je. Heb ik al vaker gedaan op die manier.
    Bij welk filiaal ben je geweest? Ik ga meestal naar vleuten, breukelen of bussum. Misschien dat dat rokje er nog gewoon niet is hoor want toen ze het naar mij opstuurde hingen ze nog in de het magazijn...
     
  7. Glimlachje

    Glimlachje Niet meer actief

    Ben in bodegraven, de meern en woerden geweest.
    Ik zag gister de bolero die lynn gekocht had, en laatst iemand die een grijze froezel vest had....
    had in bodegraven nog gevraagd of ze ze niet meer hadden maar daar hadden ze die kleur vest niet, wel de andere kleuren.

    ga binnenkort naar brabant ga daar eens kijken bij de Jola.
     
  8. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ik vind boleros juist zo leuk in de winter...
    en eigelijk moet ik dan maar alles deze maat bestellen want het is zonde om voor een kleine besparing zo een kleurverschil te hebben...
    ik wacht nog eventjes af... misschien zelfs wel tot de sale.
    Ik vind het wel jammer dat de merknaam zo groot op de legging staat. Daar houdt ik eigelijk echt niet van (mijn dochter is toch geen wandelend reclamebord... zelfs bij vingino vind ik dat af en toe jammer)
     
  9. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    @debby, ja het er nu ook precies zo dat het onder het rokje uitkomt en boven de laars :D

    Wat je ook nog kunt doen is alleen het rokje bestellen bij Kleertjes ofzo, en het dan bij de Bakkaboe spullen houden om te kijken of de kleur matcht. Kun je altijd nog de bolero bestellen, die gaan niet zo hard denk ik. Of had je die Bakkaboe bolero enzo ook nog niet gekocht?
     
  10. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    ja dat is weer leuk bij mijn rokje. Ik gebruik gewoon alles door elkaar. :D Maarree...hahahaaa
    Nee dan is er vast weer een mooi rokje in de sale. En daarbij gaan die leggings bij mij onder andere spijkerrokjes. Staan ze ook leuk bij. :p
     
  11. Vanmiddag naar de stad geweest, maar helaas hadden ze bij de Zara niet de winterjas en het shirtje die ik wilde hebben!

    Ik heb wel bij de Mexx een bijpassende muts en sjaal gevonden voor bij zijn gaastra winterjas. Beetje jammer dat het niet hetzelfde merk is, maar ik kan nergens een bijpassende gaastra sjaal of muts vinden. Vreemd toch?

    Even showen, de mouwen zijn wel nog veel te lang zag ik. Ach ja hij heeft nog wel even om er in te groeien.
     
  12. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    debby> valt best mee. Leggings vallen ergggg lang dus je ziet de naam niet eens. LOL

    glimlachje: serieus brouwersmode in woerden!!!! met persival dus????? Oooooo kijk. Ga eens samen met mijn nicht shoppen nu ik dat weet als ik op visite ben :)

    bloempje> staat goed hoor ;) niets mis mee.
    Alleen beetje warm nu? hihihi, flauw ben ik.
     
  13. Ja hij begon wel te klagen hahaha vreemd kind heb ik hihihi :D

    (eerder een vreemde mama)
     
  14. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    @slc, ja maar hiervoor stond de merknaam altijd een beetje onderaan de legging. Nu staat het echt pontificaal in het midden hahaha

    @Bloempje, leuke muts en sjaal, past er prima bij! Is idd heel vaak dat veel merken bij de jassen geen bijpassende sjaal en muts hebben. Zo jammer!
     
  15. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    nee serieus. Let ik weer niet op.
    hmmm vreemd. Vind het kleine letters dus valt mee. Hebben ze vast gedaan voor de mama;s die klaagden dat ze met laarzen aan niet te lezen waren ofzo :-s
     
  16. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    whahaha ik dacht precies hetzelfde... is het eindelijk zomer, ga jij dat arme kind een winterjas aantrekken :p haha nee ik vind het erg leuk!

    Nee dat bakkaboe heb ik ook nog niet, ga ik dinsdag voor kijken bij de tuunte. Is dat en leuke winkel?

    slc rare mamas dan :)
     
  17. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    sorry wordt een beetje dwars van die merknamen... slaat nergens op want ik koop altijd merkkleding maar vind het dan zo over komen als : kijk eens wat voor merk ik draag...
    ik weet het, het slaat nergens op want van benetton heb ik wel naamshirtjes gehad (en ook niet aan gestoord ofzo) en op de vinginos van sam staat ook mega groot vingino... Ik krijg er zo een bjorn borg onderbroek idee van (vind ik vreselijk)
    hmmm sorry ik kan mezelf niet eens volgen.
     
  18. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    :d :d :d
     
  19. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    hahahahaha debby. rara mama's toch?!
    Maar ik snap je gevoel. ik vind dat die merknaam van chaos and order niet past.
     
  20. Debby, bedoel je mijn gezeur over gaastra jas met mexx muts/sjaal? Ik hoe ook niet perse altijd merk hoor, maar sommige merken hebben nou eenmaal betere pasvormen.

    Sam is vrij smal en past vaak beter in kleding van bepaalde merken. Heeft daarbij ook met je smaak te maken denk ik.

    Deze gaastra jas heb ik gekocht omdat het een echt ski-jack is met windvanger en waterdicht etc. Vind ik belangrijk voor een mannetje wat graag buiten is.
     

Deel Deze Pagina