onvoorstelbaar zeg wat een rotwijf!!! sorry hoor maar dit kan toch niet, arm mannetje! wat heeft die dr phil eraan gedaan? en zo'n ventje leeft toch iedere dag in angst?.
Hoorde dit fragment vanmorgen op de radio en moeste er gewoon van huilen. Die moeder is overigens idd aangeklaagd voor kindermishandeling. Dit is haar russische adoptiezoontje. Dat mannetje heeft al zoveel meegemaakt en dan krijg je ook nog dit...in en in triest
Ik wou dat ik niet gekeken had, heb het ook niet af kunnen kijken, arm mannetje. Ik dat het feit dat er een video van is dat dit betekend dat er iets aan zijn situatie gedaan is
uit huis plaatsen dat jongetje en die moeder haar baarmoeder verwijderen en gelijk daarna onder de koude douche, zeep in dr mond en sambal in dr kont!
net het vervolg er op gezien. en aj hoor het is goed afgelopen. ze zijn in therapie gegaan. er word ook gezegt dat een russische jongetje net als deze ook zulke problemen heeft. daar is ook aan gewerkt en nu gaat het allemaal goed met het jongetje. Hij woond nog steeds daar en mag daar ook blijven. gelukkig hebben ze hulp gekregen en nu ook nog hulp. maar ik moest het even met jullie delen ik voelde me zo uiteen gerukt toen ik het op de radio hoorde. ik voelde het tot in mijn ziel. wat een moeder gevoel toch met je kan doen.
Het is niet eens haar eigen biologische kind? Inderdaad zielig zeg, als zo'n jochie al veel heeft meegemaakt.
Toen t kindje onder de douche werd gezet heb ik m afgezet...vond het zo hartverscheurend. Vind je t gek dat dat kindje 'moeilijk' is op school, met zo een moeder, bahbah
pffff, kan hier niet tegen, wat zou ik haar graag een klap geven! en dan druk ik me nog netjes uit... stom kutwijf bah!
ja dit is gewoon PURE kindermishandeling.. my god, die moeder mag echt de doodstraf!! ze mishandeld hem omdat hij ruzie maakte met zn broertje ofzo?? en dan geeft ze hem zulke straffen, sorry dan ben je echt echt ziek in je hoofd! deze mensen mogen niet meer in de maatschappij leven, laat staan kinderen krijgen. ja sorry, misschien wat hard maar dit gaat veel te ver
Echt? Volgends haar HA was dit juist dé manier om haar te laten afkoelen.. Moet eerlijk zeggen dat ik het zelf niet zou kunnen om mijn dochter onder een koude douche te zetten zoals ze bij mijn achternichtje doen..
AMSTERDAM - In de Amerikaanse staat Alaska is een vrouw aangeklaagd voor kindermishandeling nadat ze haar zoontje hete saus in zijn mond had gegoten. De zaak kwam aan het rollen door aflevering van het televisieprogramma Dr. Phill. Jessica Beagley wilde haar Russische adoptiekind straffen, omdat hij had gelogen over de reden waarom hij op school straf had gekregen. Ze besloot het kind naakt onder een ijskoude douche te zetten en hete saus in zijn mond te gieten. Verontruste kijkers van het populaire programma belden de politie.
Hoop dat het kindje daar inmiddels wel uit huis is gehaald, verschrikkelijk er zijn gewoon geen woorden voor wat voor een ziek mens dat is :x:x:x:x:x:x
Ongelovelijk dit.... Had ook niet anders verwacht dat daar door kijkers actie zouden onder nemen. Ook mensen in het publiek zaten te huilen... Er is iets goed mis met dat wijf.