Babs, mag ik jou wat vragen? Wil jij je bericht NA de quote zetten? Jij typt eerst je bericht en dan staat de quote er pas. Best lastig terug lezen... Vaak heel verwarrend.
Ik heb er al heel veel speegselvorming bij, dat is het vervelende... aangezien je dan moet slikken Morgen maar ff thee-caffeine vrije thee halen, dat helpt meestal wel ja of ranja... heel koud, maar dat hielp vandaag niet... hopelijk helpt een nachtje goed slapen ook anders bel ik de HA morgen even, anders zul je zien dat t in t weekend erger word dank jullie wel voor de reacties
[FONT="]sar[/FONT] [FONT="]Oei .wat naar zeg! Geen koorts?[/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]babs[/FONT][FONT="][/FONT] [FONT="]Dat is een rot opmerking zeg je hebt tenminste 2 kinderen. Je hebt een kinderwens of je nou wel of geen kinderen hebt.[/FONT] [FONT="]Mijn vriendin heeft 2 kinderen (3 en 8 jaar) ze verloor haar 3e kindje met 20 weken. En ja ook zei kreeg toen te horen .je hebt tenminste 2 kinderen. [/FONT] [FONT="]Zelf zegt ze ook dat ze 3 kinderen heeft. Alleen 1 leeft er niet meer.[/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Kan me wel voorstellen dat je hierna het helemaal hebt gehad. Jullie hebben jullie best gedaan en als het niet gaat dan gaat het niet.[/FONT] [FONT="]Maar he!!! Je hebt nog geen mk he!!!![/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]2012mama[/FONT] [FONT="]Leuk die buikfoto! Enne .als ik die foto zo bekijk .volgens mij hebben jullie een enorm groot achtertuin?!?!?![/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]kim198[/FONT] [FONT="]Wil je er wel bij zetten .maar wat is je uitgerekende datum en heb je al een afspraak staan?[/FONT] [FONT="][/FONT] [FONT="][/FONT] [FONT="]Zo heb weer een verjaardag achter de rug.[/FONT] [FONT="]Mijn schoonzus is 34 geworden. Was weer ff gezellig![/FONT] [FONT="][/FONT]
@keelpijn: honingdropjes doen het hier vaak erg goed. en waterijsjes, dat verdoofd maar ja is helaas maar tijdelijk....
Hannie, kamille thee met honing doet wonderen bij mij. Zere keel is heel vervelend. En pure kamille thee zit ook geen theïne (dat is het goede woord ) in. Gewoon van zonnatura. Ik heb het altijd in huis. Schepje honing er in. Een paar keer per dag. Werkt super.
zooow jij bent vet goed man!!! super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dat bedoel ik!!!! en achter de quote geschreven...... applausje voor babs YEAHHH
MEIDEN!!! Wat kletsen jullie allemaal wat af!! Ik las wat reacties, maar weet ze allemaal niet meer... Iemand schreef dat je met een nierbekkenontsteking alleen behandeld kan worden in het ziekenhuis, maar volgens mij valt dat wel mee. (ook ik ben een verzorgende-IG) Ik heb gister meer dan 2 en een halve liter gedronken en vandaag meer dan 3 liter en de jeuk (sorry!) is nu weg! Dus, nu elke dag cranbarry sap drinken en dan komt het vast goed! En Babs, balen van je zorgen meid! Ik hoop echt zo dat het goed komt!! Mooie buikfoto's al gezien! Die van mij valt niks aan te zien... blubberrrr... Maar ik kan mn broeken nog slecht dicht hebben... Ook hier steken bij niezen en hoesten. En soms ook als ik te snel ga staan... Ik had bij mijn zoontje veel pijn in mijn heup, die voel ik nu soms alweer! Gelukkig geen krampen weer gehad. Nu zit ik wel met een rommelend gevoel hier te lezen en te schrijven. Maar ik ben vandaag niet noemenswaardig misselijk geweest... Alleen wel snel honger. Maar gelukkig had ik het nog wel koud! En ik tempte vanavond even, mijn zusje is "bang" zwanger te zijn (ze gaat eind oktober trouwen) en onze tempen zijn gelijk! Maar goed, ze had het over krampjes links, en volgens mij voelen pas-zwangeren die krampjes juist recht? Of zit ik zo verkeerd te denken??
ik zat al ijverig honingdropjes te zuigen, jammie maar helaas idd tijdelijk Kamille thee, houd ik helemaaaal niet van en heb heth helaas ook niet in huis, meestal is bosvruchten thee wel fijn (wel een beetje afgekoeld) dank jullie wel
misschien is dat t ook wel ja... ik zat al te kijken via google, maar vond opzich niets. maar het is zoo vervelend... bij de misselijkheid, eten is al niet heel fijn en doet ook ng eens zeer zucht steun haha
Ik zit er zelf op te "wachten"... Geeft mij weer wat meer "zekerheid" dat er echt iets gebeurt in mn lichaam...
Dat kan ik me ok wel voorstellen, ik zei vanavond nog tegen mijn moeder, zolang ik misselijk ben ga ik er vanuit dat het goed gaat Daar kunnen we gelukkig af en toe eten, van het klaarmaken word ik heel misselijk en dan krijg ik geen hap meer naar binnen, en als moeders kookt schuiven we aan. gezellig, lekker en fijn.
Ja, ik merk helaas nog niets van misselijkheid bij het koken... Hoewel ik de geur van spitskool vandaag wel erg goor vond!
Naomi123, dankjewel! Anoniempjuh, veel succes en plezier met de echo morgen..ben benieuwd! Ik ben momenteel ook minder misselijk...wel erg moe. Ankje, ja onze achtertuin is best groot ideaal om lekker te zitten of om Finn te laten spelen, maar wel veel werk hoor!
@ankje: hi! Ik ben uitgerekend op 17 April. Het is mijn eerste kindje. Ik heb 5-9 mijn eerste echo. Ben dan 8 weken. Thanks!!