Hey meiden, BB ongi, wat balen meid... En Druuf nog niet getest!! Jeeemig hoe hou je het vol! Ben erg benieuwd! Veroontje welkom meid! Queen beterschap! Heb ook die berekening ingevuld maar weet niet zo goed wat ik in moet vullen bij een eerdere spontane zwangerschap ja of nee...rekenen ze een zwangerschap door IUI als spontaan of niet? Lijkt mij van niet? Het zit in ieder geval tussen de 28 en 38 procent geloof ik...heb het maar gauw weer weggeklikt Zo en dan nu ff snuffelen op die Express Wear site Slaap lekker!
Goede morgen dames!! Helaas geen positief nieuws...Hoefde geeneens te testen! Straks maar ziekenhuis bellen zodat we weer snel kunne starten met de IUI!! Fijne dag allemaal, pas mijn banner strakjes wel even aan!!
Wat balen druuf! Knuffel! Nu vol goede moed aan de nieuwe ronde starten! Hier nu in het ziekenhuis om 8.10 follikelmeting ben 10 minuutjes te vroeg daarna werken en dan is het alweer weekend!! Liefs
@ Druufke : He getver, wat een rotnieuws Druuf, hou je het een beetje vol? We denken aan je hier, hoor !! Meis, hou het vol! Liefs en een dikke knuffel, Elvi
Pff Elvi wat balen zeg! Beterschap! @ all, hier vanmorgen follikelmeting gehad. Baarmoederslijm was 0,5 en had 3 follikels. 1,2 - 1,2 en 1,3 . Maandag dus weer terug. Liefs
Hallo Schatten, net terug van de gyn (wat een fijn mens is het toch zeg!) alles zag er perfect uit de folikels/eitjes waren gelukkig geen cystes geworden en alles was klaar voor een nieuwe ronde. Dag 8 al terug komen, kwam ons beter uit ivm operatie vriendlief. Dus kunnen mooi voor dat hij opgenomen word nog even snel fm doen Nu morgen t/m woensdag aan de clomid, 1tabl ipv 2. Op hoop van zege!! DUimen jullie mee? Maar ook moeten we a.s. dinsdag ook weer terug komen voor het gewone spreekuur. Ivm de vraag over mijn rugpijn als ik ongetseld ben. Ik ben gewezen op een eventueel kans op endo.... en dat wilde ze voor mijn gemoeds rust wel even esxtra onderzoeken om te kijken of een kijk operatie uit gesloten kan worden of toch raadzaam is. Dus dinsdag gaat ze weer echo doen en inewendig voelen enz. Want ze zei dat de echo, rontgen en hsg zo goed waren dat ze dit bijna niet kon voorstellen. Maar omdat ik aangaf (vooral deze ronde) veel rugpijn te hebben wilde ze het wel even bekijken. (erg fijn!) Pff... betekend wel dat we volgende week minimaal 4 dagen in het zh zitten! Oh en nog iets ik hoef geen pregnyll (dat wist ik niet hihi)
@ bb, wat fijn dat je mag beginnen en dat je nog een extra gesprek hebt! 4 dagen is nog niets ik heb 2 rondes gehad dat ik 5 dagen in een week in het ziekenhuis was! 4x voor FM en 1x voor IUI! Het went! Ook fijn dat je geen pregnyll hoeft te prikken dat vindt ik zelf de vervelendste maar ook wel raar want dan kunnen ze nooit exact zeggen wanneer je ei springt, of moet je wel testen op je LH piek! Liefs
Denk je Jij hebt vorige week toch IUI gehad Hihi.. Heel veel beterschap & hopelijk ben je gauw weer fit!
Dan is jouw slijm ook te dun, of wordt dat in die paar dagen nog dikker Spannend allemaal.. Ik ben benieuwd maandag! Succes!
BB.. Wat fijn dat je serieus genomen wordt en dat ze het alleen al willen onderzoeken om jullie gerust te stellen! Super.. Heel veel succes! LIEFS!
Nou ik heb nu maar 1fm mee geteld... daarom zei ik al minimaal Maar goed, ik moet indd gewoon met ovutesten doen de 1ste 3iui's en daarna met spuit wat ik begreep. xxx