@ LeenElise Je houdt het wel spannend zo he? Ik weet ook niet of ik deze maand me kan inhouden om niet voor NOD te testen. Ik test anders nooit voor NOD, maar nu met dat temperaturen ben ik er veel meer mee bezig. Ik hoop natuurlijk dat het niet nodig is om nog heel lang te temperaturen maar als ik niet zwanger word dan denk ik toch dat ik niet langer dan 2/3 maanden ga temperaturen. Ik moet er niet aan denken om er altijd zoveel mee bezig te zijn... @ Livelive Wat heerlijk om jouw onderschrift te lezen!! Ik word helemaal blij van.
@LeenElise Hoe staat het er bij jou voor? Heb al op je kaartje gekeken maar vandaag nog niets ingevuld. Denk dat we allemaal wel erg benieuwd zijn @livelife Al helemaal aan het idee gewend? Heb je de verloskundige al gebeld? @Liesje Hopelijk is het idd niet nodig, maar ik denk ook wel als je 2/3 maanden getemperatuurd hebt, dat je dan wel een goed inzicht in je cyclus hebt. Dan zal het ook wel niet meer nodig zijn.
Haj meiden, Hier vanmorgen in bed 36,6 getempt, naar de toilet en hups meteen ongesteld! Dus op naar de volgende ronde
Balen LeenElise... Volgende ronde volgende kansen... Ik ben heel benieuwd of ik 1 deze dagen mijn eisprong spot. Voorlopig nog negatieve ovu testen maar ik had vanavond meer waterige afscheiding dus ik houd het goed in de gaten.
@LeenElise Balen zeg. Nieuwe ronde, nieuwe kansen! @Liesje Je temp is al aardig gedaald, dus al ie nu ineens omhoog schiet weet je het zeker!
Hier nog geen temperatuur die omhoog schiet. Maar we klussen gewoon verder, gelukkig zijn we daar nog lang niet zat van...
@LeenElise: balen meid! Hopelijk ziet de volgende ronde er anders uit! @Poemi: ja, ik heb 13 september mijn intake bij de verloskundige! Ik was helemaal zenuwachtig om te bellen, hihi. Hoe gaat het nu bij jou? @Liesje: gelukkig dat je nog geen genoeg van het klussen hebt . We houden je temp in de gaten!
Ik heb het vermoeden dat ik gister mijn eisprong heb gehad. Ik heb net in FF voor de komende dagen dezelfde temperatuur ingevuld als vandaag en dan geeft ie inderdaad eisprong aan op gister. Even afwachten wat mijn temperatuur doet... Ovu testen geven tot nu toe nog niets aan... Dus misschien zit ik er wel naast want ik zou wel korte cyclus hebben anders.... Ik had voor mijn gevoel gister echt DE afscheiding. Draderig en stevig, hoe noem je dat eigenlijk in FF?
@Livelife 13 september schiet al aardig op, spannend hoor! Heb je het al aan je familie enzo verteld, of wacht je daar nog even mee? @Liesje Je temp ziet er inderdaad wel goed uit. Als ie morgen weer hoog is zet FF als het goed is een kruis. Wel apart dat je ovu-testen nog negatief zijn. Wanneer ben je begonnen met testen?
@ Poemi Ik ben begonnen op dag 10 van mijn cyclus en ik heb alleen nog maar negatieve ovu testen... Ik ben blij dat ik ook aan het tempen ben. Ik ben benieuwd naar mijn temperatuur van morgen. Want ik vermoed dat ik inderdaad eergister mijn eisprong heb gehad. Ik heb me voorgenomen om de maand door te tempen en verder te gaan met ovu testen om zeker te zijn dat mijn temperatuur het inderdaad goed had... Ik begin 5 september weer met werken en dan is mijn temperatuur niet meer zo betrouwbaar want dan moet ik toch echt op ander tijdstip opstaan. Maar dan moet ik ook mijn eisprong ook wel echt gehad hebben. Ik had mijn NOD op 9 september gezet, van een cyclus van 32 dagen uitgaand. Maar als ik inderdaad eisprong eergister had dan heb ik kortere cyclus. Ik ben benieuwd. Dan zou ik 5 september al in mijn nieuwe cyclus zitten. Of niet natuurlijk....
Ik val even met de deur in huis. Ik ben ZWANGER!!! Besef het nog niet helemaal, maar 3 testen hebben het vandaag toch echt bevestigd: Sensitest, Kruidvat 2v5 en CB digitaal. De krampen en bloedverlies zullen dus wel door de innestelling zijn gekomen. @Liesje Spannend hoor. Hopelijk is je temp morgen nog steeds hoog. Zou wel lekker zijn, als je cyclus nu minder lang is. Misschien heb je wel een korte LH piek, want je test 1x per dag toch? Ik zou dan meer vertrouwen hebben in je temperatuur dan in die ovu-testen.
Poemi! Gefeliciteerd meid!!! Je bent gewoon zwanger! Kom je nu gezellig meekletsen in het eind april mama's topic? Geniet ervan!
Jeetje Poemi!!! Wauw!! Gefeliciteerd!! Mag ik vragen wat de reden was waarom je testen hebt gedaan? Wat was voor jou een reden om te denken dat die ongi toch geen ongi was?
Liesje: ik had tijdens mijn vorige periode met de ovutesten geen ei kunnen vinden, vandaar dat ik overstapte naar het temperaturen. Vooralsnog ziet je kaartje er goed uit hoor, dus we gaan heeeeeeel hard voor je duimen!
Bij m'n vorige zwangerschap bleek is dus ook al verder te zijn dan ik dacht. Ik was er toen ook van overtuigd ongesteld te zijn geworden. Toen ik uiteindelijk een test had gedaan dacht ik dus 4 weken te zijn. Door vaak bloedverlies mocht ik uiteindelijk met 7 weken langs komen voor een echo en toen bleek ik 10,5 week zwanger te zijn. Omdat ik nu heel het weekend al moe was en ik toch nog testen in huis had heb ik er eentje geprobeerd. M'n temperatuur is nog wel steeds laag nu, dus daar maak ik me toch wel zorgen om, maar die CB digitaal zonder indicator is toch niet zo heel gevoelig, dus als die zelfs zegt dat ik zwanger ben zal ik het maar geloven.
O wat super Poemi! Wat zal jij raar hebben staan kijken! Gefeliciteerd, lekker genieten!! Heb je al VK gebeld?
@Livelife Ik heb me bij de eind april 2012 mama's gemeld hoor! @Liesje Ik heb de vk nog niet gebeld. M'n zus was hier vanmiddag dus ik heb echt heel veel moeite moeten doen om niets te zeggen. En de CB digitaal test heb ik pas vanavond gedaan. Ik denk dat ik vrijdag pas ga bellen. Ik moet morgen, woensdag en donderdag werken. Pfff.... Besef het nog steeds niet helemaal.
Als de CB digitaal het zegt, dan is het waar hoor! Dan heb je al genoeg HCG om 'echt' overtijd te zijn! Wat een verrassing voor je!