Mijn zoontje vindt vooral de Olvarit potjes lekker en niet hetgeen ikzelf vers maak!! De potjes gaan er zonder problemen in en hij vindt ze allemaal wel lekker, zowel de groente als de fruit (wel de potjes va 4 mmnd). Als ik zelf fruit pureer, houdt hij vooral van de wat zoete smaken zoals banaan en perzik, van mijn broccoli zat hij voornamelijk te kokken, worteltjes ook met tegenzin, terwijl hij deze uit een potje zo weglepelt!
Mijn dochter lust echt alles! Behalve kaas, voor de rest nooit problemen met eten, zelf vis vindt ze lekker, en spruitjes.. hoop dat dat zo blijft..
Haha,jou zoontje heeft dus écht een voorkeur! Ik maak ook alles zelf vers,en hij vindt tot nu toe alles nog lekker,ook de Olvarit potjes (wat ik af en toe nog weleens doe als we weggaan ofzo)
Ik maak zelf eten klaar. Mijn zoontje is dol op rode bietjes en witlof, gecombineerd met aardappels en een stukje vlees. Eigenlijk alles waar vlees in zit is goed Broccoli is niet heel favoriet. Qua fruit is alles lekker, maar mango, perzik en meloen is wel heeel lekker!
Hier nog niets dat ze niet lust, gelukkig! Ze heeft hier nooit gepureerd gekregen maar volgens de rapley methode, dus herkent het eten ook. Er zijn dingen die ze liever heeft dan andere dingen, maar inprincipe lust ze alles. Het is bij haar vooral dat ze 5 x kiwi heerlijk vindt en de 6e keer er gewoon even geen zin in heeft en de kiwi laat liggen. Maar ach dat heb ik ook wel eens, dat ik een x ergens geen zin in heb.
Banaan! ( in yoghurt alles is favoriet van banaan) En sinaasappelsap( af en toe een slokje hoor maar dat gaat erin of het niks is)
Hier is hij dol op broccoli, meloen, andijvie en ananas, maar hij eet eigenlijk alles wel (zowel vers als potjes)
Hier gaat vrijwel alles er moeiteloos in, al vond ze de bloemkool van de week niet zo geweldig. Wortels vind ze erg lekker. En van fruit is banaan en perzik absoluut favoriet, maar de rest gaat er ook met smaak in. Alleen potjes is ze niet weg van, ze heeft liever vers
hier ook alles, vooral de jongste. Eet al een paar weekjes met de pot mee, maar kan zo niets verzinnen wat hij niet lust! De oudste is wat moeilijker, maar kan ook de leeftijd zijn natuurlijk.
Potjes Olvarit fruit (4 mnd) gaan er allemaal wel in bij hem en ook verse banaan is geen probleem.. En qua groente (ook potje Olvarit 4 mnd) heeft hij nu 2 dagen wat hapjes wortel op, smaakte prima. Vanavond een paar hapjes sperzieboon, maar dat viel niet echt in de smaak, maar dat krijgt hij nu nog wel een paar dagen, om er aan te gaan wennen
Tot nu toe nog niks geweigerd! Lust echt alles, smult echt van gekookte brocolli en gewokte courgette Meloen eet ie zo een halve op (galia) watermeloen ook favoriet, aardbeien kan j em voor wakker maken Bij mango e. Banaan gaat ie ook mmmm zeggen als ie t ziet Bij t zien van brood wordt ie ook wild haha echt een vreetzak
Esmee lust echt alles! Verse vis ( snoek, haring, en panga) en bruine bonen zijn favoriet! Bij fruit, hollandse aardbeien
Dennis is ook geen lastige eter, alles gaat er zonder moeite in. Misschien heb ik één keer een vertrokken gezichtje gezien en dat was met de eerste keer sperziebonen, de keren daarna, vooral vers ging als een tierelier! Favoriet is hier fruit, zelf gemaakte hapjes dan met banaan, perzik, mango, minneola, peer... soms met een liga erdoor, soms met wat moedermelk. Echt alles vind ie lekker. Van groente is het tot nu toe worteltjes dat heel goed gaat, zowel potje als vers en ook sperzieboontjes gaan prima, net als doperwtjes. Wat wel gek is, pap vind ie dus niet zo lekker.... rijstebloem of zo, zelfs met fruit erdoor of zo. Hij eet 't wel, maar eet niet z'n schaaltje helemaal leeg net als bij de andere dingen.
grappig Marjanneke, hier is wortel juist het enige dat hij niet lekker vind.. favoriete fruithapje: banaan en avocado door elkaar geprakt favoriete avondeten: eigenlijk alles wel, broccoli stamppotje vind hij heerlijk,rijst met tomaat, courgette en koolvis ook (vind mama heel vies haha) en uit het vuistje stronkjes broccoli of bloemkool en aardappels zijn ook favoriet
Hier via rapley en garant voor gegrom tijdens de maaltijd: courgette, tomaat, worteltjes en aardappel-in-schil. Ja juist, mét schil, die andere hoeft ie niet Fruit is hij wat minder fan van maar pruimen vindt hij heerlijk en ook een zachte appel peuzelt hij heerlijk weg. Hij vindt niets aan paprika, vreemd genoeg (favoriete groente hier), brood is om mee te spelen. Pap eet hij niet. Hij eet overigens niets van een lepeltje (zucht..)