Laten we voorop stellen dat je sowieso geen slapjanus bent... Ieder heeft zijn eigen tijd nodig om het eea te verwerken, maar ik snap je dubbele gevoel hoor.. *digi-knuf*
Balen dat alles eruit lag bij jullie! Finn is lkkr gegroeid... Zal strax vast lezen hoe het bij de HA is gegaan...
Kwebbel, balen vd oorbelletjes KK, super die opdrachten Senn, lkkr druk geweest Nou ik denk dat ik iedereen gehad heb
Was een vermoeiend middag en avondje. Aelinn bleef maar aan me hangen toen ik wilde koken dus haar in de box gezet. Nou, daar was mevrouw het niet mee eens en dat heeft ze ook een half uur lang laten horen ook. Ivy had ik voor de tv gepoot maar die hoorde niks meer door al dat gebrul dus die ging ook gezellig mee sputteren. Na het eten zag Aelinn er uit zeg. Ik had een ander merk noedels dan normaal en die werden plakkerig. Kind zat dus helemaal volgeplakt met sliertjes. Ben blij dat ik ze weer op bed heb nu.
Zooooo wat een dag! Zat alleen op kantoor vandaag en ik loop mezelf weer even voorbij! Iedereen roept maar hoe blij ik wel niet moet zijn dat ik (nu) 20+kg ben afgevallen, maar op een 1 of andere manier ben ik dat niet. Jah tis fijn dat het eraf is maar ik voel me nog steeds mezelf. Daarnaast zit mijn cheffie niet echt lkkr in haar vel de laatste tijd (begrijpelijk) maar daardoor voel ik de drang om alles extra goed en snel te doen...stom leg die druk gewoon op mezelf. Dan weer die drang/must dat ik op het thuisfront ook alles perfect moet doen...maar wederom leg ik die druk op mezelf Ik weet het moet het niet doen, maar merk dat het me gewoon weer ff allemaal hoog zit. MAAR GOED!!!! Nadat ik de kids van KDV had gehaald, tussen stop bij mijn moedertje gedaan. En ik zat op de grond met de kids te kleuren e.d. staat Lois op en wandelt ze zo LOS naar mijn moeder! En de afstand tussen ons was zeker een meter als het niet langer was. Dit herhaalde Lo keer op keer, opeens liep ze naar mijn moeder...stopte, draaide zich om en liep weer terug naar mij!!!!!!!!!! WHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAA ben zo trots op mijn kleine meid!!!! Dat maakt mijn *zeur* stuk weer helemaal goed whahahaha! Ga zo ff een wijntje drinken bij mijn dinnetje!!! Dus ik ben vanaaf niet online!
hmmm, je legt de lat wel weer erg hoog voor jezelf he. Wat voelt er nog niet goed aan jou dan? Misschien daar eens achter zien te komen en jezlef niet zo voorbij lopen. Echt superknap van Loïs!!!!!
*ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH* Nou happy modus hier is gedaald naar diepte punt! ELKE maar dan ook ELKE avond gezeik over wie Tygo naar bed brengt. ELEKUH avond! Ben nu zo gefrustreerd dat Tygo dus ook niet mee werkte, kep nog een poging gedaan om het leuk te doen en alsnog een verhaaltje te lezen maar nee... Begon ie met van alles en nog wat te smijten en te stampen! Nu gaat hier dus ook een "Alarm" af en veel gestommel! Ik wordt hier zooooooooooooo krankzinnig van! Zeikmodus weer uit want pfffffffff Hugh heeft nu ook door dat ie zeker 3 meter afstand van me moet nemen want ik sta echt (t.o. hem) niet meer voor mezelf in! Man nu ben ik echt toe aan een borrel, sterker nog, neem nog maar een xtra fles mee naar mijn dinnetje ze woont ong om de hoek dus mijn benen trekken dat wel dat stukkie een beetje tipsie whahahaha
Tja weet ik niet.... Qua gewicht/uiterlijk baal ik ervan dat ik zoveel overtollig huid heb, mijn borsten richting België hangen en van mijn ronde kont is nix overgebleven...voel me niet mooier in elk geval. Maar ben dan wel weer blij dat ik makkelijker kan sjoppen enzo... Qua werk/prive, tja ben daar wel eens eerder (kort) in therapie geweest maar ik denk dat het o.a. met loyaliteit te maken, ik kan uber loyaal zijn naar anderen en daardoor mezelf dus verplicht dat ik het e.e.a. linksom of rechtsom gedaan/geregeld krijg ofzo... Mja tis mss een tijdelijk dippie ofzo...besteed er niet veel aandacht aan want ik ben vandaag te moe om me er maar al te veel druk over te maken. Het ligt niet op de voorgrond maar zeurt een beetje op de achtergrond zeg maar het gevoel...
Sann, sterkte met de kids vanaaf! Hopelijk morgen een betere dag! Ik ga me klaar maken om lkkr te borrelen ben er echt aan toe Groetjus!
hmm, uiterlijk blijft vaak lastig he, want perfect is het nooit. Zolang het maar niet te hinderlijk wordt
hey hey daar ben ik weer. nou ramoontje, hier dus ook gedragsproblemen. Het kdv heeft ook aangegeven dat het miss verstandig is om justin te laten onderzoeken, gedragsanalyse. Ze kunnen erg weinig met hem. Heb net op wiki gekeken wat er allemaal onder autisme valt en er kwamen toch wel errug veel overeenkomsten naar boven. Was best wel geschrokken van het feit dat ze dit tegen ons zeiden. Had er zelf niet over nagedacht dat het zoiets zou kunnen zijn, maar eenmaal thuis en een goed nagedacht kon ik me er wel eigenlijk in vinden. hij is zo op zich zelf, speelt erg moeilijk met andere kindjes en overwachtse gebeurtenissen zijn een hel voor hem. dat kan hij totaal niet handelen. plus dat hij gewoon mega slim is. klinkt heel gek om dat van je eigen kind te zeggen, maar als ik eel eerlijk ben, een kind van 3 dat al bezig is met voltooid deelwoorden en kan tellen in het engels, en ook inmiddels aan het optellen is (1+1=2 etc)......tja....weet niet of dat normaal is vor een 3 jarige. Dat is de ellende ook, wij hebben natuurlijk helemaal geen vergelijkingsmateriaal. meestal met een eerste! een vriendinnetje die 2 weken terug op hem heeft opgepast, zei het ook al. zij werkt op een kdv en die dacht ook dat een vorm van autisme helemaal niet gek is. ik sta gelukkig overal voor open en dat dennis dit ook is is ook erg fijn en we gaan zeker zorgen dat justin het ook beter naar zijn zin gaat krijgen! maar wel na de vakantie! daar zijn we zo aan toe. man man, ben zo blij dat we de 31e eindelijk gaan. daarna zien we wel hoe we dit verder aan gaan pakken. zoo dat was mijn verhaal!! alles goed hier verder? heb niet bijgelezen hoor )waren weer 30 pagina;s!!)
jeetje Ling, kan me best voorstellen dat je daar wel ff van schrikt. Het lijkt me inderdaad overduidelijk dat hij superslim is. Zou wel fijn zijn als je weet hoe en wat zodat de aanpak daarop aangepast kan worden. Dan komt hij ook vast een stuk beter in zn vel Maar eerst lekker genieten van jullie vakantie. Waar ga je heen? Hoe gaat het verder met jullie?