he he, daar ben ik ook eindelijk weer eens een keertje! Alle meiden die ondertussen bevallen zijn: VAN HARTE GEFELICITEERD!!!! Goed nieuws: Niek mocht afgelopen maandagavond naar huis! De uitslagen van de bloedkweken waren goed. Er is dus geen oorzaak gevonden voor zijn moeilijke start. Zelf moest ik zondagmiddag al naar huis, dus moesten we zondag en maandag heen en weer pendelen. Best heel zwaar! Ik heb het gevoel dat dinsdag mijn kraamtijd echt is begonnen, maar het is toch anders dan bij mijn dochter. Je bent dan al een paar dagen verder door de rare start, en echt liggen en rusten doe je dan niet zo snel meer. Ik voel me nu best goed, maar ben wel heel erg moe. Met Niek gaat het super goed! Hij zit alweer op geboortegewicht! Ik heb alleen helaas enorme stuwing en overproductie. Had ik bij mijn dochter ook, toen heb ik ongeveer 2 weken stuwing gehad terwijl normaal gesproken het een dag duurt. Nu probeer ik niet te kolven om de spanning eraf te halen omdat dat de stuwing in stand houdt. Maar auw auw, wat een pijn. Heb er koorts van en voel me echt ziek. Mijn borsten zitten nu ongeveer in mijn nek . Gelukkig kan Niek nog goed aanhappen en drinken. Vanmorgen een keer helemaal leeg gekolft ( mag 1 keer per 24 uur) nadat hij had gedronken en ik kolfde uit mijn borsten toen 220 cc melk !!!! Normaal drinkt een baby van 1 week oud ongeveer 80 cc kunstvoeding dus moet je nagaan.......Gelukkig krijg ik nu wel 2 dagen extra kraamhulp, hopelijk is de stuwing dan over als ze weggaat. Ik zal een foto proberen te plaatsen van Niek. Hier lag hij net in zijn warmtebedje op de kinderafdeling. Succes nog even voor de laatste loodjes van de mensen die nog moeten!! Nog heeeeeeel effentjes.........
Hallo Dames, Het duurt voor sommige nu wel even hè. Wachten is nooit leuk. Hoop voor jullie dat er een deze dagen wat gaat doorzetten of beginnen. Hier gaat het goed. Laura is bijna op haar startgewicht. Ze heeft al wel last van krampjes en dat is niet leuk. 1 Nacht heeft ze ons daarmee wakker gehouden en toen begon ook mijn stuwing. Dat was echt niet lekker. Voelde mij ook echt ziek worden. Dat komt dus allemaal door die stuwing. Dat is al voorbij. Heb nog wel grote kloven aan mijn tepels maar heb nu speciale pads genaamd mothermates voor. Nou na een uur had ik al geen continue pijn meer aan mijn tepels. De aanbeet is nog wel pijnlijk maar daarna gaat het heel goed. En voor de krampjes geven we Laura wat en dat lijkt te helpen. Mijn herstel gaat ook heel goed. Baarmoeder is al bijna weer normaal, en daardoor vloei ik ook niet veel meer. Alleen nog als ik bv geef. Daar beneden voelt het allemaal nog wel beurs, dat zal nog wel een tijdje duren. Heb trouwens voor mijn buik een belly band van mothercare gebruikt en die is veel sneller kleiner dan toen bij mijn eerste. Echt een aanrader, ook al is die niet goedkoop. En ook heel makkelijk te gebruiken. Tot zo ver hoe het hier gaat. Bekijk bijlage 176598
@ Jannanas, dus zo kan het ook . Niet leuk zeg. Ik weet ongeveer hoe je je voelt, al had ik het maar 1 dag. Sterkte meid!
mooie babyfoto's komen hier voorbij zeg!! en igglepiggle bedoel je de buikband van motherware??? die heb ik ook gekocht
haha oke ben blij dat jij er goeie ervaring mee hebt, die ga ik strax ook gebruiken Ja het is wel erg zwaar maarja ik zal wel moeten ,heb nog geen enkele teken van een naderende bevalling daar baal ik best van maarja het is niet anders
Wat een mooie baby's komen er toch weer voorbij! Morgenochtend heb ik mijn afspraak met de gyno. dan gaan ze eerst een ctg maken en een controle doen en dan bespreken wanneer we gaan inleiden. het mag van mij ook echt wel nu want ik zit er behoorlijk doorheen.
Gelijk inleiden doen ze niet maar dat vind ik ook geen ramp. Het is meer het idee dat je nu echt niets weet en dan heb je voor jezelf wat meer duidelijkheid.
daarom heb ik alvast een afspraak gemaakt bij de gyn, voor inleiden met 41weken, heb nu rust in mijn hoofd
@jannanas: heel herkenbaar van die stuwing hoor, ik had het bij mijn dochter ook. Nu was ik ruim een week gestopt en nog stuwing. Afgebonden en nog bleef het. Dus nu sinds maandag aan het kolven 3keer per dag en nu word het eindelijk minder. Hopelijk nu niet lang meer Vreemd he als je zo'n rare start maakt, heel fijn dat jullie mannetje niks mankeerde! @Sila: fijn dat je nu weet waar je aan toe bent. Die onzekerheid is ook maar niks. Ik zou met 39wkn ingeleid gaan worden en dat gaf zoveel rust. Misschien dat ik daarom ook een week eerder bevallen ben @iedereen die nog moet: meiden ik hoop dat jullie kleintjes snel gaan komen hoor!! Ik zal zo nog ff een laatste foto van ons meisje posten
Ik mocht haar gister in bad doen, echt zo leuk! Wel ff lastig met zo'n infuus maar het ging heel goed.
Hallo allemaal, Was gisteren uitgeteld en ben gister aaf bevallen van een gezonde meid!!Haar naam is Leslynn weegt 3820 gram en is 50cm...Was een zware bevalling maar het is het zoo waard..Plaats snel een foto!!! S6 meiden die nog moeten
@UkkiefctGEFELICITEERDDDD!!! Wauw zeg en op de dag dat de ''planning'' was. @Sloppy leuk dat je de kleine in bad mocht doen meis!!!
Ukkiefct gefeliciteerd met jullie meisje!! Geniet ervan. Hier vanmorgen weer bruin slijmverlies in combinatie met krampen. Ben benieuwd of het doorzet.