Ach meiden dit is Djonna die weer veels te graag en veels te snel iets wilt hahahaha, we gaan het wel zien
Ha meiden, Ik heb deze maand niet zoveel meegekletst maar dacht zal me nog ff melden NOD de 17e, de 15e negatieve test en gisteren weer... maar ook geen ongi en ook geen tekenen dat het gaat komen. Nou ja kortom, ik weet nog niets! Al denk ik dat m'n ongi gewoon later is gezien de negatieve testen. Alle meiden op roze, super! Gefeliciteerd en geniet ervan. Dames op rood, jammer
Voor een 3e kan even spannend zijn als voor een 1e of 2e dus we duimen met je mee! Hier gaan we voor een 2e ook zo super spannend. De 1e kwam ons wat onverwachts en nu gaan we er voor en duurt het mij veel te lang! Nou ja eigenlijk hebben we deze ronde voor het eerst echt geklust. De vorige rondes kon het allemaal eigenlijk niet raak zijn omdat mijn man heel veel weg was, maar hij werkt nu weer dicht bij huis dus komt elke avond weer thuis.
Zie wel strepen, maar niet degene dier er hoort te staan Nou nog even een paar dagen wachten voor een volgende test. Hoop gewoon voor je dat daar straks een vette kruis staat!
joh!!!! dat is vroeg !!!! dat deed ik in het begin ook , maar dat levert meestal teleurstelling op. vergeet niet dat je lijf je ook goed voor de gek kan houden , en een zwangerschap niet door kan zetten, alleen omdat je er te krampachtig mee bezig bent.... ik zou lekker wat afleiding proberen te zoeken en pas 3 dagen na nod beginnen met testen... zelf ben ik nu 5 dagen overtijd en de test was vanmorgen negatief.... dus maar mooi een weekje wachten... en als afleiding ?? een week vol sollicitatie gesprekken!!!! (das pax timing he ? lol) dus geef t niet te snel op, laat t gewoon over je heen komen ... er zijn namelijk niet alleen mensen die heel vroeg positief testen maar ook die laat positief testen (mijn moeder wist t pas met 3 maanden ) vriendin van mij met bijna 3 weken overtijd!!! dus t kan alle kanten nog op... maar voor nod ? ik denk dat je je daar alleen maar ellendiger van gaat voelen.. ik ben in ider geval geen voorstander.. hou je me op de hoogte?? x
jeuj!!!! ik heb me toch zon opgezette buik, voelt alsof ik veel te veel gegeten heb... zwaar gevoel ... en af en toe steekjes links onderin schaamstreek?? verder werd ik vamorgen wakker met zwaar pijnlijke warme borsten... nu nog steeds gevoelig, maar pijn is niet continu... 5 dagen overtijd maar negatieve test... herkent iemand iets in mijn klachten?? nog steeds geen buikpijn of buikkramp of iets wat aan een aankomende menstruatie doet denken... help!!!
heb je t gevoel dt menstruatie onder weg is?? mijn nod was ok de 17e, had vanmorgen negatieve test... heb je verder klachten??? of helemaal niets!!! laten we hopen dat we straks alsnog allebei op roze mogen!!!
He meiden zo een paar dagen nniet online en er wordt wat afgekletst zeg..... Al die vage klachten ik herken het zo....vsnmorgen keimisselijk, volle borsten met soms wat afscheiding uit de tepels...had ik bij vorig zw ook....gerommel ongesteld gevoel en ga zo maar door...hm lang wachten nog tot donderdag!! Ik lees weer vrolijk mee hoor!
Nou dat was me de wandeling wel zeg!!!! 2x 60 kilo aan enthousiasme proberen uit te laten... met andere woorden de honden lieten ons uit!!!! Maar was wel even lekker even eruit en even niet piekeren Ik zit mijzelf alleen maar gek te maken dus dan kan ik beter mijn tijd goed besteden
wie moet er nog meer zo vreselijk vaak plassen ... heb steeds zon drukkend gevoel in de onderbuik ... op de blaas.!! en ik drink echt niet meer dan normaal... wordt er knetter van!!! (en nee geen blaasonsteking) nog meer moet-weer-zo-nodig-plassen-dames aanwezig??
dacht laat ik ff mijn symtonen op een rij zetten: es kijken wie zich erin herkend: gevoelige borsten (niet continu even erg, met vlagen) drukken gevoel in onderbuik en op de blaas heel vaak moeten plassen (maar niet meer drinken) af en toe steekje links onderin de schaamstreek giga opgezette buik (alsof ik mega veel heb lopen bunkeren) met vlagen ongemakkelijk gevoel in de onderrug dat was t wel....
Djonna, ik duim voor je dat het gewoon te vroeg was! Misschien over 2 dagen proberen met ochtendurine? saraaa83: ik weet niet, kunnen ook allemaal symptomen van een naderende menstruatie zijn Da's het vervelende he, ze lijken zoveel op elkaar! Het vele plassen had ik in mn vorige zwangerschap pas in het derde trimester.. maar ja dat zegt ook niets want iedere vrouw is anders! Ik hoop voor je dat je toch wel zwanger bent! Hier echt belachelijk hoor, 1 of 2 DPO en mn borsten voelen zwaar en gevoelige tepels.. had ik in mn vorige zwangerschap ook. Maar ik weet zelf ook dat het veel te vroeg is voor zwangerschapsverschijnselen dus volgens mij praat ik het mezelf aan.. ik ga maar proberen er deze week niet te veel mee bezig te zijn. Zaterdag of zondag pas op zn vroegst testen... (maandag op vakantie).
Haha klinkt bekend...wat voor honden heb je??? Heb hier ook een 60 kilo exemplaar! Maak mezelf ook gek hoor....maar ja het verlangen is zo groot en er echt niet minder om ook al wordt het nummer drie bij ons
Wat een geklets hier zeg.. Bijna niet meer bij te houden.. Veel onzekerheid lees ik, hoop dat de voorgevoelens veel rose opleveren! Pff, ben net klaar met werken.. De hele dag al wat steekjes in mijn bm. Niet echt ongipijn, straalt uit naar rechter lies. En wordt gek van die testjes van kv. Volgens mij pies ik vage streepjes. Om gek van te worden! Nog 2 dagen dan zit ik op mijn langste cyclus. Geduld, geduld..
Hey lefbekkie, Wij hebben zelf geen honden wij hebben 2 katten maar 1x per week proberen we naar het asiel te rijden om daar dan 2 honden uit te laten en dit keer waren het 2 héle grote!!!!!!! Hartstikke leuk om te doen en meestal laten wij hun wel uit hoor, maar deze hadden er extreem veel zin in zeg maar dus heb mijzelf voort laten trekken, ala voor 1 keer mag dat wel een keer @ all Hier weer een barstende koppijn en net een hele zak chips weg zitten werken (hoezo een emotie-eter??? echt niet !!!!!! ) Ben nog wel wat misselijk en heb net 2 uur lang liggen slapen.. vriend heeft gestofzuigd en ben gewoon niet wakker geworden!!!!! Nu zo maar even netjes avondeten en dan vanavond rustig aandoen... Baal toch wel van die negatieve test
Hallooo Hier ook nog steeds geen ongi... Alleen slijm en af en toe een lichtrood spatje (niet eens een spatje te noemen)... En mn temperatuur steeg weer vanmorgen (zie kaartje).. Ik snap er nog steeds niets van... Durf niet te testen haha, is ook de 1e keer dat ik t niet durf
Uhmmm een dringend vraagje. Volgens de berekening zou ik vandaag mijn nod moeten hebben. Nu dacht ik net, pak eens een ovutest en kijk je eens...... er verschijnt gelijk een tweede streep. Denken jullie dat ik morgenvroeg maar een zw-test moet doen? Ben even van de kaart af.... Heb vorige maand ook maar 2 dagen echt last van mijn ongi gehad terwijl ik normaal echt 5 dagen heb. Toen heb ik ook een ovutest gedaan en deze bleef toch echt spierwit? Hellup!!
Ik zou sowieso een zw test doen en geen ovu test Dees. De meningen over ovu testen gebruiken als zw testen lopen nogal uiteen namelijk. Heel veel succes...
Dat wilde ik idd ook zeggen Djonna! De ovu testen zijn om je ei op te sporen en niet om te kijken of je zwanger bent Ik zou even een zwangerschapstestje doen!! En dan willen wij natuurlijk allemaal de foto zien met 2 streepjes! Ik duim voor je!