iedereen zwanger in m`n omg. behalve ik

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door pink99, 6 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Thanks Lizzy,
    Heb gister mijn 8ste IUI-D gehad, nu dus weer 2 weken in spanning doorbrengen!
    Merk wel dat na mijn miskraam de mislukte pogingen pijnlijker zijn...
    Maar we wachten maar af, al het goede komt langzaam denk ik dan maar.

    Al die goedbedoelde adviezen van mensen zijn mss nog wel frustrerender..
    Maar weet je, volgens de gyn maakt het niks uti hoor het er teveel mee bezig zijn. Je word zwanger met je eileiders en baarmoeder en niet met je hoofd ;)
    Iedereen die zwanger wil worden is er mee bezig, zolang het niet je hele leven beheerst is er niks aan de hand.
    Ik denk elke dag wel eens aan baby's en zwanger worden, zeker in de weken dat ik ovulatietesten moet doen 2x per dag. Hoe kan je er dan niet mee bezig zijn?

    Heb ooit gehoord: "je moet op vakantie gaa, dan kom je vast zwanger terug" Ja net alsof ze op de bahama's komen insemineren :D
     
  2. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    @Panter; haha inderdaad. Ik las het gister toevallig nog op het grote test-topic. Loslaten en niet mee bezig zijn, dan is het gewoon zomaar raak. En dan denk ik; oooh is dat het?! Dus eigenlijk is het gewoon mijn eigen schuld dat het niet raak is :D
    Jeetje, dus weer zenuwslopende weken. Wanneer mag je testen volgens het ziekenhuis?
     
  3. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    4 spetember mag ik testen, moet 3 september ongesteld worden.

    Als een mens zwanger werd van loslaten, dan was ik in de 2 jaar dat we op de wachtlijst stonden en ik dus alles los heb gelaten al zwanger geworden ;) :D

    Zwanger worden is een toevalstreffer, de ene heeft gewoon eerder geluk dan de andere.
    Zelfs met behandelingen is het nog een kwestie van veel geluk hebben.
     
  4. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    @Panter: haha zo is het ook! Serieus, hebben jullie 2 jaar op de wachtlijst gestaan? Heeft dat te maken met het ziekenhuis of zijn dat de gemiddelde wachttijden?
    En je hebt er geen bal aan, maar toch ga ik enorm voor je duimen!! Het is jullie beurt zo onderhand wel dacht ik.
     
  5. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    We hebben 6 maanden op de wachtlijst gestaan voor de TESE van lief. Daaruit bleek mijn man onvruchtbaar.
    Daarna hebben we 7 maanden op de wachtlijst intake KID gestaan, en daarna nog 10 maanden op de wachtlijst behandeling KID.
    We zijn in okt 2010 gestart met IUI-D, IUI met Donorzaad.
     
  6. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    Ik mag rond 11 september testen , mijn zussen zijn zwanger en nog een paar vriendinnen en dat maakt me soms wel eens jarloers ... En daar schaam k me soms wel eens voor ...

    Liefs
     
  7. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    @Panter: natuurlijk, je moet eerst een heel traject door voordat je bij de uiteindelijke behandeling terecht komt.
    Wat zal het een klap geweest zijn toen jullie hoorden dat je man onvruchtbaar is.. Hebben jullie lang getwijfeld over IUI met donorzaad?
    Jouw verhaal zet mij in ieder geval weer even met beide beentjes op de vloer.

    @Behappy: het is ook lastig meis. Mijn broers en zussen hebben samen 12 gezonde kindjes. En mijn vriendinnen zijn allemaal al bezig met nummer 2.
    Het is logisch dat je soms denkt, waarom wij niet!
    Zijn jullie al lang bezig?
     
  8. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Lizzy, ik twijfelde niet maar mijn man wel. Ik heb ons wel meteen op de wachtlijst laten zetten.
    Zo kon mijn man tijdens de wachtlijst besluiten wat ie wilde. Gelukkig wilde hij ook KID gaan doen, en waren we snel aan de beurt toen hij zijn keus had gemaakt.

    Maar hoe lang je ook bezig bent, of hoe kort...de wens blijft hetzelfde. En als een ander dan wel zwanger raakt en jij niet is dat moeilijk...
     
  9. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    @Panter: dat is ook wel zo, maar 10 maanden is dan uiteindelijk niets.
    Ik wacht gewoon maar af hoe de huisarts reageert. Iets zegt mij gewoon dat er ergens een "knik" zit en dat dat eerst verholpen moet worden. Ik ben benieuwd en gespannen en probeer het allemaal maar met vertrouwen tegemoet te zien.
     
  10. Gerbera

    Gerbera Niet meer actief

    Ik merk dat ik t vooral moeilijk heb met de "opeens zwangeren" en dan bedoel ik een collega die door de pil heen zwanger was, een andere collega die ook ongepland zwanger was, collega wiens relatie overduidelijk slecht is; zwanger, een vriendin die haar vriend nog geen 1,5 jaar kent en ineens zwanger is, kennissen die zwanger zijn en geen geld hebben, geen huis hebben etc, vriendin die out of the blue besloot een kind te willen, gelijk zwanger is en zegt: "foliumzuur wat is dat?" Dat soort dingen...daar kan ik nu niet meer tegen merk ik. Ik kan het ze niet gunnen. Erg eigenlijk... Ik vind elke zwangere buik moeilijk hoor, maar een andere vriendin die een half jaar getrouwd is, alles voor elkaar en zwanger of een vriendin die zwanger is van haar tweede kindje kan ik veel beter tegen.
     
  11. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    @Gerbera: Ik doe dat onbewust ook. Ik maak een soort schifting in mijn hoofd tussen de mensen voor ik oprecht blij kan zijn en de mensen bij wie ik denk, why?!
    Vervolgens probeer ik dan maar te bedenken dat ik van die gedachten niet meer zwanger word en zij niet minder zwanger. En dat moet natuurlijk ook helemaal niet. Ik hoop dat wij straks van elke seconde mogen en kunnen genieten. Ik weet in ieder geval hoe oersterk onze relatie is en hoe betrokken mijn lief is.
    Dat zie ik in mijn omgeving nog wel eens anders....
     
  12. Gerbera

    Gerbera Niet meer actief

    Precies Lizzy, snap helemaal wat je zegt.
     
  13. Arnoe

    Arnoe Bekend lid

    1 sep 2010
    869
    1
    0
    @ Lizzy - hoe is het gegaan vandaag? Ben erg nieuwsgierig omdat we een beetje in hetzelfde schuitje zitten.
    Ik heb zojuist mijn afspraak van woensdag bij de ha moeten verschuiven naar donderdag (vond ik niet echt leuk, als je eenmaal weet dat je gaat wil je eigenlijk direct :D)

    @ Allen - Gelukkig heb ik er (nog) niet zo'n last van dat het vervelend is om zwangeren om me heen te zien. Maar ik denk dat dat later best nog wel kan komen (Panter - jij zit al even echt in de mmm, ik duim voor je!).

    De grootste hekel heb ik wel aan het zinnetje "je moet er niet zo mee bezig zijn":x :x :x. Ik las net dat iemand van de gyn had gezegd dat dat niets uitmaakt. Haha dat ga ik de volgende keer gewoon direct tegen zo'n persoon zeggen. ;) Echt zoiets kan mijn hele dag verpesten. Kijk als het nou van iemand is die ervaring heeft dat het lang duurt. Maar als het van iemand is die onverwachts, in een keer zwanger is of helemaal niet met kinderen bezig is grmbl....
    Ik durf daarom ook niet vaak te zeggend at ik op zp zit. uit angst dat iemand dat weer gaat zeggen.... Belachelijk eigenlijk he? :)!
     
  14. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
    dit heeft iemand ook eens tegen mij gezegd, toen klapte ik eruit: ooohhh ja tuurlijk, zijn zaad denk vast ohhhh god ze denkt er WÉÉR aan laten we maar terug zwemmen:D
     
  15. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
    @Lizzy,
    hoe is het gegaan bij de Gyn???
     
  16. Arnoe

    Arnoe Bekend lid

    1 sep 2010
    869
    1
    0

    Hahaha *licht dubbel van het lachen*, die MOET ik onthouden..... hahaha :D:D:D
     
  17. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
    haha ik was dat zinnetje ook zooooo zat...
     
  18. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    Hallo meiden,

    Lief dat jullie zo meeleven! Waardeer ik echt!
    We hebbe de afspraak om 16.20 vanmiddag. Ik wilde zeker weten dat de huisarts de tijd voor ons zou hebben.
    Doodeng vind ik het!

    @MissC: ik heb zo gelachen om jouw reactie, die ga ik onthouden!

    @Arnoe: spannend hoor! Ik heb dat trouwens niet, dat ik ook heel graag wil. Ik ben meer van de struisvogelpolitiek, wat je niet ziet is er niet. Maar in dit geval denk ik dat het handiger is om te weten of we het voor niets elke maand vol overgave proberen :D
     
  19. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Lizzy, succes bij de huisarts!

    waarschijnlijk wil die dat je gaat starten met het bijhouden van een temperatuurcurve. Die kan je dan meenemen naar de gyn, je leif zijn zaad zal worden onderzocht.
    dat is vaak het eerste wat er gaat gebeuren. Is dat goed, dan gaan ze jou onderzoeken.
    succes!
     
  20. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    @Panter: Dank je meid! Ik heb deze maand al netjes mijn temperatuur bijgehouden op FF om een met een goed verhaal bij de huisarts te komen. Krijg je bij de gyn niet direct een globaal onderzoek? Ook omdat ik dus denk dat het iets met chlamydia te maken heeft..
     

Deel Deze Pagina