@cm: thanks voor je reactie! @wonder: zozo crea geweest. @marijn: nou ja zeg! me mond valt echt open hoor! en dat van pelle op haar blote borst, ik werd echt misselijk bij de gedachte. ik vind echt niet dat je overdrijft. kan je hier niet met manlief of iemand anders over praten?? @mermaid: ach een lui dagje is ook wel eens lekker toch. @hier: ik moet straks nog werken lijkt er missn niet op maar ja ik werk nu 2 x 3 uur en een kwartier dus moet vanaf 15.00 uur tot 18.15 werken. en nog sluiten ook echt de minst leuke dienst.
@ Ingrid, ik denk dat de kids ook best blij zouden zijn met een spektaart hoor! Hier vorig jaar met lukas z.n verjaardag ook gedaan toe ik echt geen puf en tijd had om zelf iets te maken. Hij viel erg in de smaak. Ik heb de bodem van piepschuim bewaard, dus dit jaar ga ik proberen zelf een traktatietaart te maken.
ingrid, anders moet je hier eens kijken voor julian Traktaties, uitnodigingen en tips voor kinderfeestjes op Party-Kids.nl
ja he! vond ik nou ook, dus had hem al bij favorieten opgeslagen ondanks dat ik de site nog niet nodig heb
Ze krijgen ook nog een cakeje met slagroom en muisjes omdat Noah is geboren dus das al crea genoeg hahaha Denk idd dat ik morgen maar de spektaart ga halen, hebben die snoepwinkel tenslotte niet voor niks hier in het centrum gekregen
Nee ik ben deze niet tegengekomen....vond alleen maar sites met ideeen die ik niet leuk vond....maar deze is echt super!!
Nee, uiteindelijk bleken het wel de goeie te zijn, maar ze had nog nooit gehoord dat ze er na een paar dagen uit kwamen en dat het echt 0,0 geholpen had..... Maar misschien nu wel. Anders gaan we sterkere meds gebruiken, moet vrijdag terugkomen..
Hier is Noa lekker aan het rondkeutelen. Maar jeetje, wat kan dat kind ondeugend zijn zeg! De cd's uit de hoesjes halen, steeds de trap op klimmen, de snoepla leeghalen, spullen in de vuilnisbak gooien, springen op de bank en zo kan ik nog wel even door gaan! Ik dacht dat ik alle streken bij lukas alsem had gezien, maar zij verzint of nieuwe, of doet ze een jaar voordat lukas het deed, waardoor het een stuk gevaarlijker is!
@ Wonder: Super-leuke traktatie. @ LadyZ: Hè gatver, nog een ronde . Sterkte meisje! Nou, ik ga Tobin nu toch echt even wakker maken hoor, het is al meer dan 4 uur geleden sinds zijn laatste voeding. En s nachts maar elke keer wakker worden grapjas
@nonnie: wat een leuke site zeg! @lz: he bah, sterkte meid, hopelijk gaat het nou eens ff opschieten!! @hier: ik ga lotte en mij klaar maken. ik moet haar naar het kdv brengen en dan nog even 3 uurtjes werken.