15-29 Februari mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door jes4, 8 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. koolmees

    koolmees Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.327
    0
    36
    @Mopje: Dat klinkt als een mooi afscheid! En wat leuk dat shirt :)
    @Babyliciouss: Wat een mooie foto van jullie kleintje!
     
  2. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Mooie echo's!!


    @bloed prikken: Ik heb 7 buisjes bloed moeten laten prikken: 6 voor onderzoeken naar HIV, rode hond, ijzer, etc. En 1 voor de combinatietest. Bloedprikken is altijd een heel gedoe bij mij, haha, ze kunnen nooit een ader vinden en dus moet er puur op gevoel geprikt worden... Dat resulteert vaak in misprikken :p Nu ook weer in beide armen geprobeerd en bij de derde poging was het raak, maar pas na een hoop gewroet. Resultaat was dus een enorme blauwe plek :D Ik vind het zelf niet erg, maar veel prikkers schamen zich altijd rot. (Ik was ook bloeddonor, dus ik ben wel wat gewend :p )
     
  3. jes4

    jes4 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.536
    0
    0
    Babylicious: hoe was uiteindelijk de uitslag van jouw combinatietest? Je maakte je toen iets zorgen over de nekplooi van 2,1 mm? Was benieuwd en kon het niet terug vinden.

    Hoe slapen jullie verder; ik ben zoveel wakker 's nachts; niet te vergelijken met de andere zwangerschappen. Heeft er iemand slaaptips?

    Oh ja en sinds 3 dagen draag ik van die charmante steunkousen; maar ze helpen wel!!

    Maandag 29 aug weer naar de gyn; 16 weken dan alweer.
     
  4. Babyliciouss

    Babyliciouss Niet meer actief

    @Jes, hou je ook al zoveel vocht vast? Ik heb savonds ook zo'n dikke foto en snacht plas ik me suf, vraag me werkelijk af waar ik al dat vocht dan vast hou!

    De uitslag van de combinatietest krijg ik as donderdag, probeer er zo min mogelijk mee bezig te zijn. Vind t wel spannend en hoop dat het een mooie geruststellende uitslag zal zijn!
     
  5. miepens

    miepens Fanatiek lid

    24 nov 2009
    1.160
    2
    0
    onderzoeker
    Limburg
    Het valt mij vandaag ook op dat ik overdag zo weinig hoef te plassen en snachts echt bijna een fles van MvM vol plas. Of zou dat nu met het mooie weer te maken hebben?
     
  6. koolmees

    koolmees Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.327
    0
    36
    @Andrea85: Bij mij hebben ze ook wel eens mis geprikt, heel vervelend. Maar zo te horen is dat bij jou altijd het geval, au!
    @Jes4: 's nachts slaap ik goed, maar er is voor mij ook niet zoveel voor nodig om te slapen ;) Maar ik merk wel dat ik 's ochtends veel vroeger wakker ben dan eerst. Ook plas ik hier 's avonds ook veel meer dan overdag, was mij ook al opgevallen.
    @Babyliciouss: Spannend voor donderdag!! Op naar een goede uitslag!
     
  7. jes4

    jes4 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.536
    0
    0
    Babylicious: Ik heb ook het idee dat ik snachts meer plas; maar ook dat ik 's avonds vooral de behoefte aan drinken heb; dus dat is eigenlijk wel logisch. Ik zie het niet aan mijn lijf, dat vocht vast houden.
    Ik heb vooral het idee dat ik geen fijne slaaphouding kan vinden; ik wordt wakker met een stijve pijnlijke nek; terwijl ik juist daar een speciaal kussen voor heb. En sinds een half jaar niet meer op mijn buik slaap wat erg goed hielp.
    De verloskundige van hier had het over iets homeopatisch; maar volgens mij mag je dat als zwangere niet hebben; zal d'r eens vragen wat ze bedoeld en acupunctuur; misschien moet ik dat weer eens proberen.
     
  8. Jacky78

    Jacky78 Fanatiek lid

    3 jun 2008
    3.425
    1
    0
    Jee wat zijn er hier een hoop buisjes met bloed geprikt bij sommige.
    Ikweet het niet meer precies, maar volgens mij is bij mijn eerste bloedprik moment maar 2 of 3 buisjes afgenomen. En voor de combitest maar 1 klein buisje.

    Babylicious
    Wat een mooie echo foto!
     
  9. Kaarr

    Kaarr Actief lid

    23 jul 2010
    168
    0
    0
    Hey! Wat leuk inderdaad om elkaar hier weer tegen te komen! Ik kan je nu wel echt feliciteren. De 12 weken voorbij. Ik heb best in onzekerheid gezeten maar dat is nu over. Hoe voel jij je?

     
  10. Kaarr

    Kaarr Actief lid

    23 jul 2010
    168
    0
    0
    Meiden, wat een super mooie echo's! Je kunt die kleintjes al zo goed zien. Ik ben erg jaloers want ik heb alleen een fotootje van 8/9 weken waarbij je alleen een vlek ziet:(

    Ik heb 's nachts ook dat ik zoveel moet plassen! Rond 03.00 strompel ik met een extreem droge mond en te volle blaas naar de wc. Zo vermoeiend vind ik het...
    Merken jullie dat jullie je ook beter gaan voelen in het 2e trimester? Ik merk echt dat ik weer een beetje kleur krijg ik mijn gezicht en niet meer zo vermoeid ben. Erg prettig want het is niet leuk dat iedereen constant zegt dat je er slecht uitziet..:)
     
  11. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Ik voel me steeds beter! Misselijkheid alleen nog af en toe. Wel nog steeds moe, maar kan weer dingen doen thuis en zo!

    Ik moet wel 's ochtends rond 6 uur soms plassen en dan lukt slapen daarna niet altijd meer... Verder valt dat nog wel mee!

    Vandaag de hele dag in Washington rondgelopen, erg leuk, maar het was warm! En mijn benen deden pijn... Zo gezellig wat gaan eten en dan was dit het laatste weekendje VS!
     
  12. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Ik voel me ook beter, niet meer zo futloos. Vanmiddag lekker in de tuin gewerkt, het was nodig! Soms nog wel misselijk maar ik weet dat ik niet te veel moet eten en dan 's avonds nog een cracker ofzoiets.

    Bloed prikken: bij mij namen ze 5 buisjes af, dat vond ik al veel!

    's nachts plassen: Ik moet er niet 'uit' om te plassen maar 's ochtends wel heel veel en voordat ik ga slapen ook. Dan denk ik waar komt al dat vocht vandaan?

    Het is vandaag erg stil hier op het forum btw...
     
  13. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Zo,
    Heb mezelf net ingeschreven voor de kraamzorg. Hopelijk heb ik het goed gedaan.
     
  14. syrae

    syrae Fanatiek lid

    14 mei 2011
    2.685
    1
    0
    professioneel oppasser (ben activiteitenbegeleidst
    Haarlem
    hey meiden!

    Hopelijk heb ik neit te veel gemist, ben net terug van 2 weekjes vakantie in Italie en Zwitserland :)
    Heb een heerlijke vakantie gehad, lekker bruin en nu weer thuis drukdrukdruk voor ons huwelijk ;)

    Zijn er hier nog belangrijke dingen gebeurd in de tussentijd?
     
  15. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Wanneer ga je trouwen???
     
  16. syrae

    syrae Fanatiek lid

    14 mei 2011
    2.685
    1
    0
    professioneel oppasser (ben activiteitenbegeleidst
    Haarlem
    23 september :)
     
  17. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Spannend! Al gepland voordat je zwanger werd?
     
  18. blue21381

    blue21381 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.843
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ik voel me goed. Heb weinig kwaaltjes. Ben ook heel onzeker geweest en checkte heel vaak mn wcpapiertjes. Gelukkig kan k inmiddels wel genieten. Heb jij maar 1 echo gehad? Ik kreeg met 6 en 9 wk bij de gyn en heb met 10 en 12 bij de vk gehad.
     
  19. koolmees

    koolmees Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.327
    0
    36
    @Kaarr: Fijn dat je je een stuk beter voelt! Hier merk ik ook dat ik sinds een paar dagen (met af en toe even een minder momentje tussendoor) me in het algemeen steeds beter ga voelen :)
    @Mopje: Spannend dus! Wanneer verhuizen jullie ook alweer precies?
    @Adriana85: Vast wel, hier kreeg ik na een paar dagen een bevestiging van de kraamzorg thuisgestuurd, wist ik ook zeker dat het goed was gegaan ;)
    @Syrae: Fijn dat je zo'n heerlijke vakantie hebt gehad! En ook nog een mooi vooruitzicht met een bruiloft op komst!
    @Blue21381: Fijn dat het nu beter lukt om te genieten!
     
  20. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Hier gaat 't prima, ben wel echt heeel moe iedere dag rond 16 uur, en doe graag een middagdutje als het kan, hihi! Misselijkheid is weer verdwenen, joepie!
    Plassen valt me eigenlijk enorm mee; hoef er 's nachts nooit voor uit bed, en ook overdag niet vaker dan normaal. Heb wel vaak 's avonds echt enorme dorst!

    Morgen weer afspraak bij vk, zal wel gewoon standaard controle zijn van bloeddruk en hartslag baby oid? En even de uitslagen van bloed en combinatietest bespreken, lijkt me.

    Komende week ga ik eens de kraamzorg regelen en afspraak maken voor de 20-weken echo!
     

Deel Deze Pagina