Wat is de ultieme schoonmaaktip??? Ik krijg de wand dus niet mooi schoon en dat wil ik wel graag. Anders heb ik het gevoel voor nop te poetsen. Waar krijgen jullie een dergelijke wand het beste mee schoon?
Toch proberen helemaal goed te laten intrekken met anti kal,HG heeft ook goed spul, speciaal voor kalk! en mocht je hem dan schoon hebben gekregen dan is het echt een kwestie van bijhouden! Hier wordt hij na elke douche beurt afgespoeld ,trekkertje erover en daarna met een doek nadrogen, dan houdt je hem als nieuw!! succes!!
Wat een pokke werk he? Inderdaad goed schoon schrobben met antikalk. Wel echt met schuurspons. Laten intrekken en afspoelen met de douchekop. Indien nodig herhalen. Succes
Wij maken hem na iedere douchebeurt droog met een trekker en dat scheelt veel ellende. Wel irritant dat steeds te moeten doen, maar het scheelt veel geschrob.
ja hier. Ik heb zelf niet zo'n glaswand, maar mn moeder wel en die vertelt nu aan iedereen dat ze de ultieme oplossing heeft: witte wijn!! Een beetje goedkope witte wijn erop, met een sponsje inwrijven en naspoelen. Glimt en schittert weer.
Hier ook regelmatig schoonmaken met antikal (inspuiten, in laten trekken, afspoelen, droogtrekken en nadrogen met droge doek), en inderdaad na elke douchebeurt droogtrekken met een trekkertje. Het is alleen wel zo (hadden wij in ons vorige huis) dat als er eenmaal hardnekkige kalkaanslag opzit, je dit niet zomaar wegkrijgt met een beetje antikal. Maar als het al schoon is dan is het een prima methode om het zo te houden.
Beetje schoonmaakazijn verdunnen met water (50-50). Met een plantenspuit erop spuiten, paar minuten in laten werken en dan met een sponsje erover.
pff ik lees mee! Ik heb ook zo'n fijne wand in de douche, die al behoorlijk onder de kalk zat toen wij in dit huis kwamen... Dus ben bang dat ik het er niet meer af krijg. Heb al veel geprobeerd: azijn, soda, cilit bang, anti kal, glansspoelmiddel. niks werkt echt!
Er is ook azijnreiniger (schoonmaakazijn met een sopje), werkt hier altijd goed en is ook nog eens goedkoop. Wel regelmatig doen en niet wachten tot de kalkvlekken op het glas zitten (vergeet ik ook wel eens en dan wordt het schrobben...)
Bedankt voor de tip, dat ga ik ook proberen! Wij gebruiken nu altijd van dat spul waarmee je je autoruiten schoon moet maken en dan met een krant. Dat helpt ook wel redelijk.
Hoi, Ik geloof dat de meeste dingen al genoemd zijn, maar het beste is toch inderdaad na iedere douchebeurt met een trekker en nadrogen. Voor kalkaanslag schoonmaakazijn gebruiken (kan puur als het heel erg is), even in laten trekken, en nadrogen. Succes!
glansspoel en azijn heb ik al wel eens gebruikt. Trekkertje krijg ik het ook niet mooi mee... blijft streperig. (misschien dat ik er ook gewoon niet zo goed in ben hoor...maar goed, daarom de briljante tip). Wijn heb ik nog niet geprobeerd. Maar ik kan me voorstellen dat als het van dat programma af komt dat het zeer goedkope azijnwijn moet zijn. Die moet ik eerst halen, ik heb geen vieze wijn in huis
Het spul van Sealskin gebruiken wij hier, tis wel aan de prijzige kant maar je doet er lang mee en het doet zijn werkje ook nog eens, spul is te vinden bij de bouwmarkten bij de douchecabines