volgens eigenaar kdv kan mijn zoon een moord begaan

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Popkoorn, Jul 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. casanova

    casanova Actief lid

    Aug 23, 2010
    162
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als je het verhaal zo op tv ziet, lijkt het allemaal mee te vallen. aLHOEWEL... Maar als je haar hoort zeggen dat het om incidenten gaat in 1 week na jullie vakantie dan is het helemaal overdreven om jeugdzorg in te schakelen! Dan wacht je toch eerst af of het niet komt doordat ie weer moet wennen aan het terug zijn van vakantie?
    Jammer dat SBS het niet verder uitdiepte, want nou zijn die lieden gestoord, maar dat hadden ze wel wat beterkunnen brengen. Hopelijk komen er meer mensen naar voren met hun verhaal.
    Jouw zoontje speelt met een koord, dat meisje met een pop voor 3+, het lijkt wel een patroon.. Hopelijk komt er een onderzoek.

    Sterkte met jullie mankepootje. Het ziet er echt heel sneu uit. Als ik dan denk aan mijn dochter... 4 weken is lang! (En met pech 6 weken nog erger!)
     
  2. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Aaah ik heb het gemist!! Wanneer kan ik het terug zien?!
     
  3. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    ja dat vonden wij ook jammer dat dat er indd niet in was gekomen !


    over mijn nickname, dat is van mijn man, mij en mijn zoon de Ne van onze dochter staat er niet bij ;) komt omdat ik het aangemaakt had toen ik nog niet zwanger was van haar :p

    vond het wel erg mooi om onze kids zo op tv te zien !!
     
  4. chantelle

    chantelle Bekend lid

    Aug 3, 2010
    669
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ik wil het echt graag terug zien.
     
  5. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Over het uitdiepen van het verhaal...niet raar bedoeld, maar het is wel SBS6 natuurlijk he ;)
     
  6. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,240
    7,282
    113
    Female
    Brabant
    Toen ik jullie namen hoorde had ik meteen zoiets van hé, je nickname! Had al begrepen dat jullie dochtertje toen nog niet geboren was :)
     
  7. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    mejojo, ik heb het gemist maar kijk morgen de herhaling wel, kaartje is onderweg voor je mannetje!!! :) thanks voor de pb!!
     
  8. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    ik weet niet of er straks op internet ook nog allerlei reacties komen,

    maar het zou fijn zijn als jullie niet naar zp willen verwijzen, ik zit met alle liefde op zp, maar wil niet dat mijn schoonfam. mijn nickname weet haha dan gaan ze me volgen :p
     
  9. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    ook jammer trouwens dat er niet werd vermeld dat ze zeiden dat ze moord in de mond had genomen, maarja ze moeten het natuurlijk op bewijsbare feiten houden.... en wat dat betreft is het haar woord tegen het onze.
     
  10. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    hahahaha wat ben ik toch een domme muts,

    zeg ik dat ik het jammer vind dat er niets in staat over het touw...... word het wel gewoon gezegd nu ik terug kijk:):):)

    ook word er gezegd door de eigenaar : we maken ons zorgen omdat we hem geen minuut alleen kunnen laten...

    ehh nee maar dat mag volgens mij toch ook niet ... ? of wel ?
     
  11. Vollutto

    Vollutto Niet meer actief

    #771 Vollutto, Aug 24, 2011
    Last edited by a moderator: Aug 25, 2011
    Je kan het hier terug zien:
    De link is op verzoek verwijderd (ivm privacy via google)

    De eigenaresse probeert zich er wel uit te praten zeg.... Gelukkig dat Jeugdzorg helemaal geen reden zag tot verder onderzoek!
    Ik zal morgen iets voor je zoontje op de post doen, wat sneu zeg dat hij nu in het ziekenhuis ligt..!
    Je hebt schattige kindertjes!
    Veel sterkte met alles.
     
  12. fafje

    fafje Niet meer actief


    ohh heb ik ook niet goed geluisterd :)

    ja stom wijf zeg...walgelijk met dr pakkie
     
  13. stef

    stef Fanatiek lid

    Apr 19, 2006
    3,084
    31
    48
    #773 stef, Aug 24, 2011
    Last edited by a moderator: Aug 25, 2011
    De link is op verzoek verwijderd (ivm privacy via google)

    Hier kun je het terug zien :)
     
  14. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    dankje ! ik vond het zelf ook erg leuk om hun op tv te zien,

    het zijn natuurlijk onze foto's die wij ze hebben gegeven, maar zo op tv zien.... ik vind het erg mooi om te zien,

    en mijn meisje met haar piepstaartjes !!
     
  15. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    May 8, 2008
    9,079
    313
    83
    Female
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Heb net het item gekeken. Woohoo Mejojo, you rock! En je zag er prima uit hoor :D

    Dikke knuffel voor jou en je hele gezin!
     
  16. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    nee ik heb het wel 3/4 keer gezien en toen hoorde ik opeens :

    daarom vinden de ouders het ook moeilijk te geloven dat J agressief is,de 2,5 jarige peuter zou bij een ander jongetje de verrekijker van de nek getrokken hebben. :p

    maar daar heb ik dus een aantal keer voor moeten kijken haha :p
     
  17. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    ik ga nu heerlijk naar bed, ben moe, ik hoop dat dochterlief ff lekker uit wil slapen haha :p
     
  18. Penny

    Penny Bekend lid

    Jun 18, 2007
    917
    0
    0
    Zuid Holland
    Oeps, heb niets op internet gezet. Maar achterop de kaart die jullie mannetje morgen in het zh ontvangt heb ik wel jouw nickname gezet :( niets over zp trouwens. Sorry. Morgen een viltstift meenemen naar t zh??? :-/
    Heb de kaart uit naam van mn zoontje gestuurd maar toen bedacht ik me, straks denken ze wat is dat voor vent die "Guus" die kennen we niet! Vandaar de verwijzing achterop.
     
  19. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    Jan 9, 2007
    8,722
    628
    113
    Heb ook gekeken, lieve kindjes hoor!!

    En die directrice komt echt niet zo slim over eerlijk gezegd....praat wel maar zegt niks.
     
  20. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    daar heb je volgens mij helemaal gelijk in..

    en echt goed zeg dat je dit gedaan hebt. !! hoop dat een boel ouders nu van creche verwisselen,.. en dat deze vrouw maar een ander beroep gaat zoeken...
     

Share This Page