Ik zal ook eens een foto spammen om te laten zien dat zoonlief op vriendlief lijkt.. links zit trouwens het halfbroertje van vriendlief. Wat grappig is, is dat mijn vriend zijn halfbroertje dus ook onwijs op mijn vriend lijkt. Terwijl hun eigenlijk alle 2 op hun vader lijken (wat dus niet dezelfde vader is) Bekijk bijlage 177947
Dochter lijkt sprekend op mij, heeft alleen papa's vorm ogen, kleur hangt er tussenin (ik blauw, papa bruin, dochter grijs/groenig)
Mijn dochter leek eerst erg op mij, maar begint nu (helaas ) steeds meer op haar vader (mn ex) te lijke. Wel heeft ze mijn neus. Wbt karakter lijkt ze wel weer op mij, lekker fel! Onze zoon lijkt heel erg op zn papa, maar heeft mijn neus, en die van zn zus wbt karakter lijkt hij op beide. Zowel ik als vriendlief hadde vroeger (en nog wel) een fel karakter, en dat heeft hij ook.
helaas helemaal op papa. we hebben oude filmpjes waar mijn man op staat zo oud als ukkie nu is, het is dat je aan de kleren kunt zien dat het jaren 70 is maar anders. Creepy gewoon. Hopen dat nummer twee wat van mij weg heeft
onze dochter heeft de blauwe ogen,haar neusje en mondje van mama en de donkere krullende haren,handjes,voetjes,oortjes van papa en qua karakter is het echt een mix
Voor nu lijkt ze op beide.. Ik geloof alleen wel dat ze mijn karakter heeft. Manlief is erg rustig. Ik ben juist erg druk, koppig en eigenwijs. Nou dat is Mira dus ook
bij ons niet echt goed te zeggen.. soms lijkt ze veel op mij en soms is het net mijn man.. Bij de geboorte was het precies mijn man.. toen twijfelde ik of ze wel van mij was De ogen en blik in de ogen is van mijn man en ze heeft gelukkig ook zijn bouw.. Maar verder is het een mix.. het beste van beide
Sem lijkt sprekend op mij...vooral babý fotootjes van mij en hem, precies hetzelfde. Mijn dochter lijkt sprekend op mijn moeder haha..dus (gelukkig) geen vergelijkingen met mijn ex. Misschien qua karakter, maar dat zien we later wel.
ze zeggen altijd dat mijn dochter zoveel op mij lijkt en meestal met onze zoon ook maar die lijkt toch (vind ik) iets meer op mijn man (dat hoor ik ook vaak)
Op PAPA! de krullen, kuiltje, in de wangen ook het rustige karakter. Maar ze heeft duidelijk mijn ogen..toch nog iets hihi..
Mijn jongens lijken heel veel op hun vader, maar als babyzijnde leek de oudste heel veel op mijn vader, vooral als je de babyfotos naast elkaar legt. Me kleine meid lijkt heel veel op me zusje haha, maar ook weer op mij. Dus ze hebben van iedereen wat hier. Wel grappig om te zien hoe je eigen kinderen weer op je eigen ouders/zusje lijken. Ben benieuwd of mijn kleinkinderen later ook wat van mij zullen hebben. Als ze er komen natuurlijk!
Ik vind op die foto's van jou, Isademi, juist jouw zoontje heel erg op jou lijken! Jouw dochter ook wel hoor, maar jouw zoontje echt helemaal. @ Daaniejj: die lijkt écht heel erg zeg! Leuk om te zien!
Mijn dochter lijkt vanaf dr geboorte als 2 druppels water op mij. Als ik mensen een foto van mij laat zien denken ze allemaal dat het Gilani is Hihi.. zelfs dr karakter en dr doen en laten is ze mij! Mijn ouders genieten hier zo van.. echt n kleine ik hahahah
hier lijken ze beide op mij (tja kan ik ook niets aan doet haha) wij hebben een vrij krachtig gen in de familie haha. ik lijk op mijn nicht en mijn broer op mijn neef mijn zoon heeft veel weg van mijn broer en neef en zijn achter neefje lijkt op mijn zoon. mijn dochter lijkt op mij mij nicht en haar achternichtje is een 3 maanden ouder en dat is helemaal 2 druppels water haha. wij lijken met de hele familie op elkaar
ja dat vind iedereen op die foto heel erg idd. Terwijl normaal in real life iedereen zegt dat ie zoveel op mijn man lijkt maar goed mijn man en ik verschillen ook niet extreem dat scheelt misschien ook wel. nouja de baardgroei gelukkig wel even oudere foto (kon zo 123 niets beters vinden)
nou die lijken idd, jouw man lijkt wel heel jong haha ik las eerst halfbroer en dacht dat het een broer was haha
Mijn dochter lijkt op mij. Ze heeft alleen lichte kuiltjes in haar wangen, dat heeft mijn ex ook. En de neus van ex zijn broertje (zo´n lekkere platte neus, echt heel cute bij een blank uitgevallen halfbloedje! hihi) Verder hoor ik dat ze echt ontzettend op mij lijkt, maar als je foto´s van mijn moeder bekijkt toen ze klein was lijkt mijn dochter ontzettend op mijn moeder incl. de puntjes op haar oren. Terwijl ik meer op mijn vader lijk!
Mijn dochter lijkt op mij alleen ze heeft d'r haarkleur van d'r vader en de kleur ogen ook. Ik hoor heel vaak dat ze dus een mini-dotje is. Alleen qua karakter is ze precies mijn man.
oja qua karakter is onze zoon ook precies mijn man, en die heeft soms wel een aardige gebruiskaanwijzing!