Mutsie en Revenant, gefeliciteerd met de posi testen! Maera, ik hoop het voor je en denk bij blauw/roze meteen: hcg!!!! Maar ik snap je voorbehoud, het is een dun lijntje... Kv 2 voor 5 dan maar? Ik duim voor je! Hier tamelijk bizarre ochtend gehad. Heb een test gedaan en gehoopt dat ie niet roze zou worden... En dat werd ie ook niet, alleen in de verte kun je met enige oogknijperij vaststellen dat er een klein streepje staat. Miskraam is dus compleet en gelukkig was de vk die ik daarna moest bellen daar heel opgelucht over, dus nu ben ik ook een beetje opgelucht. Volgende keer als ik een posi test heb moet ik meteen bellen (dûh) en dan krijg ik zo snel mogelijk een echo Fijn. Fijn als je bij zo´n verdrietige gebeurtenis zo hartelijk wordt bijgestaan door deskundige vrouwen Nu ga ik wéér huilen... ik zit geloof ik in een rouw/opluchting-fase... ondertussen beklemtoonde de vk nog maar even dat ze echt hele mooie eitjes hadden gespot waarvan er één echt op het punt stond om te springen dus ze wou maar even zeggen... Nu hadden wij dat al bedacht en we zijn er hartstikke druk mee En nu heb ik behoefte aan positieve testen en mensen die uit hun dak gaan van blijdschap! Komop meiden!
@Jantine Wat ga jij knap om met je miskraam zeg!! Zo positief!!! Petje af!! En natuurlijk mogen ook die tranen er zijn! Laat ze maar komen....het is niet niks!! Zoiets kleins nog, maar al zooooo welkom! Dat doet pijn als je dat verliest! Heel veel sterkte en wat duim ik hard voor een plakbeebje de volgende keer!! Sterkte!!
@ Jantine ik weet hoe je je voelt en helaas nog vele vrouwen met ons. Dat je een traantje laat is helemaal normaal en lekker laten gaan, met verschillende emotie's verwerk je het en ga je het een plaatsje geven,het is natuurlijk ook niets wat er is gebeurt. Wel fijn dat je ook positief uitkijkt naar de volgende ronde en oh meid ik duim zo dat jullie gauw een mooi wonder in armen mogen krijgen.
Dank, Liefkleintje en Sjansie, ik ben alwéér aan het huilen... Ben er eigenlijk wel blij mee, ik kan ook een ontzettende oppotter zijn en dan ga ik pas heel erg hard huilen op een ongelukkig moment naar aanleiding van iets heel kleins (omdat een cake is ingezakt of omdat het regent of omdat mijn lievelingsbroek nog in de was zit). Pff. Het scheelt dat de vk net maar weer eens herhaalde dat het twee keer vette botte pech is geweest, dat er niks mis is met mij daarbinnen en dat de kans op een gezond kindje erg groot is. Snif.
Hallo, Zouden jullie heel even kunnen kijken naar mijn testje. Afgelopen vrijdagavond na het plassen wat bloedverlies duurde tot afgelopen maandag. Vond de duur en hoeveelheid erg apart waardoor ik maandag een testje heb gedaan ( helaas al 2 maal een miskraam en ongeveer dezelfde klacht ), was negatief. Maar voel me niet als normaal. En heb vanmorgen weer een testje gedaan en nu denk ik een 2de streepje te zien alleen nog wel erg licht. Erg moeilijk om op de foto te zetten maar heb het toch geprobeerd. Ben benieuwd of jullie wat zien: http://img32.imageshack.us/img32/9158/dsc00225h.jpg http://img26.imageshack.us/img26/2349/dsc00218kz.jpg Bedankt voor het kijken!
Ik zie wel een streepje maar ken die testen niet. Durf het je niet te zeggen. Mischien morgen een kv 2 v 5 doen?
@maera ik zie inderdaad een 2e streepje. @luapo ik zie helaas niets. @flex mooie test meid!! super! @revenant ja hoor duidelijk! gefeliciteerd!
Hallo allemaal, Ik heb een vraag over mijn ovulatietesten. Ik had niet het idee (hooguit die van gisteren 24/8 15:00) dat de teststreep net zo donker was als de controlestreep. Vandaag is de streep echter veel lichter geworden en mijn temp. met 2 graden omhoog gegaan. Mij lijkt dus toch dat gisteren mijn eisprong was? Kunnen jullie even kijken naar het rijtje? De temperatuur heb ik op het roze geschreven en de G op het witte is wanneer ik gemeenschap heb gehad. Wat denken jullie? Ik kon niet elke dag op dezelfde tijd testen, dus qua tijd is het een beetje een rommeltje en op 23/8 en 24/8 heb ik 2 x op een dag getest. Op 23/8 om 17:00 had ik weinig urine, vandaar dat die wat lichter is uitgeslagen (denk ik). Het temperaturen heb ik overigens elke dag voordat ik opstond gedaan. View attachment 177985
@revenant ik zie hem ook hoor! @Laupo hmm bij de tweede zie ik iets heeeel lichts maar durf niet te zeggen Hierbij mijne van eergister (2 dagen na NOD)
Jantine.. Meis, een traantje laten mag echt en is helemaal niet erg. Het is niet niks wat je voor je kiezen krijgt. Ik duim echt enorm voor je, dat je binnekort maar snel een posi test in je handen hebt en dat het een plakkerd is. Wel fijn dat je zulke vk's om je heen hebt, die je zo steunen. Mocht je lekker van je af willen schrijven over van alles, ook over je broek die in de was zit of een cake die in zakt, je bent altijd welkom om je verhaal te doen Laupo.. Ik zie niks sorry.. Revenant.. Gefelicteerdd! Rashomama.. Mooi test hoor voor 2 dagen na NOD Gefeliciteerddd!!!
Heej Meiden, Dank je wel dat jullie gekeken hebben ... sommige zagen wel wat en sommige niet. Het is ook erg moeilijk op de foto te krijgen. Heb zojuist 2 nieuwe foto's gemaakt. Zouden jullie nog eens willen kijken? En stel dat die bloeding van de innesteling zou komen zou ik dan al helemaal positief moeten testen? http://img15.imageshack.us/img15/1553/dsc00228oc.jpg http://img31.imageshack.us/img31/4237/dsc00227gf.jpg
Kunnen jullie meespieken, ovu test positief of niet???? Gisterenavond geklust, maar nu vanavnond nog een gokje wagen of wachten op morgen en dan twee dagen achter elkaar klussen??
@Laupo Ik lijk heeeeeeeeeeeeel licht iets te zien, maar ik heb ook wel eens van dat soort testen gehad. ALs het een innestelingsbloeding was, dan zou je in ieder geval een week erna een goede test moeten hebben. Overigens zie ik dat jij met hetzelfde probleem als ik zit. Eerst afvallen voordat ze je verder helpen. Mij gaan ze pas helpen met een BMI van 32. Ze zeggen dat mijn afwijkende cyclus heel goed door mijn gewicht kan komen. Ik heb dus ook tussen bloedingen waarvan ik af en toe ook hoopte dat het innestelingsbloedingen waren. Ik zou overmorgen gewoon nog een keer testen!