En nog eentje van mijn schatje in de dierentuin! Ze vond de dieren helemaal geweldig (ze wilde alleen de olifanten aaien... )
oke ik ga gewoon wijselijk mn mond houden! @Tm hoe vind noa haar verjaardag heeft ze al zin in zaterdag? @Lz heey meis hoe is het? @chil wijffffieee hoe bevalt het daar nog steeds goed?
Oh MamaX vergeet ik het helemaal: wat een leuke versieringen!! En wat een schattige foto van Xayla in de dierentuin. Wij hebben ook nog kaartjes liggen, binnenkort toch maar eens gaan, wacht op mooi weer
@ Chilleke, moest vanmorgen nog aan je denken, kreeg helemaal de kriebels bij het horen van het nieuws! Nederlandse vrouw om het leven gekomen op een camping in Frankrijk, zoontje is gewond overgebracht naar het ziekenhuis... Pff.... Maar toen zag ik dat het zoontje 2 jaar was, dus dat kon jij gelukkig niet zijn! @ versieringen, kon je inderdaad niet omheen. Door de hele straat hingen allerlei foto's! kreeg ook erg veel smsjes! Thanks voor de lieve reacties!
ikheid kap es met nonnie afvallen en geef dr eens antwoord.. kom zeg.. je doet beetje kinderachtig. snap dat je je kut voelt misselijkbent weet ik veel wat er aan de hand is maar halloooo ze vraagt wat.. en die kinderachtige antwoorden kun je beter laten zitten
Balen zeg! Je voelt helemaal niks? Geen buikpijn ofzo? En morgen, wat gaan ze dan doen? Ja dan had je er al veel kunnen sparen.
Jeetje, wel echt klote zo, elke keer die onzekerheid ook...en een curretage was echt geen optie he? Dit is ook slopend lijkt me