Ik heb het zh nooit als negatief ervaren hoor,maar een keer gelijk naar huis is ook wel lekker,Justen vond het mooi,hij heeft ook de navelstreng door mogen knippen. Jahoor die spekkies zijn wel lekker,goed voor dr reservers. Gebroken nachten Justen was binnen een maand(is nog steed een slaapkop),Jenna een maand of 2 denk ik(allebei gaf ik ze met een week of 9 rijsterbloem in de 1ste en laatste fles,ws als Jonie daar goed op gaat reageren doe ik dat ook weer met een week of 9. Met mij gaat het goed,heb nog wel last van een beursgevoel in mn schaambeen/bekken heeft toch een opdonder gehad,omdat ze er eerst niet langs wilde.maar ach,dat slijt wel. Zover ik kan doe ik rustig aan,ligt niet echt in mn aard,heb gister even met mn schoonmoeder boodschappen gedaan(wilde er wel even uit)Jonie bleef bij opa,had geen zin in al die nieuwsgierige mensen(en ik ken er best veel hier in t dorp,leuk hoor,maar nu even niet) Vandaag mn eerste kraambezoek gehad.(ouders en broers en zus waren al geweest natuurlijk). We hebben afgelopen maandag de kaartjes pas op de bus gedaan,en er een briefje in gedaan dat we alleen overdag van 10:00/16:00 (na een telefoontje)bezoek ontvangen en s avonds en in de weekenden voor ons zelf houden).Heerlijk hoor. Xx
M1980 fijn dat het allemaal goed gaat bij jullie. Wel een heftige bevalling zo te lezen. Geniet er lekker van. Hmm kaartjes op de bus doen wij moeten ze nog versturen Ga eerst maar eens drastisch mensen schrappen Verrassing ja las het al op hyves van de storing. Hier nergens last van gehad gelukkig. Ismail is in 1 week 230 gram gegroeit Nu mogen we dus voeden op verzoek hihi. Hij moet wel 560 binnen krijgen en meer niet. Als het minder is is het ook goed want hij mag 500. Verder heeft hij zijn 2e vacc gehad. Een huiltje en het was klaar. Nu ligt hij op zijn buik op de bank te slapen. Hebben wel paracetamolzetpillen in huis. Zijn 1e prikjes heeft hij nergens last van gehad. Zo ik gaat aan de patatjes
@patroeschka. *blond* Ninthe en Aalyiah zijn denk ik zo'n beetje evengroot, dus ik zet met dezelfde maten (denk dat Aalyiah wel iets groter is). heb je een beetje een idee van wat je hebt? @danitjuh. eet ze en wat doet ie t goed he, jullie kanjer! @tricia.hoe is t met jou? @M1980. klinkt als heftig! maar nu al boodschaoppen doen, netjes hoor! wel beetje je rust nemen hoor! (makkelijker gezegd dan gedaan haha..) @verrassingsei. gun het jou ook hoor
M1980@ wauw jij bent snel terbeen idd niets forseren hoor. Lautje@ je kan niet sneller dan dat je lichaam kan en wil. Kleding@ ik doe altijd een romper met lange mouwen onder shirts met korte mouwen. Verrassingsei@ wij hebben een batterij in de wekker voor het geval de stroom uitvalt kan dat bij jullie niet? Smyltje@ zie hier Hier@ vandaag bij de bekkenfysio geweest en ze was zeer tevreden over mijn bekkenbodem. Ze vond het de beste tot nu toe voor iemand die 2 maanden terug is bevallen. Ze heeft danny geleerd hoe hij mijn bekken recht moet zetten en als het echt niet lukt mag ik bellen. Verder is Madam al een uur op mijn schouder aan het slapen anders word ze weer brullend wakker. Heb vandeweek rompertjes gehaald en gewassen in maat 50/56 en 62/68 maar 50/56 is zo groot dat het met de rompertjes 74 overeenkomt. Ze komen bij de zeeman vandaan. Verder gaat het wel goed. Maandag gemidgetgolft en ik was 3de van de 4. Zat 1 punt verschil tussen Marjolijn heeft haar tong goed ontdekt en in het water ontdekt ze haar voeten.
Lief dat je het mij ook gunt hoor Het is alleen Aaliyah en niet Aalyiah hihihinet als de R&B zangeres in de jaren 90...daar is ze naar vernoemd
haha, zal t proberen te onthouden moest trouwens aan je denken met marktplaats afstrunen Marktplaats.nl > Hello Kitty broekje - Kinderen en Baby's - Babykleding | Maat 68 ooowh, en deze! Marktplaats.nl > Jurkje Hello Kitty - Kinderen en Baby's - Babykleding | Maat 68
Het is ook geen makkelijke naam begrijp het wel hoor zelfs ik moet af en toe nog goed denken hoe ik het moet schrijven hahaha dan kijk ik even naar mn raam (waar de sticker nog steeds op zit) en voila Wat lief van je dat je aan me moest denken terwijl je op MP keek, dat kan ik erg waarderen!!!!
Geinformeerd voor babyzwemmen maar hun bepalen in welke groep ik kom en mag wel zelf de dag bepalen maar als ik op dinsdag wil sta je op een lange wachtlijst. Dus ik denk dat ik maar gewoon af en toe ga als ik zin heb en dan samen met iemand want alleen vind ik een beetje eng en in de groep mag je niet met z'n tweetjes dus dat vind ik ook raar. Hoe is dat in hoorn?
In de Waterhoorn kan je gewoon komen wanneer je wilt. De enige groepen die bestaan zijn leeftijd gebonden. Tot 1,5, van 1,5 tot 4. Op woensdag heb je ook nog een groep van 1,5 tot 2,5 en dan van 2,5 tot 4. Alana zit nu in 1,5 tot 2,5 op woensdag. Ze vind het zo heerlijk!
Ik wil gewoon 1 a 2 keer per maand zwemmen maar hier moet je dus eigenlijk elke week komen op het zelfde moment zodat de groep altijd het zelfde is.
In de Waterhoorn maakt dat dus niet uit, dan kan je gewoon gaan als je wilt... Nu is Alana ook al een paar weken niet geweest. Daarvoor is ze met mijn moeder geweest. Dat is allemaal geen probleem. Slaap lekker!
@smyltje leuk broekje en jurkje! @tricia ik zou ook in hoorn gaan hoor, kan je kiezen wanneer je wil. sam vind het ook leuk om te zwemmen! nu al een tijdje niet geweest door de vakantie. sam vermaakt zich nu met een doos soepstengels...
Je kan zelfs met 2 volwassene mee zwemmen als je dat wilt. Alleen betaal je dan wel 2 lessen. Als je alleen mee gaat om te kijken is dat gratis.
Ja hier is kijken ook gratis maar met 2 ouders zwemmen mag niet zeiden ze hier.maar dan ga ik wel eens meedoen in hoorn all3en danny wil niet dat ik dat regelmatig doe ivm de afstand maar ik denk dat ik mr daar niks van aantrek haha.
@tricia. in Hoorn mag iedereen meezwemmen hoor en kijken, maakt allemaal niks uit. en toen wij met zn 3en gingen, hoefden we maar voor 1x te betalen trouwens. het nadeel is alleen wel dat het dan soms heeeuuullll vol is :S (zoals afgelopen woensdag maar dat komt denk ik door de vakantie. nu is het alleen woe en zat. anders 6x per week). ik ga ook geregeld zwemmen, kunnen we wel eens samen! (als je natuurlijk eerst lekker met Danny bent geweest ) @hier. net terug van CB en ze deed het weer erg goed, kanjer! even huilen en in de auto meteen al slapen en ze ligt nu lekker in bed. ze is nu 7130 gram en 65cm. gaat snel! owh en hoofdomtrek van 43,5. groot hoofd, veel inhoud