Laupo.. Of ik heb hier gewoon geen goede ogen voor, ben ook erg moe nu maar ik zie geen streepje sorry. Het is ook erg moeilijk ze op de foto te krijgen, als jij hem thuis goed ziet dan zou ik zeggen: test over een aantal dagen nog een keertje. Dan zou die wat duidelijker moeten zijn. Ik duim voor je!
thnx voor je reactie! Ja hier is het eigelijk altijd een ramp als het op mijn cyclus aankomt. Er zit niet een vast regelmaat in en mijn gyn heeft aangegeven dat het idd komt door mijn overgewicht. Dus het is erg moeilijk om na te gaan hoe ver ik nu zit in mijn cyclus. Misschien was de afgelopen dagen dat ik bloedverlies had wel gewoon mijn menstruatie maar het kan ook innessteling geweest zijn. Die onregelmatigheid brengt heel veel verwarring. Heel veel succes met afvallen meid, ga ervoor en kijk voorruit naar je doel dat maakt het op lastige momenten het een stuk makkelijker om door te zetten!
Test van vandaag was wit... Misschien met héél veel goede wil dat er ergens héél vaag nog iets staat maar ik noem hem gewoon wit. Denk dus een foute innesteling. Zit nu 4 a 5 dagen voor nod dus hij zou in elk geval toch donkerder moeten worden lijkt me. Zal misschien van het weekend nog eens testen of ik wacht m'n ongi gewoon af. Was ook helemaal niet gepland dit dus het is ook wel goed zo..
@ Iedereen, Bedankt voor het kijken! Geeft helemaal niks als je geen 2 de streepje ziet. Ik ga nu pas maandagmorgen testen en als ik zwanger ben moet het streepje maandag veel duidelijker zijn. Ik laat maandag wat meer weten.
Lotuss.. Aha oke, toch jammer meid. En voor nu geldt: afwachten.. succes! Laupo.. succes met het wachten en graag horen we van je hoe het afloopt. Ik hoop in ieder geval wel op een positieve test, maar dan een enorme knaller
Ja ik ken het gevoel, de onregelmatigheid brengt ook verwarring. Daarom ben ik deze maand maar begonnen met ovulatietesten, alhoewel ik echt weinig van die dingen snap! Jij ook veel succes en ik hoop voor je dat het streepje doorzet!!
hey dames! even een oproepje aan jullie om deze poll in te vullen http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/297905-poll-over-de-kruidvat-2-voor-5-test.html ik ben hier door menig dame aangesproken over vage streepjes op kruidvat en dacht nu word het eens tijd voor een poll!! dus kom allemaal even je ervaring delen zodat we wellicht een reeeel beeld kunnen krijgen over de kv2v5 tuurstreepjes!!
Iemand nog naar mijn ovu test kunnen kijken??? Twijfel een beetje, misschien vanavond nog even testen, al geeft dat bij mij meestal vertekend beeld, vorige keer ook zo goed als positief, 's avonds streepje minder en volgende dag knaller. Misschien beter wachten met klussen tot morgen??
@jazz, hihi ja haha Jazz inmiddels weer druk aan de klus, stress van wel of geen Clomid ligt alweer achter ons hahaha, weet niet of het door die twee pilletjes komt, maar nu dus naderende eisprong, zie foto van m'n testje, dus ja probeer nu raak te schieten . Gisteren al goed poging gedaan , alleen nu misschien toch even wachten totdat ie mischien toch nog donkerder wordt, om de dag is beter zeggen ze he, i.p.v. elke dag, nou ja we zien wel of we het vanavond nog gezellig maken!
Niet in de ochtend ovutesten en laatst las ik ook dat 2x op een dag dezelfde tijd altijd het handigst is..En ja kwa sex...volgens mij is het goed als de soldaatjes al klaar staan...Maar als je het gezellig wil maken meid gewoon doen want na een knaltest kan er nog een dag overheen gaan.
Ik heb vanmiddag om 12.30uur getest, vanavond nog maar testje tegenaan gooien dan, al heb ik dat vorige maand toen ook gedaan en 's avonds juist weer veel lichter en volgende dag een knal test, dus ja....ach ik zie wel, ik wil zo graag hahaha, jij nog klein weekje wachten zie ik, spannend!!!
Cindybaby 71, ik zie hem hoor, zonder te turen!! Voorzichtig gefeliciteerd alvast!!! Ik hoop ook dat ik snel weer aan de beurt ben!!!