Even snel alles doorgelezen, ben net terug van 3 daagjes weg om ons 1e huwelijks jubileum te vieren isis ; hardstikke gefeliciteerd!!! geniet er lekker van! Voor de rest, succes met afwachten, testen en klussen!
net met opstaan flinke steekjes in mijn buik en in mijn lies nog nooit zo erg gehad herkent iemand dit asl "kwaaltje"??
hier kan het niet snel genoeg mijn nod zijn ben nu al klaar met wachten ziekenhuis belde ook al op vanmiddag voorlopige operatie datum is 5september dus dat is wel spannend ...... nu maar hopen dat ik niet ongesteld word
over 2 weken al! spannend inderdaad miffy! hoop voor jou ook dat je dan niet ongestelt ben, want ik neem aan dat het dan afgezegt moet worden?
Ik heb nog steeds wat krampachtig gevoel in mijn onderbuik. Toenstraks zelfs last van mijn rug... Normaal nooit.. Daarbij, ik ben altijd de gene die roept pas na NOD te testen.. maar..uh.. heb giga test drang haha, zal het een teken zijn? Probeer te wachten.. Lijf kan me goed voor de gek houden... dus.. wie weet nu ook...
spannend hoor!!! ik herken het helemaal!! de testdrang is bij mij nog nooit zo groot geweest..... misschien toch beide (of alle3 geloof ik) ROSE???
Spannend hoor meiden! hebben jullie al een testdatum in gedachte? Pff is het bij jullie ook zo`n shit weer??
MEIDENNNNNNNNNNNNNNNNNN, ik had vanmorgen een knaller van een ovu test! Heb altijd wel al positieve streepjes gehad maar nooit zo sterk als vandaag! Zou dat een voorteken zijn? Spannenddddd!!!
@ bjanc ; spannend hoor! wie weet betekent het inderdaad wel iets positiefs!!! @ kimmytje ; wat goed! aan de klus!!! succes @ hier ; weet niet wat ik nog ge update heb, maar ik hoor binnen 3 weken iets van de lyme poli van t radboud,. alleen is er een wachtlijst van 3 maanden :< betekend dus dat onze kinderwens op zijn minst een half jaar moet wachten.. besef het nog steeds niet. maar dat komt mischien ook omdat ik nog steeds niet ongestelt ben geweest en nog in die 2e ronde hang.. ofzo nu dag 63 :s
KZH, dat is ronduit kl*t*... sterkte bij het wachten.. Ik wil woensdag pas testen t is dan de 31ste.. als mijn cyclus 25 is, dan zou ik de 29ste mijn nod hebben, en issie 28 dan is het de 1ste sept... dus ik dacht, pak het midden... naja bijna midden succes ladys.. ik heb vrij vandaag ga dalijk ff lekker naar de kapper!
dag meiden! kimmy, wat super! hup aan de klus jij kzh, wat ontzettend balen dat je nog steeds in ronde 2 rond 'hangt'.. je krijgt wel wat voor je kiezen he meis..knuf! miffy en bjanc, spannend! ik duim voor jullie mee voor een posi-test! succes met nog een paar daagjes wachten! hier, alles gaat goed wel behoorlijk misselijk, maar dat heb ik er meer dan graag voor over! blijf het ontzettend spannend vinden of alles goed gaat...hoop het zo ontzettend hard! volgende week gaan we afspraak maken bij de gyn. ik wil ook een beetje afstand van het forum houden, om niet te veel me op alles te richten.. weet niet of het gaat lukken, maar als ik er even niet ben,weten jullie hoe het komt!
KZH sterkte met wachten meid! *knuff* Isis ik hoop dat alles goed gaat en dat het een mooie plakbeeb is ook voor jou een *knuff* Kimmytje veel plezier Bjanc en miffy hier ook test drang hoor en vanochtend 1 gedaan maar was nog niets te zien (had ik ook wel verwacht maar hoopte toch iets anders). Ga nu wel proberen te wachten tot woensdag als NOD dinsdag niet is gekomen. Hier met vlagen steken in me buik en iets boven mijn boobs een wat drukkerig gevoel maar dit is ook niet constant. Weet niet goed wat ik hiervan moet denken. Afgelopen nacht zelfs van positieve testen gedroomd dat ik er 1 deed en dat er binnen een paar seconde een tweede knallende streep stond, teken!? X
oohh.. zelfs manlief in amerika heeft last van rariteiten.. (lees; is er veeeel meer mee bezig en heeft er zelfs met zijn baas ov er gesproken ivm reizen ed) En ik... voel me vandaag gewoon.. niets bijzonders.. geen tot weinig last van mijn buik.. Durf het niet te hopen.. maar.. denk dat.. naja.. ben al 2 keer schijnzwanger geweest.. haha... op dit moment een schijt hekel aan wachten!! (sorry voor mijn woordkeuze!! )
Hallo meiden! Het is idd erg rustig hier de laatste tijd .. ik ben er ook niet veel geweest. Hebben jullie een goed weekend gehad? En hoe is het verder met jullie? Miffy al getest of nog steeds aan het wachten tot je nod?
Ik heb een lekker rustig weekend gehad Was erg moe dus heb niet te veel gedaan Ik ga zometeen testen kopen en denk dat ik morgenochtend ga testen Want ben toch wel zeer benieuwd!!!
Dat snap ik ja! Ik ben ook erg benieuwd laat je het hier weten als je getest hebt? Ik ga in ieder geval nog even goed voor je duimen vandaag!