Ik heb vandaag mijn pakket gekregen die ik de 24ste besteld heb, maar het pakket besteld op de 23ste is nog niet geleverd....heeeeeel apart. heb gisteravond nog eentje besteld...die verwacht ik morgen, samen met de bestelling van 23ste..... (hoop ik) ik ga in ieder geval niet uit van een mail van Truus zodra het verzonden is. Bij mijn 1ste pakket kreeg ik wel een mail met 'uw pakket is verzonden', maar dat mailtje kwam bijna tegelijk met het pakket zelf whahaaa. En van het pakket dat ik vandaag binnen kreeg heb ik helemaal geen mail gehad...terwijl de dame aan de lijn me vanmiddag zei dat ik vandaag wel een mail zou krijgen. Maargoed, pakket ontvangen dus alles oke. Maar is nogal een drukte daar bij Truus, denk ik. Dame aan de lijn (met een zachte G) klonk aardig chaotisch en oververhit... Zal dat Truus geweest zijn? Dus beter dat we niks meer bestellen anders krijgen we onze pakketten straks niet door tigtal fouten...you never know..
Zie mijn berichten.... ik heb dit ook.... Ben zo benieuwd! En ik hoop nog steeds op een aanvulling hihihi.
Jaaaa ik las het. Nou, vreemd toch? En ik heb gisteren ook de oral B 3D pasta besteld en gewoon vandaag gekregen, terwijl ik van de rest hoor dat hij niet meer leverbaar is. Ach misschien was ik nog net op tijd. Owww hoop ook dat ik de rest morgen in 1x krijg!! Moest best ff grinniken van mijn factuur... 2x wella shampoo voor 0,01 cent 2x head & shoulders voor 0,01 cent.. gilette venus scheersysteem 0,84 cent Oral B 3D tandpasta 0,59 cent hadden jullie dat ook?
@ Deelight, ik kijk net in mijn truus account en dat pakket welke ik de 23ste besteld had, zou volgens die gegevens vandaag moeten komen..samen met het pakket dat dus wel vandaag is afgeleverd. voor morgen staat de levering van mijn bestelling van gisteravond aangegeven... Dus HOPEN dat ze die van de 23ste ook meteen meeleveren........... en hoop het voor jou ook.
Assi, bij mij precies zo.... had vandaag dus 2 pakketten verwacht. Heb er wel over gemaild maar nog niks terug.
Willen jullie ajb meekijken of dit goedkoop is. Ik heb: 2 Ariel 2 Dreft 2 Head&Shoulder 1 Lenor 1 Oral B Tandpasta 2 opzetborstels Prijs: 17,45
Ehh, wel bij lihl gaan shoppen ten eerste hahaha. En stap voor stap uitleg op pagina 1 (van TS) aanhouden, en dezelfde dingen bestellen... en even dit topic lezen want het staat al meerdere keren uitgelegd.
Nou ik heb moeten bellen ivm dat ik een verkeerde postcode had ingevuld , in de tijd dat ze het nakijk had ze het erover dat de systemen nogal vast liepen en dat er een aantal dingen fout gingen met betrekking tot mailtjes sturen etc. Natuurlijk heb ik verder niets gezegd, al heeft ze me vast horen grinniken. Ben benieuwd hoeveel er nu nog op de site staat maar kan geen codes meer vinden die werken
Mijn paketten zouden vandaag komen. Alleen ik heb geen mail gehad ofzo. Hoe kunnen jullie zien dat het verstuurd is. Want bij mijn account staat alleen verzending 26 augustus.
ik heb gisteren ook geen mail gehad, maar wel pakket op tijd ontvangen. Zou niet echt rekenen op een mail....het is daar momenteel effies een chaos, denk ik! mijn eerste bestelling heb ik geplaatst toen er nog lang niet zoveel animo was als nu. Toen kreeg ik wel netjes een mail.
Ik heb ook geen mail gehad, maar wel pakketten. Het was even spannend maar je kunt er wel vanuit gaan dat je ze gewoon krijgt hoor.
Er is weer dreft wasmiddel bij truus (alleen de black helaas nog niet, had mezelf voorgehouden dat als die er weer is ik het dan nog 1 keer zou doen!)
Ik kon dus niet zien dat mijn pakket verzonden was. Geen mailtje oid. gekregen. Achter mijn bestelling staat ook nog steeds de verzenddatum, niks aan verandert. Maar pakket wel goed ontvangen en op de juiste datum.