Ik heb de spullen in huis en zodra ze bellen moet ik met de shakes starten. Heb jij de intake via NOK gedaan? Die zijn ook streng he, net als waar ik geweest ben. En maar goed ook.
Ik heb een maagband gehad en die koste me bij mijn leven,is met spoed verwijderd. Toendertijd er wel 30 kg mee afgevallen,maar ik was er niet gelukkiger door omdat het tussen de oren niet goed zat zeg maar Nu ben ik weer net zo dik,zit geestelijk wel veeeel beter in mijn vel,ga eerst nog zelf proberen af te vallen ..lukt het weer niet (afvallen wel maar volhouden) ga ik me hier misschien ook in verdiepen.
mamadebij: ik hoop dat ze snel bellen zodat je kan starten succes allwoman: jeetje erg heftig vechten voor je leven dat is niet niks zeg ik kan begrijpen dat je het zelf eerst wilt proberen en dan pas kijkt voor andere stappen..
Wat heftig van je maagband zeg. Kan me voorstellen dat je die liever kwijt dan rijk bent. Hoor alleen maar slechte dingen over dat bandje bah. Sterkte en succes met je afval poging. @Mamadebij ja ik heb ervoor naar NOK Hilversum moeten gaan. Heb eerst een afwijzing gekregen omdat ik niet kon aantonen dat ik officieel alles had geprobeerd (Lees , nooit een dietiste gehad.) Omdat ik in Juni dat gevoel al had dat ze me daarop gingen afwijzen heb ik direct een dietiste om armen genomen. Toen in September het gesprek gehad met mijn Chirurg en omdat ik toen al best veel afviel vond hij dat hij geen Nee wilde zeggen , maar toch in verband met het officiele werk die 3 maanden moest afwachten. Ook een verklaring van mijn psych dat ik geen depressie meer heb is toen uitgeschreven (dat hebben ze bij t NOK verkeerd opgepakt.). En in December officieel groen licht gekregen. Ik heb het shaken niet 100% volgehouden. Het was echt heel erg zwaar , mocht er 2 stuks fruit en een bakje rauwkost bij. Heb er soms toch een cracotte bij moeten pakken omdat ik t anders niet haalde.
Hier dus precies hetzelfde met spoed dr uit gehaald bandje was de slokdarm aan het doorboren was er 37 kilo mee afgevallen Na de spoedoperatie alle kilo's plus meer weer aangekomen en heb toen tegen de chirurg gezegd had die maagband dan maar laten zitten!!! Zijn antwoord: "Als we de maagband hadden laten zitten dan had je dochtertje nu bloemen bij je graf neer gelegd!!!" Pijnlijk antwoord maar besefte toen wel meteen nee dat wil ik niet Wel meteen voor de gbp gegaan met succes
OOOOOOOW en nog ff wat (ja sorry moet het ff kwijt hoor) Had met mezelf een afspraak/deal gemaakt zodra ik onder de 90 kilo zou zitten dan ga ik een proeflesje motorrijden aanvragen Vandaag 89,9 kilo dus de motorrijles komt
haaa heerlijk voor je!! gefeliciteerd , en veel plezier met je proefles! Hier moet nog 2.1 kilo en dan zit ik -40. Heb mezelf nog niets beloofd eigenlijk hihi. Denk dat ik dat bij einddoel pas weer doe (80kg ongeveer).
@beertje mijn einddoel is ook 80 kilo Kom van de 117,3 vandaan (jaja schijt aan andere mensen ik WOOG zo zwaar ja!!) En zag het niet zitten om als dik propje op een motor te zitten Ja meid je moet jezelf wel even trakteren op iets hoor -40 kilo is niet niks en vind dat je toch een hele prestatie levert die ook iets leuks verdient Met me maagband toen ik op me eindgewicht van 80 kilo zat ben ik flink wezen shoppen(was wel nodig alles zakte af en flubberde om me heen)
Haha geweldig he dat alles ineens te groot is. Je verkijkt je ook zo snel in winkels. Denkt snel dat iets te strak zit , terwijl t onderhand best ietsjes minder los mag zitten. Ik woog 133 kilo , heb ik ook open en bloot in mijn banner staan. Tis nie anders.. Nu nog 95 , is veel , maar in vergelijk ben ik al heel goed op weg inderdaad. Hopelijk kom je snel weer tot de 80 (of misschien wel minder?!).
Ja klopt precies wat je zegt dan denk je nee heb nog een XL nodig maar een L zit ook goed Met me maagband had ik wel dat als ik in de winkel stond om een reep chocola te halen(was mijn verslaving) dat ik nog steeds het gevoel had dat mensen naar me keken met de gedachte van moet je die dikkerd zien staan met dr chocola vind je het gek dat ze zo vet is (woog toen al 80 kilo) Soms is het besef dat je niet meer zo dik bent als eerst niet door gedrongen of iets Schaamte heb ik ook niet ik doe er wat aan en dat hebben mensen maar te respecteren Tuurlijk is 95 nog te zwaar MAAR veel beter dan wat je eerst woog hoor Je komt dr wel Met me maagband heb ik er iets meer dan een jaar over gedaan om 37 kilo af te vallen en heb nu de gbp sinds 16 mei dus ong 3 maandjes en ben al rond de 27 kilo kwijt
Stom van het NOK dan, dat ze niet eens verder kijken dan hun neus lang is. Dat heb ik al vaker gehoord over hun. Die shakes lijken me ook zwaar, 2 weken shakes, bouillon en eventueel wat rauwkost... Maar, tis voor een goed doel
Ik zit niet ver van je startgewicht af en wil ook proberen jouw streefgewicht te halen. Onder de 100 zal al heel fijn zijn
Jaaa daar was ik ook super blij mee! Vervolgens een hele lange tijd op die 99.8 gezeten , en de schrik hebben dat je daar net dat kleine beetje voor nodig hebt om terug te vallen. Maar het is nog goed gekomen hihi. En idd , heel veel slehcte verhalen over t NOK gehoord. Ach. Ze doen ook hun werk maar , en liever dat ze zo selectief zijn dan dat het echt misbruikt word toch?
o heerlijk de 1e motor rijles succes en onwijs veel plezier ermee lijkt me leuk denk ik daar ook eens voor ga als ik veel ben af gevallen eh ik weeg nu op dit moment 125 kg en ben 1,65 dank je wel voor het delen van jullie verhalen en de antwoorden
Ook ik had veel overgewicht. Ik ben nu sinds januari 40 kilo afgevallen en hier is geen operatie voor nodig geweest! Ik las wel dat je herbalife geprobeerd hebt, maar het niet vol kon houden. De ''trigger'' bij herbalife is dat je ook nog een maal per dag een maaltijd mag eten en daardoor kom je niet in ''ketose'', de vetverbranding, en blijf je honger houden waardoor het moeilijk vol te houden is. Ik heb het cambridge dieet gedaan en ben nu dus 40 kilo kwijt! Heb absoluut geen honger gehad. Gewoon 3 producten per dag en om de paar weken een eetweek. Het fijne ervan is: - dat je geen honger hebt. - je valt per week ongeveer net zo snel af als iemand die een operatie heeft ondergaan. - Na het dieet ga je af- en opbouwen naar een gezond eetpatroon tot het aantal calorien die bij jou gewicht passen, dit is ook gewoon een gezond aantal calorien die een vrouw nodig heeft. je kan na het dieet dus gewoon weer eten conform een evenwichtig voedingspatroon, dus gewoon 2 boterhammen in de middag, normale hoeveelheid avondeten en uiteraard kan je ook af en toe nog eens lekker snoepen, als je je balans maar weet te houden en het mooie is, er is geen operatie voor nodig geweest!!! Maar als je echt geen andere uitweg ziet, begrijp ik je keuze voor een operatie zeer zeker wel! Heel veel succes! oja, ik woog 115.7 kilo en ben ook 1.65 en had maat 48..en een bmi van 42... nu weeg ik dus 75 kilo en val tijdens mijn afbouw nu ook nog wel 2 kilo af......en heb nu maat 40. en een bmi van ik geloof 26
hoi meid o wat goed van je zeg en lekker van 40 heerlijk lijkt me dat ja heb vele dingen gedaan en durf nu ook echt geen dieeten meer elke keer die teleurstellingen maar ook heb nu zoveel pijn dat ik er vanaf wil kan niet lang wandelen kan amper fietsen en voetvallen met kids ook niet meer heb last van mijn heupen,knieen en voeten petje af voor je meid zeer zeker
Ben iets groter haha 1.68 mijn startbmi was 42,6 dus gewoon dodelijk overgewicht en nu zit ik op een bmi van 33,4 zwaar overgewicht hoe blij je daar al niet mee kan zijn als je van dodelijk overgewicht afkomt Zodra ik me motorlesje heb gehad zal ik je wel op de hoogte stellen hoe het was
Ik ben 1.71 , mijn bmi was 45.5 (schrik) nu 32.5 nog ffies te gaan. Ben erg benieuwd hoe je je motorles ervaart @Mutsie , respect.. Wat knap dat je zelf zoveel bent verloren.