als ik dat nu toch s wist. Er is niks, behalve dan dat ik me zo depri voel dat ik niet weet waar ik het zoeken moet
Er komt over een uur iemand naar mn easyfix kijken. Ze schrijft om te kijken hoe hij er uit ziet. Hoop niet dat dat dan zo iemand is die om een minikrasje probeert om wat van de prijs af te krijgen. Doe m gewoon niet voor minder weg.
Nou, de easyfix staat nog hier. Ik liet m aan dr zien en toen werd duidelijk dat ze geen flauw idee had wat isofix was en dat ze niet wist of haar auto dat had. Ze had nu eentje te leen van een vriendin dus ik zei kijk dan even welke dat is. Dat bleek een easybase. Heb haar maar aangeraden om het eerst na te vragen aan haar man want is een beetje zonde als ze de verkeerde koopt. Daarvoor de meiden nog in bad gehad maar dat was echt niet relaxed. Aelinn die elke keer de stop er uit trok en aan de doucheslang trok en Ivy vond dat ook wel een goed plan dus die ging mee doen. Ze waren er dus een stuk sneller als normaal weer uit. Kon daar vandaag echt niet tegen. Aelinn was daarna erg moe dus die ligt nu te slapen. Onhandig, want heb geen brood meer en kan nu dus niks gaan halen. Anders gooi ik wel wat afbakpistoletjes in de oven. Heb toch geen zin om naar buiten te gaan met dat rotweer.
nee absoluut. ik wil hem alleen maar beter kunnen begrijpen en daarmee dus helpen! Tja dat hij kleuren herkende, weetje voor ons was het allemaal nieuw (1e kind) dus heb helemaal geen vergelijkingsmateriaal. ook niet echt met andere kindjes. De enige die we goed kennen is het overbuurjongetje en die is 3 maanden ouder, maar bijna net zo slim. Alleen die heeft geen moeilijkheden zoals justin die ervaart. en problemen met zijn taalontwikkeling heeft hij ook helemaal niet dus asperger past daar ook bij. we zullen wel zien!! en nee ik zal echt niet minder van hem houden! hij kan ook zo lief zijn!! dan zegt hij zomaar uit het niets: ik vind jou lief!!*smelt*
kijk maar maar dan wordt t wel pas begin nov omdat we zo vol zitten in de weekenden ik begrijp t best als jullie niet komen maar wil t wel op tijd weten ivm de boodschappen
sann. knuffel voor jou ramoontje. gefelciiteerd met je verjaardag ling. hopelijk is snel duidelijk wat justin "heeft" hier 2 keer eruit geweest voor max dus ben aardig brak nu. ik hoop dat t vandaag wel droog blijft hier de rest van de dag want moet vandaag naar t postkantoor om de auto op mijn naam te gaan zetten maar dt ga ik natuurlijk niet doen als t zo regent en onweert verder niet veel te melden op t moment ga ff broodjes smeren voor ons want die zijn ondertussen wel ontdooit. dus ik kom later weer even langs als ik de tijd en de puf gevonden krijg
@Susanne: vermoeiend zo'n gebroken nacht. Hoop voor je dat het weer zich gedraagt. Aelinn slaapt nog steeds zeg. Heb voor Ivy en mij alvast maar de oven aan gezet voor broodjes want wordt wel erg laat nu. Geen idee hoe we nu gaan uitkomen met dr middagslaap. Misschien wakker houden tot vanavond?
Gewoon voet bij stuk houden. Sommigen mensen willen gewoon voor een dubbeltje op de eerste rang zitten.