Welke winkels vermijd jij liever?

Discussion in 'De lounge' started by Vogelinnetje, Aug 26, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chai

    Chai Niet meer actief

    V&D - Ik denk dat het door het licht komt ofzo ook en de mensen in Amsterdam zijn zeer onvriendelijk daar.

    Douglas - Omdat ze teveel bemoeien vaak in die winkel en daar hou ik helemaal niet van, als ik iets wil vraag ik het wel.
    Ook ongevraagde adviezen over makeup of mijn uiterlijk vind ik erg irritant.

    Baby/ zwangerschaps winkels - Geen idee waarom precies, maar ik wil er altijd zo snel mogelijk weg terwijl ik echt van scharrelen houd in winkels.
     
  2. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Vooral de kruidvat, ik kom er geregeld voor aanbiedingen maar wat een klote winkel is dat zeg! Ik moet haast de kinderwagen bij de deur parkeren als ik iets wil halen daar.

    Super de boer, belachelijk dure supermarkt en hier is er ook onvriendelijk personeel en weinig variatie.

    H&M, omdat je altijd thuis moet passen of een uur in de rij moet staan voor een pashokje...

    Babykamerpaleis, het personeel weet heeeeeel weinig over de spullen die ze verkopen.
     
  3. spriet

    spriet Fanatiek lid

    Jun 5, 2008
    2,308
    33
    48
    Bij ons kom ik niet in de:

    DA, veel te duur zelfs de aanbiedingen zijn nog duur en het personeel is ruk, opgedofte huppelkutten.

    C1000, heel enkel met tijdgebrek stap ik er weleens binnen maar liever niet, dikke bende en ze hebben veel lege schappen.

    Over het algemeen ben ik wel tevreden met de winkels hier, kruidvat was een tijdje slecht maar nu al 2 jaar goed doorgaanbaar.
    Zeeman is ook goed te doen en netjes
    Action is hier netjes en opgeruimd.
     
  4. zwangerevrouw

    zwangerevrouw Fanatiek lid

    Jul 22, 2011
    2,115
    222
    63
    Kruidvat vanwege de rijen in de kassa's en de slechte service, nooit de eerstvolgende maar wel de eerstdringende, te weinig kassa's open

    H&M ook te druk, rommelig
     
  5. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    Ja ik heb ook geen moeite met de action, geen lange rijen ofzo. Ik mag er altijd wel graag even sneupen :)
     
  6. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    ja de trekpleister vind ik ook veel beter! ruimte voor de kinderwagen en buggy en het personeel vind ik ook vriendelijker en je krijgt betere info van ze, ze nemen de tijd voor je.
     
  7. MHMW

    MHMW Niet meer actief

    Ik kom niet bij de:

    Aldi
    Zeeman
    Wibra
    Scapino
     
  8. Elines

    Elines Fanatiek lid

    May 23, 2010
    1,252
    1
    36
    Holland
    Met stip op 1: de lidl. Misschien ligt het aan mij maar de keren dat ik er was, kon ik het type mensen wat daar rondliep niet uitstaan!
    Verder de douglas, vanwege de stank en winkels waar op dat moment niemand is zodat je meteen word aangesproken.
     
  9. Anne1985

    Anne1985 Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    1,364
    6
    38
    Ik heb helemaal geen nare ervaring met de Kruitvat eigenlijk. Degene waar ik naar toe ga is erg ruim opgezet en altijd netjes.

    Naar de Aldi ga ik absoluut niet, verschikkelijke winkel. Gevolgt door de Action. Wat een bom aan onzinspullen bij elkaar zeg. En je kunt over de hoofden lopen. Ook ga ik nooit naar die "alles voor 1 euro' winkeltjes, vreselijk.
     
  10. amarilys

    amarilys Niet meer actief

    Ik vermijd ikea wat een rotwinkel,altijd te druk alsof het allemaal gratis is,nee daar voel ik me niet op me gemak.
     
  11. Poohbeer2

    Poohbeer2 Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    4,239
    9
    38
    Met stip op één: kruidvat! Wat een rotwinkel. Die sla ik liever over.
    En trekpleister is niet veel beter, wel vriendelijker personeel dan bij Kruidvat
     
  12. Done

    Done Fanatiek lid

    Jan 5, 2009
    2,634
    0
    0
    Huismoeder
    Zeeman,smalle paden en overal een grote zooi!
    Nou dacht ik dat de zeeman hier erg was maar ik liep laatst eens naar binnen een stad verderop nou dat waren helemaal grabbeltonnen die bakken werkelijk niets was opgevouwen!
    Overal dozen half onder de bakken vandaan,vieze vloeren,smoezelige kassa's en zeer onvriendelijk personeel...

    Wel grappig dat de kruidvat hier zovaak genoemt word ik vind dat juist bij ons een vrij goede winkel al is het soms wel zoeken naar prijzen maar de paden zijn groot (alleen gaan er dan altijd mensen precies in het midden tsaan kletsen en laten je er niet door terwijl je al een aantal keren vraagt of je er even langs zou mogen)
     
  13. Chai

    Chai Niet meer actief

    Ik vind de kruidvat juist leuk, zeker die wat grotere.
    Kan er zo een uur lopen te scharrelen en de mensen die er werken zijn vaak zo aso dat ze je lekker met rust laten. :p
     
  14. anja89

    anja89 Fanatiek lid

    Mar 15, 2008
    3,101
    0
    0
    Noord Holland
    Het is dat ze bij Kruidvat Essence make-up hebben en dat de pampers vaak in de aanbieding zijn, want wat is die winkel een crime, vooral met een kinderwagen.

    En de Wibra vind ik ook een rotwinkel.
     
  15. Mootjuh87

    Mootjuh87 Actief lid

    Jul 13, 2011
    447
    0
    0
    En daar is ie weer...... Kruidvat! In Castricum is het echt een pokkenwinkel. Alles staat te dicht op mekaar, heel onoverzichtelijk en het ziet er erg rommelig uit.
    Die in Alkmaar is wel een heel stuk beter (want groter en overzichtelijker).
    Verders kom ik liever niet in de Aldi. Te weinig keus, te veel rommel.
     
  16. Feetjes

    Feetjes Fanatiek lid

    Aug 20, 2010
    1,298
    18
    38
    Aldi, wibra, zeeman en action vind ik winkels waar ze (soms) wel leuke dingen hebben (vooral de Action) maar waar je vaak niet met goed fatsoen doorheen kunt lopen vanwege het volk dat er rondloopt en hoe vol het er staat.
     
  17. pisum

    pisum Fanatiek lid

    Dec 31, 2007
    4,492
    7
    38
    Groene Hart
    De Plus! Helaas is het de enige supermarkt in de directe omgeving dus moet ik er wel heen :( Wat ik niet leuk vind:

    - duur
    - klein assortiment (waar ik bij een andere winkel uit 4 soorten kan kiezen, zijn er hier maar 2 soorten, bijv. noodles)
    - soms zijn producten ineens uit het assortiment en dan is het maar afwachten of ze weer terugkomen. laatst waren de Dr. Oetker pizza's er wekenlang niet, en niemand die wist wanneer ze weer kwamen. nu zijn ze er gelukkig weer :D

    oh ja, en die reclame! :x met die stomme Hollandse prijsweken en Edgar. Bleh wat een stomme reclames zeg!
     
  18. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Saturn. En Mediamarkt. Schreeuwerige rotwinkels met slecht opgeleid personeel en doorzichtige verkoopstrategieen. Helaas hebben ze vaak wel de meeste keuze in witgoed en elektronica dus vaak gaan we er iig kijken.

    Typische bemoeienis van een personeelslid:
    "oh, heeft u interesse in apparaat A van merk X? Ja, goede keuze hoor, merk X is marktleider op dat gebied!"

    Zo hebben wij blijkbaar een NEUS voor marktleidende merken op het gebied van koelkasten, drogers EN magnetrons, want toevallig stonden we precies bij de beste te kijken!

    Verder lezen ze vervolgens het bordje voor waarop staat hoeveel Watt vermogen het apparaat heeft (want ik kan zelf natuurlijk niet lezen ;)), en weten ze geen enkel antwoord op een nadere vraag die ik NIET had kunnen afleiden door zelf te kijken.

    :x
     
  19. Nischa

    Nischa Bekend lid

    Mar 19, 2008
    575
    0
    16
    Mama, Intrieurverzorgster
    Noord-Brabant
    Aldi altijd zo belachelijk druk! weinig kassa's open. kruitvat vermijd ik ook liever maar moet er toch echt soms even zijn
     
  20. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Haha, idd :D

    Bij de Etos gaan ze al vragen of je hulp nodig hebt als je langer dan 5 minuten bij de babyspullen staat ;)

    En bij Kruidvat hebben ze veel leuke dingen die niet echt drogisterij spullen zijn - vaak leuk speelgoed voor een habbekrats. En de beste luiers van eigen merk. :)

    Maar Etos heeft volgens mij het goedkoopste huismerk (voordeelselectie) dat er is. De goedkoopste tandpasta is twee keer zo goedkoop als die van de Aldi.

    Maar goed. Nog een winkel waar ik wel kom, maar echt een rothekel aan heb... Zeeman. Die lucht alleen al. En die rare bakken waar alles ALTIJD door elkaar ligt (zoekt zo fijn he, naar rompertjes...). En dat er niks klopt van babymaten. Zo heb ik een pakje maat 92 dat groter is dan de meeste dingen die ik in maat 74 (vorige zomer) voor mijn dochter had. :$
     

Share This Page