ja Amy-lynn is zo licht heeft bijna geen wenkbrauwtjes om te zien dus dit valt mij meteen op mooi hoor!!
Leuk topic meiden!! Ik doe hier lekker veel inspiratie op! Vind jullie foto's geweldig en lief om te zien! Voorheen kocht ik vooral bij H&M, Hema en ook wel bij Wibra of Zeeman. Maar nu ze 4 mnd lang in maatje 74 zit, merk ik toch dat de kwaliteit minder wordt. Heb voor haar 'wintergarderobe' wat meer naar andere merken gekeken en heb een aantal leuke setjes van Noppies gescoord! Nu nog ff verder shoppen! Nog tips om leuke kleding in de uitverkoop te vinden?
yessie de uitverkoop is een beetje over nu... meeste wat er nog hangt vind ik niet meer de moeite waard. Ben zelf bezig met de najaarscollectie (en zo goed als klaar nu)
Van harte gefeliciteerd Madeliefke en ehm wie was het ook alweer, er is nog een kindje vandaag jarig!!! Tesske toevallig volgens mij? Jij ook gefeliciteerd! hier vandaag op verjaarsvisite van nichtje, oh zij zal ook vast wel een persival jurk dragen want ze kopen voor haar vaak bij Tuunte haha!! Vandaag krijgt ze dit setje aan: Bekijk bijlage 178808
Dank voor de felicitaties, ze zit nog in haar pyjama. Zal straks een foto maken als ze aangekleed is.