Moguh !!! Grote kans dat die kleine van Rosa er nu wel is dan. Ben benieuwd. Hoop het zo voor haar. Hier heerlijk geslapen, 1x wakker om 4 uur om te plassen, en net kwam man lief me wakker maken met 2 beschuitjes en een kopje thee op bed( hij kwam uit de nachtdienst). Wel jammer opzich, want gister voor ik naar bed ging, flinke krampen gehad en ook diarree, dus had gehoopt dat het door zou zetten. Maargoed zo een goede nachtrust is ook wel erg lekkerrrrr. Vandaag op het programma: - Als het weer zo goed blijft even naar de braderie in Nispen. - Om 14 uur de start van de formule 1 kijken - Om 14:30 mijn handbal team aanmoedigen bij de eerste wedstrijd van het seizoen.
Nou dat wordt vandaag eindelijk voor Rosa! Want2be wat rot zeg, als het dan gewoon eens doorzet, maar zo raak je wel uitgeput zeg! Rinke fijn dat je goed hebt geslapen Juffie truste! Zo hier een drukke dag dus tot vanavond
Gebakje, als het weer zo goed blijft hihi, hier is het al de hele tijd regen regen regen... Jij ook lekker verwend op bed! Die van mij doet dat ook, lekker thee en beschuit...luxe he.
Net was het hier nog strak blauw, zonnetje, fluitende vogeltjes etc. Maar het begint nu iets minder blauw te worden. Dus zo even snel douchen en dan maar kijken of ik nog ga. Volgens mijn moeder was de enige manier om weeen op te wekken door veel te wandelen, wandelen en nog eens wandelen. Aangezien ik niet graag doelloos rond wandel, is die braderie een uitkomst. Maargoed dan moet het wel droog blijven natuurlijk.
En dat ontbijt op bed, dat krijg ik 1x per 10 dagen ongeveer, als mijn man uit de nachtdienst komt. Want normaal slaapt hij langer dan mij, of moet veel vroeger eruit. Maar ik geniet er elke keer van ;D
Spannend zeg Rosa !! Lydia ook al zo'n onrustige buik en Want2 ook veel krampen .. hmmm Kom maar hoor beebjes !! Hier gisteren verjaardag gevierd. Was erg gezellig leuke dingetjes gekregen alleen ik heb de halve avond flinke krampen gehad steken in mn onderste echt verschikkelijk. Slapen werd hem ook niet echt weer die been weeen bah. Nu lekker gedoucht en gedaan gaat het wel maar de steken down under blijven fel ..
ontbijt op bed... nog nooit!! hihi ach.. rosa! zet em op!!!!! hoop dat die kleine er snel is!! hier nog mooi weer hoop dat het ff zo blijft! jufie slaap lekker nog ff..
eindelijk voor rosa dat er wat schot in zit zeg, pffff Lydia hoe is het met jou? Ik werd gisteren door mijn schoonzusje verrast met pregnant-proof-sushi! Zoooooo lekker en meteen was mijn dip van de dag verdwenen
Hallo allemaal, Hier weer een prima nachtje gehad. Kleine Isa drinkt nu 50 cc om de 3 uur en mag s nachts evt 6 uur maar dat doet ze nog niet.... Komt vanzelf wel goed.
Morguh... Yeahhhh Rosa.. wat heerlijk voor je Ik heb zon pijn aan mijn bekken dat ik snachts eerst moet gaan zitten met omdraaien.. liggen doet ook mega zeer...
Ohh wat heerlijk dat het eindelijk opschiet met Rosa! Wat een scheetje is Isa!! Ik ga weer verder met de nestdrang, elke keer dat er weer een baby geboren word krijg ik weer een nieuwe energiespurt!
hoii ! hehe heb gelukkig enigsinds kunnen slapen ! wel wat buikpijn gehad maar langer niet zo erg als de nachten ervoor ! gelukkig maar.. nu hopen dat de volgende keer gewoon eens doorzet en geen voorweeen zijn ! Becky, het zou eraan liggen of de naam er veel op lijkt en of je je je neefje vaak ziet.. mijn neefje heet Troy en zie hem 4 keer in de week.. zou mijn kindje dus nooit een naam geven die er heel veel op lijkt.. maar als ik hem niet zo vaak zou zien ( als mijn nichtjes en neefjes van mn ouders broers/zussen zou ik ze gerust dezelfde naam geven )
ja leuk he heb ik een Abbo op !! heb ze allemaal al gelezen ! ( en ook het topic met gewone bevallingsverhalen vind ik altijd om leuk/intressant om te lezen )
Lekker hoor. TOch lief. Hier in ieder geval in het weekend en door de weeks wel vaak thee op bed voordat hij naar werk gaat. Veel plezier op de braderie!!