serieus?!?! sorry maar ik vind dat echt niet kunnen! Zeker niet bij zo een kleine kinderen... Maar zo te lezen helpt het ook niet als je er iets van zegt... Lastig hoor!
Ach, nou dat is sneu! Arm mannetje! Ik snap niet dat je ouders dat besef niet hebben. Mijn ouders doen altijd juist tot in het overdrevene alles gelijk qua cadeautjes enzovoort. Krijgt lukas iets, dan noa en mijn neefje ook. Zelfs als die er dan niet bij zijn.
Ja, HGT is afgelopen, dus ik ga nog even snel een wasje ophangen en dan maar eens mijn mandje in. Slaap lekker en tot morgen.
Mamax, helaas is het serieus en er iets van zeggen heeft idd totaal geen zin. Mijn moederhart brak idd toen ik er over nadacht en nog steeds als ik terug denk aan hoe hij keek geen enkel kind hoort zo te kijken als je een speelgoedwinkel binnen loopt, als ze zo kijken als je er uit loopt is het een ander verhaal want dan hebben ze gewoon niet gekregen wat ze willen maar bij binnenkomst horen ze blij en vrolijk te kijken vind ik.
hahahah volgens mij worden 9 van de 10 vrouwen shop verslaafd als ze kinderen krijgen, als ze al niet verslaafd waren.
We hebben laatst gekeken hoeveel het per maand zou schelen als ik zou stoppen met werken. Nu zou het kunnen maar zouden we erg weinig overhouden nadat de boodschappen gedaan waren en dat zou dus betekenen dat alles wat we over hebben per maand achteruit moet worden gelegd voor als er iets kapot gaat maar ook voor als er nieuwe kleren gehaald moeten worden en dat zag ik toch niet zo heel erg zitten. Nu gaan we dus kijken of we een hypotheek kunnen krijgen ondanks dat we alletwee geen vast contract hebben want dan zitten we per maand goedkoper dan nu en dan gaan we nog eens kijken waar we op uit komen.
Lieve meiden! Mermaid, ahh wat sneu van Tobin zn krampjes! Hoop dat je wel een beetje een redelijke nacht hebt! Ingrid, jeeej applaus voor Milan! Maar wat onwijs sneu voor Milan van je ouders! Mij zou dat ook echt pijn doen, te zien dat dat kleintje dat besef al heeft. CM, voor t eerst weer een avondje alleen.. van genoten? Eylem, lekker toch, Yes heeft ook welleens pizza gegeten hoor.. Als wij dat soort dingen eten dan zorg ik er altijd voor dat hij eerst n potje heeft gehad, en dan mag ie daarna altijd wel van ons kleine hapjes meeeten, als we dingen zoals patat, pizza enz eten.. Mn ouders deden dat vroeger ook met mij en ik lust werkelijk echt alles, dus denk zeker wel dat het goed is ze van alles te laten proeven.. Nonnie, hahaha klinkt alsof je t heel gezellig hebt gehad Beetje jammer dat ik natuurlijk iets te ver doordacht, en een paar posts verder las dat je daar al op gerekend had.. Busted Quschke, leuke outfit! Super schattig! Lau, leuk staartje! Hier, super leuke verjaardag gehad! Mn nichtje werd 17, en mn neefje was er ook en die is nu denk ik 20, en het zo leuk om te zien hoer gek ze zijn met Yes! Mn neefje had een carshorloge gekocht, en toen ik die vanavond af wou doen omdat Yes naar bed moest, werd Yes toch boos! Hij werd helemaal wild toen ik hem af wou doen, erg schattig Heb wel een fotootje ervan volgens mij..
Hahaha het is hier wel stukken erger geworden, nu kijk ik niet meer alleen voor mezelf, maar ook voor mn kleine man Al is een meisje volgens mij nog slechter voor je portomonnee want daar zie ik toch altijd leuke dingen voor!!
Jeetje spannend.. Zou wel heel lekker zijn, maar als je leven er compleet door veranderd is het natuurlijk een ander verhaal!
Ja dat zou ik ook hebben hoor! Vind het ook wel belangrijk dat ik niet overal over na hoef te denken.. Maar moet zeggen dat ik het ook niet erg vind om te werken, dat is sowieso wel fijn.. Ik geniet echt van mn baan zeg maar..
hahaha komt denk ik omdat hij zo wijs uit zijn ogen kijkt Dat denken dat ze heel groot zijn hebben ze hier ook regelmatig last van
ik weet ook niet of ik wel het type ben om helemaal thuis te zitten, denk dat ik soms echt gillend gek zou worden. Heb ik nu soms al en dan is het nog gewoon mijn verlof Heb hiervoor wel een baan gehad van 18uur verdeeld over 2 dagen en dat was wel lekker. Dan ben je toch vaak thuis en maak je alles mee en ondertussen heb je wel ook je eigen dingen en ben je even alleen ingrid en niet mama.