Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad/deel 3

Discussie in 'Miskraam' gestart door Dreamz3, 4 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Okee dan.
    Voor zover ik weet zijn er niet heel veel bijwerkingen, dus ik vind het wel de moeite waard.
    Ik heb er heel veel over gelezen en ik wil zeker gaan proberen of dit de oplossing is!
    Op het forum van zappybaby.be is een topic wat 4x miskraam heet, daar zitten heel veel vrouwen waar de ivig goede resultaten heeft opgeleverd.
     
  2. babs81

    babs81 Bekend lid

    9 aug 2011
    675
    0
    0
    NULL
    NULL
    zal morgen eens gaan kijken!!! erop!!!

    eerst morgen maar even de echo afwachten!!!!
     
  3. me83

    me83 Niet meer actief

    hoi meiden .. heb even wat pagina's meegelezen .. wat erg dat jullie dit allemaal door moeten maken!!

    ikzelf heb 2 keer een vmk gehad en vandaag ongi geworden na 2 dagen overtijd en een hele lichte posi test.. wil over een paar daagjes nog een keer een testje doen om te zien of het weer wit is geworden en wil graag contact opnemen met de ha om te zien wat hij er mee wilt doen.

    de eerste keer nam ik alleen foliumzuur,2e keer dagravit mama en baby en nu alles weg behalve b12.. want had wel wat symptomen wat erop leek dat ik iets tekort had..

    maar hopelijk toch even bloedprikken bij de ha om te zien of er miss iets mis is..

    hadden jullie ook een oorzaak en is dat ooit gevonden? of zegt de arts dat het vaker voorkomt en stuurt je weer weg? want kan ik verwachten?

    iig veel sterkte jullie allemaal!! je wenst dit niemand toe! maar toch ondanks alles fijn da tik niet de enige ben die dit doormaakt en me zorgen maakt over me lichaam.
     
  4. babs81

    babs81 Bekend lid

    9 aug 2011
    675
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi welkom
    ik heb geen goeie ervaring ermee, maar ben zelf dom gehouden!!

    Maar goed, gewoon dwingen en vragen waarom dit niet lukt en onderzoeken wilt doen!!
    dus je niet dom laten.

    succes
     
  5. me83

    me83 Niet meer actief

    tnx babs.. gelukkig heb ik wel een aardige huisarts die goed luisterd dus ben benieuwd wat hij zegt..

    lijkt mij toch een probleem met innestelen als het zovaak achter elkaar misgaat,las ergens iets met progesteron? iemand hier ervaring mee?
     
  6. babs81

    babs81 Bekend lid

    9 aug 2011
    675
    0
    0
    NULL
    NULL
    heb ik ook wel eens gehoord inderdaad!!
    gewoon vragen en advies vragen, meestal als je in de mmm zit word dat ook gechekt allemaal
     
  7. me83

    me83 Niet meer actief

    okee nou ik hoop het snel te horen..

    ga ik dan de mmm in als ze gaan bloedprikken of alleen als ze niks kunnen vinden?

    dacht dat ik neit zo snel in de mmm zou gaan omdat ik wel zwanger word.

    op het andere topic waar ik zit komen bijna alleen pcos snel in de mmm
     
  8. babs81

    babs81 Bekend lid

    9 aug 2011
    675
    0
    0
    NULL
    NULL
    jah neej in mijn geval werd dat zo gecheckt, dus neem aan dat het bij jou ook zo is??

    hang me er ook niet aan op hoor!! want weet niet zoveel ervan af!!
    en ben nu pas bezig zelf voor herhaalde miskramen
    tenzei de echo morgen weer goed is;)
     
  9. me83

    me83 Niet meer actief

    okee nou ik bel morgen gewoon voor een afspraak en dan laat ik wel weten wanneer ik mag komen..

    ik zal voor je duimen dat je echo goed is ! kan je hopelijk echt lekker genieten! succes morgen!!
     
  10. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Me83: In principe is het in Nederland zo dat je na twee miskramen chromosomenonderzoek kunt krijgen en na 3 miskramen verder onderzoek, heb ik tot nu toe begrepen.
    Voor ons is/wordt miskraam nummer 2 nu een feit, maar ik wil meer onderzoek dan enkel het chromosomenonderzoek, heb wel een aantal dingen waar ik me (met reden) zorgen over maak, (verklevingen, schildklier, opbouw baarmoederslijmvlies), dus dat gaan we hier straks met de gyn bespreken... (8.45 afspraak hoe nu verder).

    @Meleka: wat ontzettend verdrietig allemaal! O my, als ik de kindertjes in deze wereld toch mocht verdelen, zou het totaal anders gaan dan het nu gaat! :(
    Wat is het leven oneerlijk dan he? :(

    @babs: jeetje joh, 14 miskramen! Hoogste tijd voor grondig onderzoek, zou ik zeggen!

    @Moesch: ik duim voor je!

    Hier dus zo een afspraak bij de gyn. Ben al vanaf 4 uur wakker, dus heb net maar eens even een duidelijk overzicht gemaakt van hoe alles op cyclus- en zwangerschapsgebied is gelopen sinds vlak voor Thirza's zwangerschap...
    Thanks voor alle tips alvast, voor vandaag ga ik me enkel even richten op wat belangrijk is bij de beslissing hoe we deze zwangerschap dan af gaan breken en dan komt de rest wel als we dit hoofdstuk af hebben kunnen sluiten....
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Sterkte, Rozemarijke. Wat een onmogelijke beslissing weer. Had ik al gezegd dat cytotec ook wel 2 uur voor de curettage wordt ingebracht? Dan gaat de baarmoedermond openstaan waardoor je minder kans hebt op schade. En een curettage wordt ooknwel onder plaatselijke verdoving gedaan. Het is maar net wat je zelf wilt. Hoe dan ook, neem de tijd die nodig is om een beslissing te nemen waarbij jij je goed voelt.

    Suus
     
  12. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Suus, hoe gaat het met jullie? Is ze al geopereerd?

    Rozemarijke, veel succes straks!
     
  13. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Suus: ja, dat had je ooit eerder al eens genoemd, dus als curettage toch de enige verstandige beslissing is, dan zou ik dat idd willen in combi met cytotec.
    Nouja, we zullen zien...

    Hoe is het bij jullie? Ik begrijp dat jullie kleine meiske nog niet geopereerd is? :(
     
  14. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, ze is geopereerd. We hebben een paar hele heftige dagen gehad, ze heeft na de OK bijna 24 uur aan de beademing moeten liggen. Ze ligt nog steeds op de IC, maar we hopen dat ze vandaag naar haar eigen ziekenhuis mag.

    Suus
     
  15. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Sterkte meis, ik duim voor jullie en hoop dat ze vanaf hier opknappen heen gaat!
     
  16. Meleka

    Meleka Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.743
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heeeel veel beterschap voor je meisje.
    Op naar volledig herstel!
     
  17. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    He lieve meiden ik ben er weer. Ik ben wel heeeeeeeel verdrietig. Ik zat vanmorgen het journal te kijken en ja hoor beyonce is zwanger ze deed haar jas open en deed haar hand op haar buik. Zo daar kwam die mokerslag weer. Zo effe zeuren!!!!!! Ik mag eigenlijk niet zeueren van mezelf.


    Suus, Ik wens jullie heel veel kracht en sterkte toe de komende dagen. Het is zo zwaar en ik hoop dat ze snel hersteld. Ik ga even een kaarsje voor je meid branden.

    Ik heb nu al 4x ivig gehad en ik had nergens last van. De meiden daar zijn geweldig. Ik krijg het voor de tp al IVIG omdat ik anti spermalichamen aanmaakt. Noens vermoed dat immuum problemen tijdelijk zijn. Ik geloof daar wel in. In het LUMC zeggen ze ook dat het meestal tijdelijk is.
    Ik ben naast mijn astma nooooooit ziek en nu sinds deze behandelingen ben ik sinds Jan al 4x ziek geweest.
     
  18. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Suus: nou, fijn dat het iig achter de rug is. Maar wat heftig allemaal weer zeg! Hopelijk knapt ze snel op.

    Hier dus terug van het ziekenhuis: woensdag opname en dan met cytotec de boel op gang proberen te krijgen. Hopelijk lukt dat.
    Gyn nam verhaal over verklevingen niet erg serieus: volgens hem kon dat niet meer bij zuigcurettage. Tja, en al die vrouwen dan die het wel oplopen nadien? Het had volgens hem met infecties te maken.
    Wel ook even schildklier genoemd en de gewichtsschommelingen en de verschillen in eetlust, en dat heeft ie wel genoteerd voor vervolgonderzoek.
    En omdat ik de 'mazzel' heb dat de zussen van mijn vader stuk voor stuk minimaal 1 miskraam hebben gehad, is daarmee de kans verhoogt dat er een erfelijke oorzaak speelt en krijgen we nu 'al' na 2 miskramen chromosomenonderzoek. Moest ik dan wel zelf naar vragen, maar OK.
    Nou, vandaag dus maar aan de regel om al m'n werkafspraken van deze week af te zeggen enzo....
     
  19. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Angelica, ik kan me je verdriet zo goed voorstellen. Het is niet om aan te zien dat het bij anderen schijnbaar zo makkelijk gaat als je zelf al jaren zo'n loeizware strijd moet leveren. En de onzekerheid sloopt je gewoon. Hele dikke knuffel voor jou, krachtpatser.

    Rozemarijke, met een zuigcurettage is de kans op Asherman exact even groot als met schraapcurettage. Jouw arts is niet op de hoogte! Laat je niet afschepen hoor, je klachten klinken echt verdacht. Laat je bms eens meten bik de volgende cyclus, dan weet je tenminste zeker of dat goed aangroeit of niet. Maak bij twijfel een afspraak in het Spaarne Ziekenhuis bij doker E voor een hysteroscopie. Die ingreep stelt weinig voor en dan weet je het tenminste zeker. Onthou goed: iedere Ashermanpatiënt is minimaal een paar maanden afgescheept met het 'het komt weinig voor'-verhaal en uiteindelijk komen ze bijna allemaal bij dr. E terecht. Een infectie geeft inderdaad wat meer risico op Asherman, maar er zijn veel vrouwen die nooit zo'n infectie hebben gehad en toch Asherman hebben. Lees maar eens op de Engelstalige Ashermanwiki en op asherman.org.

    Je hebt ook recht op stollingsonderzoek na twee mk's. Google maar eens op NVOG en herhaaldemiskramen. Mijn onderzoekslijst op Herhaalde miskramen - over de weg naar een effectieve zwangerschap ken je vast allang.

    Lfs, Suus
     
  20. babs81

    babs81 Bekend lid

    9 aug 2011
    675
    0
    0
    NULL
    NULL
    weet het verhaal niet maar heel veel sterkte zeg!!
    is ze met 24 weken geboren???
     

Deel Deze Pagina