@zj84 ahw wat zielig dat hij het zo koud had ineens.. was hij te koud gekleed denk je of weet je niet waardoor het komt? in het ziekenhuis had mijn meisje het ook te koud gehad (te lang zonder kleertjes bij ons gelegen, stom ziekenhuis!) en ze mocht met 36.2 niet naar huis, dus dat is echt wel te koud.. gelukkig is Timme weer snel goed opgewarmd ik ben de laatste dagen juist bang geweest dat ze het te warm zou hebben, was zo warm en benauwd binnenshuis.. soms alleen onder lakentje (dus zonder dekentje) gelegd of een laagje kleding minder aangedaan.. dan wel ff regelmatig temp checken
Vanmiddag naar het CB geweest. Noah was goed gegroeid. Hij is nu ongeveer 54cm en 4135gram!! Verder was ik er van overtuigd dat Noah 6x 120cc kreeg qua voeding, maar ik tel de nachtvoeding er ook bij en het CB niet. Dat betekent voor het CB dat ik dus 5x 120cc geef + nog een nachtvoeding...... Hoezo omslachtig .... Ik ga zo ff met de hond een klein stukje fietsen. Ik wil even kijken hoe dat gaat. De hond kan goed los lopen, dus ik heb in ieder geval geen getrek (ivm buikwond). Verder vandaag ook begonnen met Sonja Bakker. Het is namelijk echt heel erg! Ik ben ruim 2 kledingmaten gegroeid tijdens de zwangerschap!!!! Ik vind het echt heel erg en best een beetje gefrustreerd. Ik kan alleen nog maar joggingbroeken aan!!! Morgenochtend heb ik een afspraak bij de diëtist in het ziekenhuis, dus ik hoop dat zij mij goede hoop kan geven..... Zijn er nog baby's geboren?? Of worden de rest van de baby's toch september-baby's???
@kirin: wij wonen echt permanent aan boord. Er zijn wel plannen om over 2jaar ofzo voor een huisje te gaan kijken, ook ivm school enzo (over 5jaar). Hebben geen vaste haven waar we liggen als we niet hoeven te varen. Verschilt wekelijks, net wat op de route ligt. @anticonceptie: zijn jullie daar al over uit? ik weet het echt niet wil wel iets echt betrouwbaars maar liever geen hormonen (slechte ervaring mee)
Ik ben er ook nog niet over uit. Eerst wilden we Maarten laten steriliseren, want dit zou voor ons de laatste zwangerschap zijn ivm dat ik telkens ziek ben als ik zwanger ben. Maar nu vindt ik het wel ineens zo definitief.... Misschien dat we over een jaar of 5 het toch wel weer willen?!? De pil is voor mij echt geen optie, want ik wil idd ook geen hormonen in mijn lijf. Ik reageer er ook niet goed op. Met een spiraal heb ik geen ervaring... Ik vind het ook dus erg lastig.... Zolang ik het nog niet weet, dan maar condooms..... Alhoewel ik nog steeds ff niet hoef te denken aan sex...
wim ging net even zoogcompressen halen... Feetje - babykleding maat 44 t/m maat 86 verkrijgbaar bij Boetiek Baloe kinderkleding! (nr 31 en 32)
lori gefeliciteerd Gup schattige foto van je mupkes. Bsn nummer, mijn vriend heeft naar de gemeente gebeld en ze zouden het binnen 2 weken opsturen. ik vind het maar raar hoor. maar ze zijn wel net overgegaan naar hun oude pand wat verbouwd werd. mss daardoor.Ik moet dit nummer ook hebben voor de kot. over 3 weken moet ik weer werken en gaat Femm naar kdv. zo zielig met 6 weken al. maar het is niet anders, mijn ouders gaan dan net op vakantie. en ik moet echt beginnen langzaamaan. 11 weken dicht geweest dan. Hier heeft Femm nog altijd niet door dat je overdag wakker moet zijn en s'nachts slapen. Ik vind het niet erg om nv te geven. maar ze is daarna 2,5 uur nog wakker. en gillen als ze in bed gelegd word. met inbakeren ging het eerst goed en sliep ze van 23.00 tot 5.00 uur. en nu meld ze zich opeens weer om 2.30 3.00 uur. en dan tot 5.00 uur wakker. En echt klaarwakker geluidjes maken en lachjes op der gezicht. smelt smelt, tot ze weer in bed gaat. een echte gillende keukenmeid. gelukkig slaapt Jens erdoorheen. Vriend is vandaag weer gaan werken. Net naar cb geweest met Jens. Hij is nu 97,9 cm en 15,6 kg. wat een verschil tegenover Femm haha. Alles was goed ogentest gehad, ook goed. en nu moet ik donderdag met Femm. helaas kon het niet tegelijk. Cindy mooie cupcakes . Ik wou dat wij ook een kraamfeest hadden gegeven. Nu de vakantie van Roel voorbij is beginnen ze te bellen. En we hadden eigenlijk gehoopt dat de meeste al geweest waren helaas dus niet.
Hier vanmiddag even naar weeguurtje geweest omdat ze zo honger had dit weekend. En wat denk je is ze in 1 week tijd 350 gram gegroeid Mag overdag ook wel voeding voor hongerige baby's geven maar vandaag is ze weer heel tevreden op de standaard voeding en moet ik haar om de 4 uur wakker maken als ik dan ook nog hongerige baby's geef slaapt ze nog langer. Dat doen we wel bij de laatste fles.
anticonceptie ik wil ook geen pil meer. Nuvaring schijnt fijn te zijn. Of ik laat spiraal zetten. Zj ik wist niet dat dat pas na 12 wken kon. Jij hebt nu de nuvaring he.
@balen dat Femm dan zo wakker is snachts! @bumpie, die is lekker gegroeid! bleh het stinkt hier! er hebben er 2 in de broek gepoept maar wim zit in bad dus kan nog niet verschonen!
Noah wilde alleen maar bij ons op de arm slapen. Toen heb ik van de voedingskussen een "nestje" gemaakt en nu ligt hij er al 2 uurtjes heerlijk te slapen!!!
@ cindy dat ziet er schattig uit zo even een vraagje heb net van mijn schoonzus een magnetronsterelisator gekregen van prenatal maar hoe werkt zoiets?? heb er geen gebruiksaanwijzing bij. hoeveel water moet ik erin doen en hoelang moet hij erin en op hoeveel watt? dat kan iemand mij vast wel vertellen hier
Ik heb ook een magnetronsterilisator, maar dan van een ander merk. Je moet er een klein laagje water in doen (90cc ofzo) en dan 7 minuten op vol vermogen in de magnetron (met de deksel dicht).
@allemaal Bedankt voor de felicitaties!! De naam houd ik liever geheim. Onze bevalling is uiteindelijk ingeleid en doordat mijn eigen lichaam ook begon met weeen nadat ze mijn vliezen hadden gebroken, belandde ik in een weeenstorm. Gelukkig gaf een ruggeprik uitkomst en na een knip is uiteindelijk nog met de vacuumpomp onze kleine schat ter wereld gekomen! We genieten elke dag van ons kleine mannetje! Wel voed ik nu met een tepelhoedje, omdat hij uit de borst niet goed wil drinken. Maar met dit hulpmiddel gaat het heel goed!
Ahhh!! En ook al zoveel haar Zijn jullie ook benieuwd naar de kleur ogen? Ikzelf heb fel groene ogen, mijn man fel blauwe...... Hoop dat ze zijn kleur krijgt!!!!
nou eindelijk even de tijd om een foto te plaatsen van onze dochter Imay, ze doet het echt supper goed 2 dagen na haar geboorte al over haar geboorte gewicht heen [/ATTACH]