lieve meiden ik wil graag ook op het lijstje!! voor 24 september 2e kindje eerste ronde na stoptijd partiële mola zwangerschap. Ik zal in het kort wat over mij vertellen. Ik ben een jonge moeder van 24 jaar ik ben gelukkig getrouwd en mijn man is 27 wij hebben samen een geweldig mooi zoontje van inmiddels alweer 15 maanden!! Toen wij in juni 2008 besloten voor een kidne tegaan duurde deze onvervulde droom een eewigheid eindelijk was ik zwanger in oktober 2009!! gelukkig en blij waren wij toen ons zoontje gezond te wereld kwam 4 weken voor de uitgerekende datum!! Juist omdat het met onz mannetje zo lng duurde besloten wij in maart al voor een tweede kindje te gaan Déan (on zoontje) was inmiddels 10 maanden. wat waren wij blij toen wij er in april achter kwamen dat ik zwanger was. Helaas was ons geluk van korte duur want met 5,5 week ging het mis en heb ik een miskraam gekregen! In mei bleek ik echter alweer zwanger!! nogmaals tot onze groe verbazing aangezien het bij ons manetje zo lang duurde. wij hebben 3 x het hartje mogen horen van ons kleine meisje!! wat klonk dat geweldig mooi. Maar helaas bleek met 12 weken dat ons meisje niet meer leefde. Uit echo onderzoek bleek dat ze 1 a 2 dagen naar de vorige echo was overleden. Naar 1 week wachten kon ik het niet meer opbrengen het idee dat ik al 3 weken met een dood mensje in me liep was emotioneel te zwaar. ik ben dan ook 30 juni voor de eerste keer gecureteerd en 6 juli voor de 2e keer. Uit onderzoeken bleek dat het om een meisje ging en om een partiële mola zwangerschap. Eerst was er veel angst aangezien wij eerst op ons hart gedrukt kregen dat ik minimaal een 6 maanden moest wachten om opnieuw zwanger te mogen worden. Mijn cyclus is ondanks de twee curretages meteen weer op de rit. Gelukkig zijn mijn waardes ontzettend goed gedaald en hebben wij afgelopen vrijdag officieel groen licht gekregen va de gyneacoloog!! dus ik hoop dat dit een hele mooie maand word voor alle meiden hier en dat we allemaal snel zwanger mogen worden en natuurlijk heel gezond zwanger!!! liefs en knuffels mamavand Ps wil iemand mij toevoegen op de lijst!!!
Wachtbankje September: 1 sept: Shirley - 2e ronde - 2e kindje Diana75 - 9e ronde - 1e kindje (2e ronde na vmk) 2 sept: evenstar - 2e ronde - 2e kindje Lieske - 9 ronde - 1e kindje Lotte30 - 9e ronde - 1e kindje 3 sept: Jazz - 3e ronde - 3e kindje Danitcha - 13e ronde - 1e kindje Danielle1982 - 1e ronde - 2e kindje 4 sept: 1eKruimeltje - 1e ronde - 2e kindje 5 sept: Jez - 6e ronde - 1e kindje 6 sept: Naliey - 46e Ronde - 1e Kindje Kersje - 3e ronde - 1e kindje 7 sept: Snowy09-1e ronde-3e kindje Zoem - 1e ronde - 3e kindje Amsterdammertje - 6e ronde na MK - 1e kindje 8 sept: Lachebekje87 (2e ronde, 1ste kindje) 9 sept: 10 sept: Baby Boom - 14e ronde - 3e kindje Kellyae - 4e ronde - 2e kindje Princess26 - 1e ronde - 1e kindje ( 1e ronde na vmk) 11 sept: Steffie - 2e ronde - 3e kindje Kimmytje - 5e ronde - 1e kindje Suus82 - 10e ronde - 1e kindje Behappy - 1e ronde - 1e kindje 12 sept: Mopke - 1e ronde - 1e kindje 13 sept: 14 sept: 15 sept: Mirandadep, 9e ronde, 2e kindje Meow, 4e ronde, 2e kindje Kimsenna 3e ronde, 1e kindje 16 sept: Arnoe (14e ronde, 1e kindje) Brondy - 2e ronde - 1e kindje 17 sept: 18 sept: Lieser - 4e ronde - 1e kindje 19 sept: Mien1 - 5e - ronde - 1e kindje dotje1986 - 3e ronde - 2e kindje Leo85 - 8e ronde - 1e kindje 20 sept: 21 sept: 22 sept: 23 sept: Siri1981 (4e ronde, 1e kindje) 24 sept: Mamavand (1e ronde, 2e kindje) 25 sept: 26 sept: 27 sept: 28 sept: 29 sept: 30 sept: onbekend1 ( ronde 11, eerste kindje) Totaal: 35 Mamavand bijgezet welkom terug meid!! Ik heb mezelf naar 8 september verplaatst denk men ei 25ste aug gehad te hebben Zwanger 1 Ongesteld... Twijfeltest... Vlindertje...MMM...
Heeey, ik ben van het lijstje af! wil iemand mij op de 22e zetten 4e ronde - eerste kindje.. Thanks, liefs princess86
Hoi meiden, Ik mag me hier ook weer melden!! Gisteren ongi geworden, helaas..... Aan de ene kant natuurlijk heel jammer, maar aan de andere kant heb ik nu al ruim een half jaar een cyclus van precies 26 dagen!! Dat is toch ook wel fijn om te weten. Ik ga gewoon lekker verder met klussen en hop naar de volgende maand!! Mijn NOD in september is op de 22ste!! Dit is dan al wel onze 8ste ronde! Dus we zullen wel weer zien!! Groetjes jufaman
dank je... mijn ei was 2 dagen eerder volgens FF. Dus 4 dagen voor NOD had ik eerste posi test... mijn temp geeft ook aan dat ik een vroege innesteling heb gehad... namelijk op 4 dpo... dus daarom teste ik al met digi posi
ik kan niet slapen...heb even te veel aan me hoofd... alles komt nu in een keer dus ik wil graag even me verhaal kwijt hier... Me half schoonzus is tijdje terug gaan scheiden omdat haar man vreemd ging...door een aantal problemen zijn de kids nu tijdelijk uit huis gehaald...hoe dat verder gaat horen we morgen/vandaag (maandag dus) 1 dag voor me bruiloft kreeg ik een miskraam waar ik ook enorm mee zit...zeker omdat we al 4 jaar bezig zijn en vorig jaar ook al een miskraam had... Toen hadden we even 2 dagen rust (trouwen en de dag erna) Maar 2 dagen naar me bruiloft kregen we te horen dat me schoonzus gaat scheiden omdat ook haar man vreemd gaat.. (hebben ook 2 kids) Iedereen is gestrest en kwaad en van alles en nog wat.. Ik kan het even allemaal niet hebben..werd me echt teveel.. Lag net op bed om te gaan slapen en toen kwam alle verdriet eruit.. Ik kan ook me verhaal niet aan me schoonfam kwijt omdat ze nu andere dingen aan hun hoofd hebben.. Gelukkig heb ik me man die er voor me is maar ik weet niet hoe ik nu tot rust moet komen..
dat is ook allemaal niet niks. weet eigenlijk niet zo goed wat ik moet zeggen, maar vaak doet het al goed om je verhaal kwijt te kunnen en van je af te schrijven
Nailey wat krijg jij ineens veel op je bordje zeg niet normaal! En natuurlijk ben je nu super verdrietig.... zeker na een miskraam (helaas weet ik er alles van) moet je echt goed op jezelf letten... je lichaam is van slag en alles op emotioneel vlak komt op dit moment driedubbel hard aan. Fijn dat je man er voor je is en praat ook goed met hem over hoe je je voelt. Daar is hij ook blij mee! Dus goed op jezelf letten en veel fijne dingen voor jezelf doen, je hebt het verdiend! p.s. je trouwfoto is prachtig!!
Hallo dames, Ik meld me bij deze aan op het wachtbankje van september. Ik heb in juli te horen gekregen dat ik PCO heb. Sinds vrijdag ben ik duphaston aan het slikken om mijn menstruatie op te wekken en daarna mag ik met clomid beginnen. Dus dit wordt wel ronde vier, maar pas de eerste 'eerlijke' kans. Ik weet dus ook nog niet wanneer mijn NOD is, maar als ik die weet, zal ik mezelf in het lijstje toevoegen. Groetjes, Elmo
Gezellig Elmo. Zet je er maar bij. @Nailey: Wat een hoop shit krijg je in een korte tijd over je heen. En je verhaal kan je altijd bij ons kwijt en net als dat hierboven werd verteld heb het er goed met je man over....! Jullie zijn inderdaad al erg lang bezig. misschien heb ik er over heen gelezen hoor maar zijn jullie eigenlijk onder behandeling?
Ja het werd me echt even te veel.. Heb er net met me jongste schoonzusje over gehad en ben nu eindelijk wat rustiger Dank je wel dat was even een dag zonder zorgen...en als ik naar de foto's terug kijk beleef ik alles weer...is ook wel fijn
Komt ook wel goed...heeft even tijd nodig... Maar doordat alles in 1x komt kwam het er vannacht uit.. We zijn nu bijna 4 jaar bezig...waarvan we 3 jaar bij de gyn lopen maar die erg weinig doen.. En aangezien ik nu 2x zonder hulp (in de pauze om het zo te noemen) zwanger ben geraakt denken we erover om niet meer naar de gyn te gaan en ons er gewoon bij neerleggen en dan gewoon "voor de lol doen" en afwachten wanneer het raak is
Is het geen optie om naar een andere gyn te gaan dan? Of een heel ander ziekenhuis? Wat lijkt me dat vervelend als je gyn afwachtend is.................. Succes in ieder geval.
Nee want dan moeten we weer van voor af aan beginnen.. Weer alle standaard onderzoeken enz.. En eer dat klaar is ben je weer jaren verder..
Ik ben een paar dagen met mijn ovulatietesten bezig. In het begin waren ze te licht van kleur en gisteren had ik een goede test en vandaag ook. Eergisteren en gisteren hebben we geklust moet dat dan vandaag weer? Niet dat wij dat erg vinden hoor meer vanwege de kwaliteit. En als het dus goed is en ik test morgen dan moet hij minder duidelijk zijn toch?