Wat is het hier rustig! En dat met dit weer! Heb vannacht voor het eerst weer wat aan mOeten doen in bed omdat ik het koud had. Ben niet echt fit, want mijn zoontje heeft zo'n periode van niet willen slapen maar bij papa en mama willen zijn. Ik laat hem een hele tijd huilen, maar dat gaat op een gegeven mOment zo overstuur dat we hem toch uit bed halen en hij na speken bij ons in bed in slaaP valt. Dan leg ik hem dan in eigen bed. Of ik hier goed aan doe zo?!
Hallo allemaal, ik kom ook weer eens even spieken hier.... Hoe gaat het met iedereen? Hier goed hoor! Kamertje is klaar........ Ik zal eens kijken of ik dalijk miss wat foto's kan uploaden
Sjees ik las je verhaal over de voorweeen, gedver wat zal jij geschrokken zijn zeg. Fijn dat t nu minder is maar hou t goed in de gaten hoor... Wat je hierboven schrijft heb ik precies t zelfde.. Bij mij komt t dan vanuit m'n schaambot een beetje naar boven toe trekkend. Ik kan dan eigenlijk geen stap zetten en ook niet helemaal rechtop staan. Word er gek van... Heb zo controle en ga dit echt ff goed bespreken... X
Marieke: wij doen t ook wel eens, de meningen zijn erover verdeeld of het de goede aanpak is maar soms is slaap belangrijker dan de perfecte aanpak vind ik!
Hallo! Wat zijn er een hoop van jullie die al kampen met voorweeen en andere vervelende klachten! Heel veel sterkte ermee! En als je twijfelt ALTIJD aan de bel trekken hoor! En idd goed bespreken met de vk of gyn. Zag een meisjeskamer voorbij komen... Wat gaaf zeg!! Wij zijn nu druk aan het klussen in het nieuwe huis! Komt nu echt schot in de zaak. Ws kunnen we volgende week al gaan beginnen met spullen verhuizen! Heerlijk, want dat is zon 2 weken eerder dan gepland! Dan kunnen wij ook eindelijk bezig met inrichten van alle kamertjes, en kan ik nog de nodige spullen kopen voor de twins... Heb namelijk nog niks gekocht (alleen de grote dingen hebben we), dus lakentjes en dekentjes etc moet allemaal nog. We ebben wel nog veel spulletjes van ons zoontje, maar dat is in het groen, en ga nu toch wel voor roze/paars! Vandaag wel last van m'n bekken, dit weekend en gister was ws iets te heftig voor me! Beetje over grenzen heen gegaan denk ik. Dus vandaag maar wat rustiger aan proberen te doen!
Zwaait en laat weten dat alles goed gaat! Volgend weekend gaan we over, dus ben druk bezig met inpakken, schoonmaken en regelen van hulp! ik denk aan jullie, maar ben er dus niet zoveel.......
Truuske pas je goed op jezelf, hoe moeilijk dat ook is?! Succes met verhuizen en inpakken (wat een rotwerk He?!), nu zul je zien hoeveel troep je bewaard hebt met de jaren!
Thnx meiden! Her is niet zoveel meer en idd het uitzoeken kost heel veel tijd! Zal blij zijn als we over zijn, kan ik eindelijk babyshoppen!
Succes truuske!! Meiden de Mei-mamas melden zich ook alweer aan!! Waar blijft de tijd? Degene die voorweeen hebben succes, doe rustig aan! Pas op jullie zelf! Ik ga zo even het sloopafval opruimen.. Moet toch wat doen En ik moet vanmiidag naar de verloskundige!! ik ben benieuwd!! Liefs
ben de kelderkast aan het leeg maken en heb lekkage in de wc dus moet bij de afluit kraan, dus dan direct maar extra projectje aanpakken. vanmiddag controle gyn
haha dat vroeg ik, vanwege dat ik je buik zo mooi bescheiden vond. en het dus te verklaren was met dat het je eerste is. 24 is een mooie leeftijd toch ik was ook met me 24 ste zwanger van de eerste en nu 26 van de tweede
Mijn uk heeft na een nachtmerrie vannacht ook lekker in het grote bed verder geslapen, ik vind het stiekem wel gezellig Ik denk dat de aanstaande broertjes en zusjes heel goed weten dat er wat staat te gebeuren en elk kind gaat daar op zijn eigen manier mee om. Is wel een signaal dat je serieus moet nemen vind ik en niet moet wegwuiven omdat hij gewoon vervelend doet. Die band herken ik ook, heel naar! Ik lag gisterenavond nog voorweeen weg te puffen en vanochtend dat ik nog even dat ik vruchtwater lekte, maar gok dat het gewoon dunne afscheiding was
@lara: wat een leuk kamertje, en wat een mooie buikfoto, dat dat mijn buik flink was maar die van jou is ook aardig groot @beetletje: ohh lekker shoppen dus altijd goed toch. jongensnaam vond ik ook moeilijker dan meisje maar we zijn er toch echt helemaal uit. @tetta: de doekjes moet je idd zelf kijken wat je prettig vind. ik heb pampers en ben daar zeer tevreden over. had hiervoor wel eens andere geprobeerd maar komt toch altijd weer bij pampers terug. zelfde geldt bij ons voor de luiers.
@marieke: lekker mee schrijven als het lukt meid, hou je een beetje rustig he! @tetta: lekker handig verkeerd doorwijzen. @ricmar: ojee ja dat is schrikken zeg! fijn dat alles weer goed is.
@sjees: heel rustig aan blijven doen dus meid. @marieke: ik ben het eens met hanna, soms moet je wel anders ga je er zelf aan onderdoor. en zo lang het niet met regelmaat is. @nikkijane: lekker dat jullie al over zijn. kan je lekker aan de slag. doe je wel een beetje rustig aan. @truuske: fijn dat jullie over gaan volgende week. en ik snap dat je druk aan het pakken ben. maar ook jij, denk aan je zelf he! en de kleine in je buik goed op je grenzen letten.
vraag aan truuske: bij kruidvat hebben ze wel eens wipstoeltjes van bambino voor 20 euro, en voorheen kon je ze ook op de site bestellen maar ik zag dat ze er niet meer tussen staan. weet jij of deze wel weer gaan komen??