Had vannacht de schrik van mn leven.. werd wakker van vreselijke buikkrampen.. Meteen vanochtend testje gedaan.. maar ben nog zwanger. Was vast mn avond eten. Dat smaakte meteen al niet.
Kramp is heel normaal... Ik heb dwars dubbelgeklapt gezeten van de kramp... Dan is je bm aan het zetten enzo.. Hier toch maar ff urine weggebracht kan straks na 14 uur bellen.. Ik ben altijd al een blaasontsteking klant geweest, en ik merk het pas als t te laat is... Dus maar ff optijd gedaan.. Verder hebben we net geshopt tis vroeg maar t moest
IK HEB EEN NIEUWTJE, IK BEN ZWANGER!!!!!!!!!! 7 weken, maar kwam er dit weekend pas achter. Heel stom maar had al een test gedaan, misschien te vroeg, en die was negatief. Daarna bloedde ik gewoon dus ik dacht toch ongesteld, maar achteraf gezien heeft het niet goed doorgezet. Maar ja ik heb tot 8 maanden BV (juni) gegeven aan mijn zoontje Ricardo dus sowieso was menstruatie pas laat op gang. En nu dacht ik zaterdag op werk, tjee wat krijg ik een dikke pens, maar erin prikkend voelde het toch echt als baarmoeder, dus thuis meteen getest,(het is mijn 2e dus dan herken je het) En het is 1e wat oplichtte was een dikke streep!! Ik moet er nog wel erg aan wennen hoor. Maar de misselijkheid begint nu ook een beetje op te komen dus het is echt zo. Dan wordt Ricardo in april GROTE BROER!!! Wanner precies weet ik niet want mijn ongesteld heid was dus onregelmatig, maar waarschijnlijk rond half aprill (15) Ik zal even bijlezen wie jullie allemaal zijn. Dan kunnen we gezellig kletsen! Erg leuk, zeker de 1e weken want we willen pas met 12 weken wat zeggen, na de echo. Liefs Regenboogje!!!
jeej gefeliciteerd!! leuk zeg!! (je kunt je baarmoeder nog niet voelen want die zit nog onder het schaambot ) goldy zo ziek? gerrem! haha je moeder heeft het gewoon al door hoor! ons mam ook al hoor haha die weet dat volgens mij gewoon meteen.. gek genoeg, maar heb nog niks gezegd wil een shirtje bestellen met 'ik wordt grote broer ' nijntje mooie echo!! ben je nu al wat geruster? moontje hoop dat het geen blaasontsteking is maargoed dat kan ook geen kwaad he, met AB ben je er zo weer vanaf.. ik heb ook buikpijn en dat maakt me wel onzeker maar het zal wel bandenpijn zijn want zo voelde het bij mn zoontje ook moestra ik denk trouwens ook in rijstkorrel formaat hahaha moontje trouwens leuk al geshopt! je kan er niet vroeg genoeg mee beginnen. ik ga deze keer echt pas wat halen als ik weet wat het wordt want wil echt jongens/meisjesdingen en heb dus nog vanalles van mn zoontje edit: heb ff gekeken, die van ons is aan het einde van deze week 5 mm. aan het einde van week 5 is het kindje 2 mm. dus die van ons is nu 2 mm toch? ik ben 6 weken.
@wonderbaby: Ach ja dan zijn het mijn darmen haha die opzij worden gedrukt. In ieder geval voelde het anders dan alleen buikvet @ GROTE BROER T-shirt: dit is ook ons idee, misschien zelfs om op zijn 1e verjaardag even aan te trekken en zo het nieuws te verspreiden. Ricardo is 11 otober jarig en we vieren het het weekend van de 8e, dan ben ik ruim 12 weken zwanger. We maken dan 27 sept de 1e echo. En omdat we in sept nog op vakantie gaan , hebben we 9 sept de intake bij VK gepland (9 weken). Dan is na mijn vakantie en de echo een mooi moment om ook op het werk te vertellen, want aangezien ik nu al een buikje heb denk ik wel dat mensen het zien over 1 maand. Ik had het idee dat ik mijn eerste zw echt minder hard groeide. @ buikkrampen dit had ik ook de 1e zwanger schap met 5 weken. Ik moet eerlijk zeggen dat ik doen ook drukke diensten had op werk, dus kan ook zijn te veel gedaan. Toen hebben we omdat we erg onzeker waren en ik ook wat bruine afscheiding had een echo laten maken en toen bleek een intact vruchtzakje. met 5 weken moet dit wel van binnen uit bij de gyn, maar is niet vervelend hoor. Dus bij pijn en onzekerheid altijd melden, dat stelt je gerust !! daarna kon ik pas echt genieten. Regenboogje
Ooh!! Ik dacht dat ik niet meer in de zorg werkte!! Nouw, mijn wc zag er vanmiddag nog smeriger uit dan dat ik ooit heb meegemaakt op de PG afdeling waar ik jarenlang werkte!! JAKKES!!!! Gastmeisje poepte tot voor kort alleen nog thuis in de luier. Met plassen was ze al een paar maand zindelijk. Maar sinds ik zwanger ben poept ze hier ook gewoon op de wc. En niet 1 keer, nee wel 10 keer!! En een lucht!! Niet te zuinig!! Maar vanmiddag had ze een "ongelukje"... Dus heb ik kokhalzend de wc weer schoongemnaakt... Moeders kwam de kinderen net halen, dus die kon de ravage nog even aanschouwen! Ze schaamde zich dood! Maar ja, kon ze ook niks aan doen natuurlijk!! Ha, maar we hebben ook een meevallertje vandaag!! Onze droger was al een tijdje stuk! We hadden er al iemand bij gehad. Mijn man zei toen al: ik geloof er niks van dat deze man zo snel kan zien (lees: ruiken) dat de motor stuk is! Maar goed, we dachten, zo iemand zal het wel weten. We gingen achter een andere droger aan, en die meneer van de Expert zei: jullie droger is nog maar 3 jaar oud?? Daar kan nooit veel stuk aan zijn! We kregen een telefoonnummer van de fabrikant en die kwam vandaag kijken. En inderdaad, er zat een draadje los! (en ergens dwaalde een beugel uit een bh van mij...) Dus, nu zijn we zooooow blij!! We kunnen tenslotte het geld nu wel beter gebruiken! Jammer voor de Expert! Maar wel super service dat ze het op deze manier doen!! Zo, en nu ga ik eerst een andere broek aandoen!! Ook heupbroeken passen niet meer!!
Hallo dames, ben ik ook weer even! Beccy en Nijntje27 he ik snap daar toch niks van he, ik lees hier toch aardig wat dames die al rond 7/8 weken hun eerste echo hebben! Ik krijg er pas eentje na me intake, en die is pas met 9 weken! Geen 1 VK doet dat hier zo vroeg in de buurt mamaDy waar ga jij met 13 weken dan voor de geslachtsbepaling?? Ik heb bij mij in de buurt eentje gevonden die met een beetje zeuren het met 15 weken wil doen.. Alle die het rond de 14 doen is voor mij heel ver rijden! Ik zie dat er nog een paar meiden bijgekomen zijn! Gefeliciteerd! Nijntje superfijn dat alles goed is! en ook fijn voor de andere meiden die een echo hebben gehad natuurlijk! Kim198 hier ook van sommige mensen zo een stomme reactie, ook mensen die me uitlachten toen ik zei dat ik een buikje had maar wou toen ook uitleggen dat het me darmen zijn en heus de baby nog niet. En ook inderdaad, dat ze zeiden, hoever ben je dan? ben je het al mensen aan het vertellen enzo.. Ja eeuh.. ik vind het uit de tijd om te wachten tot 12 weken met vertellen.. en als het dat niet is, dan past het gewoon niet bij mij om zo 'lang' te wachten. Hierzo: Ik wil de hele dag uit me vel van de kou en ben ook steeds misselijk. Zit met een coltrui aan, charmant in augustus maja, denk dat ik iets van een virusje erbij onder de leden heb! Kleine ophalen nu, dan eten, bank hangen en naar bedje, ojah en nog een warme douche tussendoor!
@ buikkrampen dit had ik ook de 1e zwanger schap met 5 weken. Ik moet eerlijk zeggen dat ik doen ook drukke diensten had op werk, dus kan ook zijn te veel gedaan. Toen hebben we omdat we erg onzeker waren en ik ook wat bruine afscheiding had een echo laten maken en toen bleek een intact vruchtzakje. met 5 weken moet dit wel van binnen uit bij de gyn, maar is niet vervelend hoor. Dus bij pijn en onzekerheid altijd melden, dat stelt je gerust !! daarna kon ik pas echt genieten. Regenboogje[/QUOTE] Jaaaa!! Zon zakje staat in mijn album , ik heb zondag zo'n echo gehad.. En ben ze nog niet anders gewend dan inwendig en dat valt idd mee..
@ superguppy, vervelend dat je zo`n erge bruikkrampen had. Kan me voorstellen dat je er van geschrokken was! @ regenboogje, ook al zo`n mooie verrasing dus! Hier ook afgelopen vrijdag achtergekomen dat ik al ongever 6 weken (weet niet precies) zwanger ben. Ook gewoon ongesteld geweest. Gefeliciteerd! @ wonderbaby, haha ja ons mam weet het denk ik wel. Ik moest ook een beetje lachen dus ze zal het wel door hebben denk ik. Ze zei ook nog, ja want dat kan hoor, sommige hebben de eerste zwangerschap nergens last van en dan bij de tweede wel erg ziek zijn. Wij willen ook met het shirtje vertellen, zo leuk! @ moontje, gelukkig geen blaasontsteking! Leuk al geshopt voor jullie klein frummeltje! @ moestra, fijn een meevaller met de droger! en nu de bhtjes maar voortaan in zo`n was zakje doen @ torties, ook al zo misselijk, beterschap! Hier; heb de hele middag geslapen, en nu gaat het gelukkig weer wat beter. Man gaat nu eten koken en daarna even Jayden ophalen. Hoop dat ik morgen niet weer zo ziek ben. VK nog niet terug gebeld dus hoop morgen en anders maar wer zelf bellen. Wat een gedoe!
Ja Goldy, dat zou beter zijn! Heb het 1 keer gedaan. 2 bh's stuk, zakje stuk en een shirt stuk! Dus ben er nog geen groot fan van zeg maar!
oeii das niet zo mooi moestra! Ik heb besloten dat ik gewoon een echo laat maken bij een echobureau hier in de buurt! Kost 30 euro en dan weet ik tenminste hoe ver ik ben en of alles goed is. En dan kunnen we het ook meteen vertellen en hoef ik niet nog 3 weken te wachten! Schoonmoeder vroeg net ook al of ik zwanger was dus lijkt wel alsof ze het kunnen ruiken haha.
Goeienavond allemaal! Ben er even een dag niet en hopla, gelijk van alles gemist. Geen schokkende berichten zag ik, alleen wat blaasontsteking zorgjes en wat goede echo's. En koopdrift en verteldrang, haha. Heel herkenbaar allemaal... Vandaag heb ik mijn baas ingelicht. Ik heb een tijdelijk contract via het uitzendbureau en dit loopt af in december als ik 20 weken ben. Omdat ik weet dat in ons bedrijf alles traaaaaaaaaaaaaaaaag verloopt, heb ik er nu al werk van gemaakt. Ik ga proberen mijn contract te laten verlengen met een detacheringscontract. Als het niet verlengd wordt is de zwangerschap de enige reden, want mijn baas kan me niet vaak genoeg vertellen hoe blij ze met me is. Ze gaat nu uitzoeken hoe het zit en we hebben nog contact. Dus in het ergste geval ben ik een half jaar werkloos en dan moet ik weer solliciteren. Niet zo'n leuk vooruitzicht, maar we kunnen het gelukkig opvangen met spaargeld en het inkomen van mijn vriend. Duimen dus voor contractverlenging!
Dag meiden.. Gisteravond telefoon gehad van MvM..zaterdag komen ze voor info..Verder weer vermoeiend saai werkdagje achter de rug..Daarnet nog evenlekker op mijn paardje gereden en nu nog even eten..
@Satire het word dus spannend voor jou of je contract verlengd gaat worden..hoop het wel voor je meid..wat doe je van werk?
Hey meiden, Sorry, ik haak hier even af. Lees wel mee (via de foon en dan is reageren niet zo handig), maar ben zooooo moe... Lig de hele dag voor pampus op de bank... Straks ook weer wat bruin gehad, dus ook dat wil maar niet echt verdwijnen.... Liefs, Nijn