Ik heb even advies nodig. Mijn ouders gaan in september een weekje naar de zon. Het wordt waarschijnlijk een Grieks eiland, Kreta of Rhodos of zo. Nu hebben ze gevraagd of ik met de kindjes mee wil. Mijn jongste is dan 2 maandjes oud. Hij krijgt borstvoeding, dus heeft niet te maken met eventueel bederfelijke melk, zou uiteraard een uv-bestendig pakje aan krijgen en niet in de zon komen. Mijn vriend vindt het (uiteraard) niet zo leuk als ik ga. Eerst was het plan om naar Turkije te gaan, maar dat zit hem echt niet lekker. Vindt hij te ver en heeft geen goed beeld van het land. Nou, ok, kan ik me voorstellen. Is toch je gezin wat je moet missen. Ik snap dat het voor een baby niet bijster veel aan is om op vakantie te gaan. Vooral het vliegen, pijn in de oortjes met landen en zo.. Maar ik heb ook nog een peuter van 2 die het wél heel erg leuk zou vinden! Dus nu vraag ik me af, wat is wijsheid? Zijn er redenen waarom ik niet zou gaan? De warmte vind ik geen issue, in NL is het ook wel eens warm en dan is het veel kleffer en benauwder warm dan op bijv. Kreta. Waarom zouden jullie (niet) gaan? P.S: morgen heb ik voor de kindjes een afspraak op het cb, dus ik kan sowieso advies vragen aan de kinderarts. Edit: had weekendje geschreven ipv weekje
Ben ik ontaard als ik voorstel om alleen met de oudste te gaan (want jij vindt het leuk en hij ook!) en dat dan de jongste bij je man blijft zodat hij niet helemaal alleen is en je kleintje gewoon lekker in eigen omgeving kan blijven?
Waarom gaat/mag je vriend niet ook mee? Ik zou alleen mee gaan als mijn vriend ook mee zou mogen/kunnen/gaan.
Kan je man niet mee? Ik zou gewoon gaan!! Wij willen met ons zoontje binnenkort ook naar het buitenland.
Ik zou zeker gaan, maar dan wel als mijn vriend/man ook zou mee gaan. Allemaal, of allemaal niet vind ik. Voor de warmte enz. zou ik het zeker niet laten, mijn ervaring is dat hoe jonger het kind, hoe makkelijker het gaat en hoe relaxter de vakantie haha.
Vriend kan helaas niet mee, die krijgt geen vrij meer van zijn werk. Ik ben dan wel zo ontaard dat ik gerust zonder hem ga. Liever met, natuurlijk, maar ik ga niet thuisblijven omdat hij niet mee kan (Sorry lieverd!) En de baby krijgt inderdaad borstvoeding, die heeft mij een beetje nodig daarvoor
Ik zou gaan als je man ook mee gaat en je een makkelijke baby hebt. Het is een hele onderneming om te vliegen met een baby en alle spullen die je mee neemt.
Gewoon gaan meid, het zal je vast goed doen! En normaal gesproken is het juist het makkelijkst als ze onder de 6 maanden zijn. Ze slapen toch nog voornamelijk dan. En met de borstvoeding is het juist makkelijk, zeker ook bij stijgen en landen aanleggen en de kleine zal geen last hebben van z'n oortjes. Lekker zo'n Deryan tentje kopen voor op het strand e.d., kan hij prinsheerlijk en veilig slapen. Gewoon doen anders heb je later spijt!
Je hebt groot gelijk. Je vriend is vast een grote jongen en overleeft het wel zo'n weekje zonder jullie! En indirect heeft hij er ook voordeel van...jij komt weer ontspannen en opgeladen terug!
Nee, wat heeft een baby daar nou weer aan? En daarbij ik als ouder... Lijkt me echt niets aan om met een baby te moeten zeulen. Wij hebben dit jaar om die reden ook overgeslagen. Ik vond de eerste vakantie met de oudste namelijk niet echt leuk, vooral vanwege zijn slaapritme en hoge afhankelijkheid. Pas toen hij lopen vond ik een vakantie weer oke.
Ik heb er niet zoveel problemen mee om even zonder NooNooman te zijn, sinds mijn nachtje ziekenhuis na de bevalling is dat helemaal over! Het is maar een weekendje... Juist daarom twijfel ik ook of je zo'n klein baby'tje er wel een plezier mee doet. Een maandje geleden ben ik in m'n eentje een dag en nacht weg geweest. Kwam als herboren terug dus voor mij zou alleen met de oudste gaan serieus een optie zijn, nog een nachtje erbij kan dan ook wel. Al moet je dan wel melk afkolven en ik weet niet of je dit al doet of wilt doen. En natuurlijk: wil/kan je man een weekendje alleen bij de kleine zijn, ik zie dat ie niet mee kan omdat ie geen vrij kan krijgen, dat zou dan dus weer een probleem zijn.
Ik heb gestemd voor: Ik zou gaan! Volgend jaar zitten wij met hetzelfde issue. We gaan met mijn ouders, broers zussen aanhang en vrienden etc naar Kroatie. Iedereen gaat met de auto, wij twijfelen nog of we dan niet beter met het vliegtuig kunnen gaan. Onze kleine is 3 maand als wij gaan, erg lastig. We weten natuurlijk niet hoe de kleine het straks doet, maar als het goed gaat. Gaat de reis gewoon door!
Hmm, een week zonder klein hummeltje is wel even wat anders. Dan zou ik dus met z'n drietjes gaan, alleen wel in goed overleg met je vriend natuurlijk. En afhankelijk van hoe je kindje is, met miniNooNoo zou ik het niet hoeven doen denk ik, die slaapt nergens anders en is vrij snel van slag.
Ja, absoluut gaan. Je gaat met je ouders toch? dus je bent niet alleen. De jongste idd. aanleggen in het vliegtuig. Mijn oudste was (tot 1 jaar) al vaak weggeweest, met 4 maanden, met 6 maanden, met 9 maanden, met 1 jaar. De jongste ging met 7 weken al mee naar Frankrijk. Doen!
Ik ben het hier wel mee eens. Wij zijn toen onze jongens 5 maanden waren naar Center Parcs geweest, en we waren heel beperkt in alles, logisch natuurlijk. Maar ik zou het niet zo snel weer doen, het gesleep etc. En dat was nog gewoon in Nederland. Wij zijn toen onze zoontjes 18 maanden waren naar Mallorca geweest. Was toen zo leuk, omdat ze veel meer mee kregen van alles.
Helemaal mee eens! Maar aanleggen tijdens stijgen en landen mag (bij sommige maatschappijen iig) niet meer ivm veiligheid. Mij was verteld dat als er iets zou gebeuren je in die houding het ruggetje van je kindje kan breken. Maar ondanks dat hebben we met een speentje nooit problemen gehad met de oortjes en lekker bij het getril in slaap vallen. Ik denk dat de vlucht met/voor een 2 jarige veel vervelender is, maar met genoeg speelgoed ook goed door te komen..